هیچ زمانی بهتر برای منابع انسانی برای افزایش تجزیه و تحلیل داده های قابلیت می گوید CIPD

شاتر معناداری وجود دارد تقاضا برای منابع انسانی تجزیه و تحلیل داده ها و شواهد مبتنی بر تصمیم گیری, اما تنها تع

توسط AKHSHIJNEWS در 7 خرداد 1399

شاتر

معناداری وجود دارد تقاضا برای منابع انسانی تجزیه و تحلیل داده ها و شواهد مبتنی بر تصمیم گیری, اما تنها تعداد انگشت شماری از پزشکان HR در حال پیشرفته با استفاده از تکنیک های تحلیلی برای کمک به تصمیم گیری کسب و کار.

این است که با توجه به CIPD را افراد حرفه نظرسنجی برای سال 2020 که در بر داشت که وجود دارد همچنان به صورت یک شکاف قابل توجهی بین تقاضا برای تجزیه و تحلیل داده های قابلیت ها و مقدار زمانی که ساعت صرف در تحلیلی وظایف با بسیاری از تلاش برای ایجاد بهترین استفاده از داده های خود را.

اگر چه تنها 11 درصد از متخصصان منابع انسانی در برنامه نیست برای استفاده مردم داده ها و تجزیه و تحلیل فقط 5 درصد از خانه و 14 درصد از مستقل منابع انسانی حرفه ای باید حرفه ای تمرکز در این منطقه است.

قابلیت متمرکز شده است به طور عمده بر پایه تجزیه و تحلیل و گزارش (37 درصد) و تنها با 6 درصد با استفاده از تکنیک های پیشرفته تر برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری کسب و کار.

این گزارش می گوید: "داشتن شواهد و اطلاعات در نوک انگشتان خود را می تواند بر تصمیم گیری استراتژیک و منجر به توسعه, داده محور, راه حل برای حل مسائل کسب و کار. بدون داده ها و اطلاعات دیگر آن را دشوار است به صدا در قضاوت و تصمیم گیری است که در نهایت افزودن ارزش به کسب و کار. این منطقه از فرصت واقعی برای هر دو در خانه و جامعه و کسانی که عامل به عنوان افراد مستقل حرفه ای."

این یادداشت که Covid-19 بحران بر اهمیت استفاده از داده ها در هنگام ساخت پیچیده تصمیم گیری خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در سازمان خود و می گوید: وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای این حرفه به درک این تقاضای بالا و مهارت حتی در سطح.

"کم داده ها دید نادرست یا ناقص داده و تناقضات در سراسر شواهد منابع به این معنی است که بیشتر بازجویی و اکتشاف مهم است و باید نقش مدل به تابع" آن را می گوید.

شصت و هفت درصد از خانه و 84 درصد از متخصصان مستقل احساس می کنم آنها می توانید با استفاده از شواهد و اطلاعات به منظور بهبود عملکرد خود را. اما آیا آنها احساس HR رهبران ساخته شده مبتنی بر شواهد تصمیم گیری از طریق به چالش کشیدن دوره تنها 54 درصد موافق.

CIPD اجرایی پیتر پنیر گفت: "خواسته های قرار داده شده در افراد حرفه ای در طول چند ماه گذشته هرگز بیشتر با Covid-19 همه گیر و ما را دیده اند بسیاری از نمونه های مثبت از چه افراد و تیم ها افزایش یافته است به چالش.

"همیشه وجود دارد که دامنه را برای توسعه و یک بار دیگر این گزارش نیاز به افراد حرفه ای خود را برای بهبود تجزیه و تحلیل قابلیت های. بحران قرار داده است افراد بیشتری در قلب کسب و کار فکر همه جا, اما ما نیاز به نشان می دهد ما می توانیم در تعامل با رهبران کسب و کار در تمام سطوح روشن و عملی بینش به درایو تغییر مثبت است.

"این خواهد بود حتی بیشتر مهم است به عنوان کسب و کار نگاه کنید به درایو عملکرد و بهره وری آنها به عنوان نمودار راه خود را از طریق بیشتر به چالش کشیدن و زمان اقتصادی نامشخص و باید تعادل مالی حقوقی و اخلاقی دیدگاه در تصمیم گیری است که تاثیر خود حقوقی واجد شرایط."

این گزارش می گوید HR حرفه ای نیاز به تشخیص آنها چگونه می توانید اضافه کردن ارزش عملیاتی و استراتژیک. تنها 56 درصد باید درک روشنی از آنچه موفق سازمانی نتایج شبیه و تنها 48 درصد می گویند ارتباط بین مردم شیوه ها و نتایج کسب و کار است که توافق کرده اند در سراسر کسب و کار.

یک چهارم احساس می کنید که پاک از اقدامات موفقیت نشده اند تاسیس شده است.

"در پاسخ به تغییر سرعت و به طور موثر بوده است و کلیدی است. کسب و کار باید در تلاش برای ساخت یک فرهنگ چابکی داده محور تصمیم گیری و اتوماسیون به سوخت بهبودی از اثرات این سال و به درایو نوآوری در آینده گفت:" پیتر قمار منطقه, معاون رئیس جمهور در روز کاری انگلستان و ایرلند که پشتیبانی از این نظر سنجی.

این بررسی تحت پوشش 1,368 در خانه HR حرفه ای و گرفت بین 24 ژانویه و مارس 5 سال 2020 است. بیشتر 204 مستقل منابع انسانی حرفه ای شد, نظرسنجی بین 6 و 25 مارس سال 2020 است.

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن