یکی در چهار کارکنان furloughed

Loveandrock / Shutterstock.com نزدیک به یک چهارم از کارکنان در انگلستان شده اند furloughed با توجه به آمار و ا

توسط AKHSHIJNEWS در 16 اردیبهشت 1399

Loveandrock / Shutterstock.com

نزدیک به یک چهارم از کارکنان در انگلستان شده اند furloughed با توجه به آمار و ارقام از HM مالیات و آداب و رسوم.

حدود 800,000 کارفرمایان ساخته اند که ادعا می کند برای دستمزد یارانه 6.3 میلیون کارمند پس از Coronavirus کار احتباس طرح باز در 20 مارس هزینه دولت در اطراف £8bn.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اداره ملی آمار و ارقام نشان داد که 27.9 میلیون نفر از مردم به عنوان کارکنان. HMRC را کردند آمار نشان می دهد 23 درصد از این گروه شده اند به طور موقت گذاشته است.

Torsten بل, مدیر اجرایی این قطعنامه بنیاد اتاق فکر گفت: این اعداد نشان می دهد که مقیاس اقتصادی shutdown در بریتانیا.

"اگر این نوع از حجم کارگران ماندن در این طرح برای چند ماه هزینه اجرا خواهد شد به دهها میلیارد پوند است. و است که با هزینه بسیار ارزش پرداخت," او گفت:.

"حتی با وجود توده furloughing بیکاری است که هنوز سر به فلک کشیده با بیش از دو میلیون ادعاهای جدید برای منافع آینده هر چند. این باید به ما یادآوری می کنند که چگونه شدت نیاز به حفظ و نگهداری طرح است اما همچنین که ما به احتمال زیاد به زندگی با میراث نرخ بالای بیکاری است که coronavirus داده است و بریتانیا و پس از آن از رده خارج شده است."

این طرح در حال حاضر مجموعه ای به در محل باقی می ماند تا پایان ماه ژوئن است. با وجود تماس از صنعت بدن به گسترش این طرح بیشتر صدراعظم Rishi Sunak است گفت: این امر نیاز به به پایان رسیده است در برخی از نقطه.

او به ITV گفت: "من کار خود را به عنوان ما صحبت می کنند به شکل موثر ترین راه برای باد کردن این طرح و سهولت مردم را به کار در یک راه اندازه گیری.

"اما به عنوان برخی از سناریوهای پیشنهادی ما به طور بالقوه به عنوان هزینه بسیار در طرح کردند که ما در بیمه خدمات درمانی به عنوان مثال. در حال حاضر واضح است که یک وضعیت پایدار."

بدن از جمله CIPD اصلاحات و انگلستان از دولت خواست به این طرح بیشتر انعطاف پذیر اجازه می دهد furloughed کارکنان برای بازگشت به کار به صورت پاره وقت ،

دفتر بودجه مسئولیت برآورد شده است که این طرح هزینه £39bn بین آوریل و ژوئن.

در ضمن کار و حقوق بازنشستگی وزیر ترز دسکرو Coffey نشان داد بخش برای کار و حقوق بازنشستگی دریافت بیش از 1.8 میلیون ادعای جهانی اعتبار بیش از 250 ، 000 ادعا می کند برای کارجویان کمک هزینه و بیش از 20 ، 000 ادعا می کند برای اشتغال و حمایت از کمک هزینه بین 16 مارس و پایان ماه آوریل است.

"به طور کلی این است که شش برابر حجم است که ما به طور معمول تجربه و در یک هفته, ما تا به حال 10 برابر افزایش می دهد. میزان اعتبار جهانی ادعا می کند به نظر می رسد به تثبیت در حدود 20000 تا 25000 در هر روز است که استاندارد یک هفته قبل از Covid-19" او گفت: مجلس دیروز (4 مارس).

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im