'کنترل از راه دور جنگ': چه اتفاقی می افتد زمانی که تیم کار از خانه ؟

درگیری نمی باید اتفاق می افتد و چهره به چهره به بی ثباتی کارکنانشاتر آن ممکن است آسان است که فرض کنیم که جنگ ف

توسط AKHSHIJNEWS در 6 خرداد 1399

درگیری نمی باید اتفاق می افتد و چهره به چهره به بی ثباتی کارکنان
شاتر

آن ممکن است آسان است که فرض کنیم که جنگ فقط اتفاق می افتد به صورت چهره به چهره اما حتی به عنوان تیم تمام شده است منحل شده و کار از خانه آن را هنوز هم می تواند به سطح افزایش یابد. آنا سپر به نظر می رسد در چالش هایی که ما می توانیم انتظار می رود از محل کار مسائل مربوط به درگیری در 'جدید' عصر از راه دور کار می کند.

محل مناقشه شده است به طور سنتی با تجربه بین همکاران که با هم کار کنند و چهره به چهره. اما همانطور که بیشتر سازمان ها در آغوش چالاک کار ما آگاهی از درگیری در یک محیط مجازی افزایش یافته است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور است بسیاری از کارکنان به محل کار از خانه تقریبا یک شبه به ارمغان آورده است 'از راه دور جنگ' به تمرکز واضح تر. برای منابع انسانی و رهبران نیاز به حمایت خود را از تیم های مجازی به درک و آدرس درگیری به سرعت و غیررسمی تبدیل شده است به یک مسئله فشار.

حل تعارض محل کار می تواند تاثیر جدی بر سلامت روان و تندرستی از آن درگیر است. آن نیز می تواند قابل توجه هزینه های کسب و کار به عنوان آن را تحت تاثیر گسترده تر تیم باعث کاهش بهره وری و طول می کشد تا زمان قابل توجهی انرژی و منابع است.

با بسیاری از کارکنان شرکت "خارج از دید' وجود یک خطر واقعی جنگ که می رود خود خسته شده اید و یا اجتناب شود تا در آن رشد می کند به یک پاکسازی سطح.

جنگ به شمار خطرات آشکار, اما آن را نیز ارائه می دهد فرصت برای پرورش خلاقیت و نوآوری و بهبود محیط کار روابط است. بهره برداری از فرصت های جنگ به خصوص در این زمان اقتصادی نامشخص زمان می تواند بسیار مهم در کمک به سازمانها در رویارویی با چالش های پیش رو است.

چگونه تعارض بوجود می آیند از راه دور تیم به خصوص در زمان بیماری همه گیر و آنچه می HR و رهبران انجام دهید برای کمک به تیم خود را مدیریت تعارض هنگامی که آن رخ می دهد ؟

جنگ و از راه دور کار

محل کار اختلافات می تواند بوجود می آیند برای به دلایل مختلف. اختلافات رخ می دهد بیش از وظایف رفتارهای مدیریت, سبک, شخصیت, درگیری و خیلی بیشتر. وجود دارد جنبه های کار از راه دور است که چالش های خاص.

ارتباطی است که یک منطقه از راه دور کار که معمولا تولید یا تشدید تضاد. اولا مکانیک ارتباطات مجازی متفاوت هستند به دفتر مبتنی بر گفت و گو است. ما تمایل به استفاده از ایمیل و پیام رسانی سیستم عامل بیشتر و راحت تر به آن misconstrue کسی معنی در یک ایمیل و یا نه متوجه تاثیر عجله تایپ پیام.

و کسی که تلاش می کند با ویدئو کنفرانس به تازگی? خواندن زبان بدن بسیار مشکل تر است زمانی که ما از نظر فیزیکی و چهره به چهره. این حیاتی نشانه های بصری اغلب منجر به سوء تعبیر دیگران نیت.

اگر ما سعی می کنید برای روشن شدن می توان آن را سخت برای شکستن به مکالمه تصویری و یا ارتباط ما را کند می کند و بحث نقل مکان کرد. ما می تواند به سمت چپ با این تصور اشتباه و یا به ترک ما نا امید و قطع شد. از آن آسان است برای دیدن چگونه درگیری های پس از آن می تواند بوجود می آیند و یا اختلافات موجود رشد می کنند.

علاوه بر جنبه های فنی از ارتباطات مجازی از راه دور کار را کاهش می دهد فرصت برای ارتباط غیررسمی. بداهتا چت یا آب-کولر لحظات که در آن اخبار به اشتراک گذاشته شده است و یا نمایش داده شد به سرعت حل و فصل کلیدی در ایجاد روابط و اعتماد است.

همه گیر فشارهای

بسیاری از ما شده اند به طور قابل توجهی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. این ناگهانی تغییر محدودیت در آزادی و محدودیت ها به تماس های اجتماعی را موجب استرس است.

نیز وجود دارد نگرانی در مورد سلامت, خانواده و دوستان, امنیت شغلی و چشم انداز اقتصادی. پس از چند ماه از مستند, مردم را مجبور به تنظیم برخی از جنبه های جدید طبیعی " در حالی که در روش های دیگر فشار می تواند در طول زمان ساخته شده.

محیط فعلی است که بر مردم در راه های مختلف. برخی از خواهد بود دستکاری کار در کنار مهد کودک و خانه-تحصیل دیگران ممکن است احساس انزوا و تنهایی. برای بسیاری از حجم کار افزایش یافته است در حالی که دیگران خواهد بود پیدا کردن کار خود را زندگی ساکت تر.

این می تواند منجر به احساس خشم نسبت به همکاران که به عنوان داشتن یک زمان آسان تر و یا "آرامش" در کردند. این افکار منفی می تواند آسیب های روابط کار در حال حاضر و همچنین ساخت تا برای آینده زمانی که همکاران بازگشت به کار.

این مستند نیز محروم ما را از بسیاری از راه های که ما استفاده می شود برای مراقبت از خودمان مانند معاشرت با دوستان و خانواده, سفر, و یا ورزش. این به این معنی است که ظرفیت و توانایی ما برای مقابله با درگیری در یک راه سالم را می توان کاهش می یابد.

برعکس وجود دارد می تواند مزایای در وضعیت فعلی. همکاران است که قادر به به اشتراک گذاری تجربیات خود را در زمان بحران جعل قوی تر اوراق قرضه حمایت از یکدیگر در طول این زمان به چالش کشیدن. برای بسیاری نیز وجود دارد که زمان و فرصت برای توسعه مهارت های جدید در دنیای مجازی teaming و با انجام آموزش.

نکاتی برای مدیریت از راه دور جنگ

وجود دارد راه های عملی است که رهبران می توانند حمایت خود را از راه دور تیم در مدیریت جنگ در راه سالم:

  • تسهیل ارتباط. بررسی در با مردم به طور منظم نه تنها در مورد کارهای بلکه در سطح شخصی. فاستر تیم تعاملات اجتماعی با تماس های ویدئویی.
  • نگه داشتن ذهن باز. اگر وجود دارد به نظر می رسد به یک مسئله بین همکاران را ندارد مفروضات و به یاد داشته باشید به ماندن بی طرف. همدلی و شفقت را حمایت همکاران به اشتراک گذاری خود را در نقاط مختلف از نظر.
  • مقابله با جنگ زود است. اگر شما همکاران در درگیری های رسیدن به آنها را. مردم را تشویق به عمل به سرعت و به طور مستقیم گفتگو. آیا اجتناب از پرداختن به درگیری فقط به این دلیل که ما در حال کار جسمی با هم. از راه دور کار می تواند هنجار برای بسیاری از سال.
  • دریافت پشتیبانی در صورت لزوم. رهبران نیاز به اعتماد به نفس و مهارت های لازم برای مدیریت تعارض است که آنها به دست آورید می توانید از طریق آموزش شجاع مکالمات و یا درگیری مهارت های مدیریت. اگر افراد قادر به حل و فصل درگیری در نظر آوردن مستقل شخص ثالث به منظور تسهیل آنلاین میانجیگری جلسه.

تغییر مدیریت فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر مدیریت تغییر شغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im