والدین آسیب های کودکان و نوجوانان در صورت انتخاب سختی در بازگشت به مدرسه

محتوای مقاله در ادامهساسکاچوان در حال حاضر برنامه ای برای باز کردن در فرد K-12 مدرسه برای تمامیت 2020-21 سال ا

توسط AKHSHIJNEWS در 4 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

ساسکاچوان در حال حاضر برنامه ای برای باز کردن در فرد K-12 مدرسه برای تمامیت 2020-21 سال است.

دولت منتشر هشت صفحه لیست دستورالعمل از جمله موارد احتیاط در اطراف به حداقل رساندن تماس فیزیکی و دست مایع. آن را یادداشت دیگر "روش ارائه خدمات و یا اقدامات احتیاطی اضافی ممکن است پیشنهاد برای کسانی که با سیستم ایمنی بدن در مشورت با یک حرفه ای پزشکی."

Kath استیونسون گفت که جزئیات به اندازه کافی برای او را به اعتماد به نفس است که او شش ساله پسر هوگو است که در یک سلول کمبود امن خواهد بود حتی اگر خطر نسبی باریک است.

"آمار مهم نیست که در آن نقطه. هنگامی که شما در حال یکی است که آن اتفاق می افتد به ... مهم نیست که چه مخرج است. این مسائل چه صورت است و آن را به شما است" استیونسون گفت.

این ساسکاچوان معلمان فدراسیون alsocriticized این دستورالعمل استدلال آنها تعهد از برنامه ریزی در بخش بدون هیچ گونه بودجه اختصاص داده شده اگر چه این استان استدلال آنها می تواند در قرعه کشی بر governmentwide 200 میلیون دلار صندوق های احتمالی.

در تهیه بیانیه وزارت آموزش و پرورش, سخنگوی کریس هاجز نوشت که "مدرسه بخش خواهد کار خود را با محلی, پزشکی, سلامت, افسر برای رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد از ضعف سيستم ايمنی دانش آموزان و کنترل از راه دور فرصت های یادگیری در محل برای دانش آموزانی که قادر به حضور در مدرسه به دلایل پزشکی."

برخی می گویند از راه دور آموزش حمل چالش های خاص خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن