کمک های آسیا-اقیانوس آرام توسعه و کمک ویراستاران’ انتخاب, ویژه, عناوین, سلامت, حقوق بشر, مهاجرت و پناهندگان فقر & SDGs منطقه, دسته بندی TerraViva سازمان ملل متحد

سلامت

محمد رفیق (راست) و دیگر کودکان پناهنده با حضور در Rohingya بازار در Kutupalong اردوگاه به فروش سبزیجات او زودتر از یک بازار محلی در این عکس مورخ Mar. 11, 2020. این بود که دو هفته قبل از بنگلادش رفت و به سراسر کشور مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اعتبار: Rafiqul اسلام/IPS

نه ساله محمد رفیق مورد استفاده برای جمع آوری سبزیجات از Kutupalong بازار و فروش آنها در بازار داخل Kutupalong کمپ, کمپ برخی از 600,000 Rohingyas در بنگلادش کخس بازار.

اما امروزه او را به ماندن در خانه با پدر و مادر خود را در داخل خانه موقت ساخته شده در دامنه تپه ای وسیع پناهندگان حل و فصل به دلیل coronavirus یا COVID-19 بیماری همه گیر.

On Mar. 26 بنگلادش رفت و به سراسر کشور مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که این کشور دارای بیش از 1200 موارد گزارش شده از coronavirus و 50 مرگ و میر.

بنگلادش دولت بعد به دنبال با یک مستند از 34 اردوگاه های پناهندگان در کخس بازار منطقه on Apr. 8 و جدا از مواد غذایی ضروری و کمک های پزشکی به مردم اجازه داده نشده به ترک و یا وارد این منطقه است.

کخس بازار بزرگترین اردوگاه پناهندگان. فرار از آزار و اذیت در عمدتا بودایی میانمار بیش از یک میلیون Rohingyas شده است زندگی در این اردوگاه به سر می برند در جنوب شرقی بنگلادش منطقه.

“پدر و مادر من به شدت از من خواست به ماندن در خانه پس از آنها مطلع هستند که مردم در حال آلوده شدن با ویروس کشنده در سراسر جهان و در آن شروع به آلوده کردن مردم در نزدیکی اردوگاه بیش از حد” رفیق گفت: IPS.

“نه تنها من و پدر و مادرم Rohingya جمعیت ساکن در این اردوگاه بسیار نگرانی در مورد عفونی ویروس به عنوان آنها شنیده ام که بسیاری از مردم در حال مرگ هستند در سراسر جهان پس از آلوده شدن با ویروس” او گفت:.

اگر چه هیچ coronavirus مورد ثبت شده در Rohingya اردوگاه و در عین حال به عنوان یک فرد در یک منطقه در نزدیکی آزمایش مثبت برای COVID-19. و این ایجاد موجی از وحشت در میان پناهندگان.

“درست است که مدتها وحشت Rohingyas در اردوگاه. اما همراه با دولت محلی, ما در حال انجام کمپین آگاهی در میان پناهندگان به طوری که آنها می توانید با آگاهی از عفونی coronavirus” Rohingya رهبر جامعه حافظ جلال گفت: IPS بیش از تلفن.

او گفت که پناهنده شده اند, توصیه به ماندن در خانه های خود و به دنبال دستورالعمل های بهداشتی برای امن نگه دارید از عفونت است.

اجتماعی فاصله است راه اصلی برای جلوگیری از coronavirus اما این بسیار سخت است برای حفظ در این اردوگاه به سر می برند که در آن موقت خانه های ساخته شده در کنار یکدیگر تنها با کوچه های باریک و مسیرهای bisecting مناطق. وجود دارد چند امتیاز در آب در اردوگاه و در حالی که معلوم نیست دقیقا چگونه بسیاری از وجود دارد یکی آب نقطه اعتقاد بر این است برای خدمت به نیازهای چندین هزار نفر است.

کارشناسان نگران هستند که اگر coronavirus ظهور در این اردوگاه می تواند به سرعت در حال گسترش در شرایط شلوغ.

کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان سخنگوی لوئیس داناون گفت: شرایط به سر می برند در اردوگاه های مطرح در معرض خطر بیشتری برای این ویروس به سرعت در حال گسترش در صورت شیوع به عنوان در حال حاضر در حدود 40 ، 000 نفر در حال زندگی در یک کیلومتر مربع.

اجتماعی فاصله است به خصوص به چالش کشیدن در یک محیط با وجود اقدامات شده اند که در جای خود قرار داده و در نقاط توزیع در سراسر اردوگاه برای حفظ این.

“در حال حاضر آن است که یک مسابقه در برابر زمان برای ایجاد انزوا و امکانات درمان به منظور تهیه کردن برای بیماران اگر وجود دارد هر گونه شیوع در اردوگاه” داناون گفت: IPS.

او گفت: همه شرکای بشردوستانه در حمایت از بنگلادش دولت مشغول به کار بودند round-the-clock برای اطمینان از حداقل ظرفیت پاسخ در مورد شیوع از آنجا که وضعیت بسیار مورد.

Rohingya پناهندگان معامله گران فروش مرغ در بازار داخل Kutupalong اردوگاه پناهندگان در کخس بازار در این عکس مورخ Mar. 11, 2020. این بود که دو هفته قبل از بنگلادش رفت و به سراسر کشور مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اعتبار: Rafiqul اسلام/IPS

به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کوروناویروس نیز کلیدی است.

به گفته یکی از کمک های کارگر ارتباطات در مورد COVID-19 در حال انجام است در اردوگاه های پناهندگان از طریق لکه های رادیویی و فیلم و پوستر و پیام در Rohingya برمه و بنگالی زبان است. پیام ها نیز در گذشته توسط ائمه (ع) و دیگر رهبران جامعه و داوطلبان که توضیح دهد که چگونه coronavirus اسپرد مردم چگونه می تواند به محافظت از خود و خانواده خود را چه علائمی دارد و چگونه آنها می توانند به دنبال مراقبت.

دولت نیز انتشار آگاهی پیام از طریق کانال های متعدد از جمله شبکه های تلفن همراه و بیش از بلندگو.

مردم محلی گفته اند IPS است که سازمان های اجرای قانون و پرسنل ارتش را نصب موانع در جاده های اصلی منطقه و در حال انجام گشت های داخل و اطراف اردوگاه های پناهندگان برای جلوگیری از مردم در حال حرکت در مورد.

در اخیر Facebook پست معاون کمیسر کخس بازار کمال Hossain گفت: 34 Rohingya اردوگاه تحت مستند که شامل منع انبوه تجمعات و تظاهرات.

“پناهندگان از یک اردوگاه نخواهد بود برای رفتن به اردوگاه دیگری و آنها مجاز به تنظیم بازار به صورت اتفاقی در داخل اردوگاه. اما گام های برداشته شده برای نگه داشتن پناهندگان در خانه و اطمینان از تامین کالاهای اساسی برای آنها. این نهادهای مجری قانون تشدید نظارت خود را وجود دارد,” او گفت:.

Hossain هشدار داده که اقدامات قانونی را علیه کسانی که در نقض نظم است.

در عین حال با وجود دانستن خطرات بسیاری را ناگزیر به ترک خانه های خود را برای آب و غذا.

“بسیاری از پناهندگان در حال بیرون رفتن از خانه های خود را برای نیازهای روزانه و نادیده گرفتن دستورات از مقامات نگران است که یک ماده از نگرانی” جلال اضافه شده است.

بنگلادش دولت توسعه یافته در سراسر کشور خاموش شدن تا آوریل. 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو