عمر آپولو panders به lovelorn در جاذب اما کم عمق تک آهنگ جدید

درجه: 2.5/5.0 فقط در سه دقیقه, indie در, R&B خواننده Omar آپولو douses آهنگ جدید خود "تصور کنید تو" با تدا

توسط AKHSHIJNEWS در 28 فروردین 1399

درجه: 2.5/5.0

فقط در سه دقیقه, indie در, R&B خواننده Omar آپولو douses آهنگ جدید خود "تصور کنید تو" با تداوم ضرب و شتم و خالص ، تک, منتشر شده در مارس 8, زیر یک سری از آهنگ های منتشر شده در سال 2019 به پا زدن کردن سال و در نهایت سیر طرفداران به خصوص بعد از آخرین EP 2019 را دوستان, سر به فلک کشید و او را به شهرت بین المللی. آپولو قطعا خود را نگه داشته انباشته fanbase توجه اما برای کسانی که به دنبال چیزی با عمق بیشتر آنها را پیدا خواهد کرد بسیاری از آن را در اینجا.

"تصور کنید تو" قلاب شنوندگان به عنوان آپولو انگشتان دست با صدای رسا اسلاید گیتار رشته در حالی که او سوئیچ از وتر به, وتر سنگین backbeat و ساده تکرار مصنوعی پیشرفت. این یک پایه, indie در, پاپ صدا بالا توسط باس و گیتار تحریف, به وضوح تاثیر رکورد تولید کنی بیت است که با همکاری آپولو برای این آهنگ. ضربان مسئول انجام این کار بسیار سنگین-بلند کردن در اینجا ارائه آپولو با یک موسیقی خوب بنیاد برای ساخت بنا. متاسفانه آپولو فقط نیست.

شعر دردناکی اما امروز کم عمق است. در یک نقطه آپولو آواز می خواند "تو آزردم تا گوشی من در دو درصد اما شما بیش از حد دور از من." این خط به شرح زیر یکی از مدرن ترین تم های موجود در موسیقی indie در, اما این مشکل آن را فاقد معنی دار نمی باشد که اغلب در موسیقی امروز. در گروه کر آپولو آواز می خواند در یک خودرو-تنظیم صدای "تصور کنید که شما تصور کنید شما/ شما می گویند که من دوست دارم." تنها صعودی به شعر این است که آنها به وضوح انتقال پیام آپولو در نظر دارد: "شما می گویند که من دوست دارم."

Auto-tune طول کر و پاشیده در سراسر این آهنگ را احساس می کند غیر ضروری, اما آن را هنوز هم متناسب با آپولو را مدرن را در جوان پر سر و صدا را دوست دارم. یکی از ویژگی های standout آپولو به ارمغان می آورد به جدول خود را بسیار عالی صدای پس هیچ دلیلی برای استفاده از auto-tune طول قطعات هنگامی که صدای او می تواند بدرخشد. او نمی بیش از حد اثر آوازی اما آنها هنوز هم نمی اضافه کردن هر مقدار به این آهنگ.

بدون در نظر گرفتن "تصور کنید تو" حفظ شرجی زمینه برای غیر این صورت خلاصه love song. آهنگ جو است و برروی relatable و خوب آن را می سازد استفاده از درام قوی, صاف, synths و اساسی اما در حال حاضر گیتار. حتی خوب شکوفا رشته ها در پایان اما این آهنگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد بیشتر گیتار ریزه کاری برای اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از موسیقی عمق و به نمایش گذاشتن استعداد خود را.

"تصور کنید تو" بازتابی است از بسیاری دیگر indie آهنگ ها در خارج وجود دارد خارج می گردند از آلبوم از عشق نا فرجام و چسبیده به پایه اما رضایت بخش ضرب و شتم. آهنگ نتواند علامت گذاری در بازسازی بیش از حد دستور العمل برای indie آهنگ عشق با یک اشاره از ترد گیتار. آن را نه تنها منحصر به فرد به اندازه کافی برای قرار دادن آن را بالاتر از بقیه است.

Pooja عدل موسیقی را پوشش می دهد. او تماس بگیرید در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن