پلیس حرفه در ساسکاتون کاهش 21 درصد در سال 2019

محتوای مقاله

ساسکاتون پلیس درگیر در 21 درصد کمتر خودرو تحصیل در سال 2019 نسبت به سال قبل یک گزارش جدید به هیئت مدیره پلیس کمیسیون نشان می دهد.

این گزارش که در مارس 21, پلیس دستور کار هیئت مدیره گفت: پلیس شهر درگیر شدند در سال 89 حرفه در سال گذشته در مقایسه با 111 در سال 2018 است. پلیس گزارش سقط 59 حرفه ساخت 77 دستگیری و 51 وسایل نقلیه آسیب دیده 39 که رانده می شود. در 31 مواردی که مشکوک به وسایل نقلیه آسیب دیده بودند آن را نسبت به استفاده از تایر کاهش قیمت دستگاه های.

در یک حادثه هفت پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

نه آسیب به مشکوک گزارش شد که همه جزئی بودند در طبیعت به پلیس گفت: در گزارش. شش نفر از صدمات به علت استفاده از کانین در دستگیری دو نفر به دلیل استفاده از زور و یکی از آسیب پایدار بود که مظنون خودرو سقوط کرد یک berm.

خودرو حرفه شده اند در کاهش از پلیس تصویب یک سیاست خاص نیاز توجیهی — یک جرم جنایی مانند فرار از صحنه جرم اختلال در رانندگی و یا وسایل نقلیه به سرقت رفته و یا اگر راننده به حال برجسته حکم بود یا می خواست برای قبل از جرم.

در 48 موارد افسران تلاش برای ایجاد یک وسیله نقلیه را متوقف کند اما پس از آن خاتمه یافته و تلاش خود را برای متوقف کردن خودرو در پاسخ به “رفتار رانندگی از موضوع خودرو” در این گزارش آمده.

شصت و دو درصد از حرفه های درگیر سرقت وسایل نقلیه.

[email protected]

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de