خود را راه اندازی مجدد شرکت فرهنگ اجتماعی فاصله محل کار

عکس: شاتر برای بازگشت به محل کار به موفقیت آن خواهد بود حیاتی برای کسب و کار به لحن خوب فرهنگ خود را. گرفتن آن

توسط AKHSHIJNEWS در 9 خرداد 1399
Woman returning to office

عکس: شاتر

برای بازگشت به محل کار به موفقیت آن خواهد بود حیاتی برای کسب و کار به لحن خوب فرهنگ خود را. گرفتن آن را حق به معنای حفظ خود را بهترین مردم می نویسد: Phil اتاق. اما گرفتن آن اشتباه می تواند آنها را به دنبال اشتغال در جای دیگر.

به عنوان دولت برطرف انگلستان مستند محدودیت های بسیاری از کارکنان شروع به بازگشت به کار. حتی کسانی که از خانه کار می کنند در حال حاضر خواهد شد چه فکر بازگشت به دفتر ممکن است مانند نگاه. اما پیشنهاد اقدامات ایمنی را در مجموعه ای به نتیجه در برخی از تغییرات شدید ترک رهبران جدید مخمصه: چگونه می شود آنها را تقویت و حفظ کنند که محل کار فرهنگ ؟

پیشنهاد قوانین شامل پایان hot desking بدون استفاده از محیط های اغذیه فروشی, مبهوت شیفت و دو متر فاصله اجرا با کف نوار. کارکنان توصیه می شود برای جلوگیری از به اشتراک گذاری قلم و به هدایت و روشنی از چهره به چهره نشست. چیزهایی که ما هنگامی که به عنوان یک بخش اساسی از محیط کار – کولر آبی چت, چای, دور, کیک تولد را به طور موقت حداقل یک چیزی از گذشته. فقط این ایده از یک همکار باد کردن شمع و سپس به اشتراک گذاری این کیک گرد به اندازه کافی در حال حاضر به ما میلرزد.

بررسی های اخیر توسط اتاق بازرگانی نشان داد که اکثر شرکت های باور آنها خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد کسب و کار و بازگشت به کار با فقط سه هفته اطلاع. اما کارکنان خواهد بود بسیار مشتاق به بازگشت با چنین محدودیت های سفت و سخت در محل ؟ و آنچه می تواند کارفرمایان را برای اطمینان از امن و فضای مثبت برای همه, برای بازگشت به?

حفظ کانال های اتصال

یکی از روندهای مثبت به ظهور از مستند است که تاکید بیشتر بر ارتباط. سازمانها را معرفی مجموعهای از آنلاین طرح به مردم را هم. برای مثال یکی از مشتریان ما راه اندازی یک شرکت ایستگاه های رادیویی. ما جهانی Peakon تیم شرکت کننده در 26 ساعته زوم جهانی ماراتن برای جمع آوری پول در کمک های جهانی FoodBanking شبکه.

آن بوده است بسیار دلگرم کننده برای دیدن رفاقت در میان کارکنان در طول زمان به چالش کشیدن و این مهم است که کارفرمایان همچنان به تشویق این زمانی که ما بازگشت به محل کار. احتمال وجود خواهد داشت یک دوره گذار تنها با تعداد محدودی از افراد مجاز به بازگشت. در طول این زمان کارفرمایان نیاز به مراقب باشید به برقراری ارتباط به طور منظم و به وضوح برای کسانی که هر دو در محل کار و کسانی که هنوز هم در خانه کار کند. آنها باید همچنان به میزبان جلسات آنلاین و رویدادهای شماره گیری در کارگران از راه دور و استفاده از برنامه های پیام رسانی. ما خوش شانس هستید که تکنولوژی اجازه می دهد تا ما را به ماندن متصل زمانی که ما از هم جدا. کارفرمایان باید همچنان به آغوش این به عنوان دفتر کار به تدریج بازگشایی برای جلوگیری از ارتباطات پایانی.

ارزش شرکت مناسب برای یک دنیای جدید از کار

یک شرکت شخصیت ساخته شده است و در آن ارزش ها, باورها, نگرش ها و روابط همکاران به اشتراک بگذارید. در طول چند ماه گذشته سازمان رفته اند از طریق یک انتقال با هم. برخی از کارکنان شما فقط می خواهید برای رفتن به عقب به حالت "عادی" می دانند اما دیگران می خواهند برای تغییر پس از انعکاس بیش از تجربه و آنچه در آن است آنها را آموخت.

نیز وجود دارد یک فرصت در اینجا برای سازمانها به تقویت رابطه بلند مدت با کارکنان و تقویت اعتماد متقابل"

به عنوان نگرش و رویکرد به کار هستند به احتمال زیاد به تغییر و ارزشمند خواهد بود در نظر گرفتن یک نگاه تازه در ارزش شرکت را به اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده واقعیت جدید. رهبران کسب و کار باید درخواست کارکنان برای انتقادات و پیشنهادات خود را در تجربه و آنچه را که آنها آموخته از کار را از طریق این بحران است. آنها ممکن است پیدا کردن تم های مشترک محصول که در این صورت سازمان باید در نظر پیدا کردن یک راه برای ساخت ضریح این در ارزش های خود را. آنها همچنین نیاز به انطباق و آن را در راه های جدید کار به زندگی برای کارکنان خود را. وجود دارد بدون قصد بازگشت به "کسب و کار به طور معمول" – ما در حال حاضر وارد "غیر معمول کسب و کار" است که به شکل جدید در جهان از سفارش کار.

ارتباط دو طرفه است کلید

این شده است و ادامه خواهد داد به نامشخص زمان برای همه کسب و کار. کارکنان را به رهبران خود را برای راهنمایی و اطمینان بخشی در مورد نحوه شرکت خود آنها را امن نگه دارید و برای طرح تداوم کسب و کار.

اهمیت ارتباط روشن در این زمان نمی تواند اغراق آمیز باشد. کارکنان خواهد بود اگاه از خطرات ناشی از بازگشت به محل کار و کارفرمایان باید آنها را به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است. آنها همچنین باید نگه داشتن خطوط ارتباطی باز و متعهد به پرداختن به کارکنان نگرانی های به سرعت. این خواهد بود که کلید به حفظ اعتماد به نفس کارکنان و مثبت در محیط کار.

نیز وجود دارد یک فرصت در اینجا برای سازمانها به تقویت رابطه بلند مدت با کارکنان و تقویت اعتماد متقابل است. با برقراری ارتباط غالبا در باز و شفاف و به موقع کارفرمایان می توانید نشان می دهد مراقبت و توجه آنها را به خود مردم است. این بار به overcommunicate به نشان می دهد کارکنان خود را که شما در حال پاسخگو و مسئول و فعال و سرمایه گذاری.

Covid-19 در حال حاضر جهان از کار بر روی سر خود را. و بهبود اقتصادی است و به احتمال زیاد به زمان با بسیاری از کسب و کار مبارزه برای بقا. در برابر این مشکل پس زمینه خود را تنظیم جریمه شرکت کشت کلیدی است. آن می تواند به معنای تفاوت بین حفظ بهترین افراد و یا آنها را به دنبال اشتغال در جای دیگر.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن