بازگشایی کانادا: Sask. صنعت و معدن به طور یکنواخت تحت تاثیر بیماری همه گیر

محتوای مقاله در ادامهSSR معدن نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.شوان در عین حال گفت: شرکت های استخراج معدن در ح

توسط AKHSHIJNEWS در 8 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

SSR معدن نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شوان در عین حال گفت: شرکت های استخراج معدن در حال حاضر یک فرصت برای سرعت بخشیدن به پروژه های در حال حاضر در کار با هدف ساخت استخراج از معادن زیرزمینی بیشتر خودمختار — یک فشار بزرگ در این صنعت در سال های اخیر است.

Seitz گفت که کار ادامه دارد Nutrien به عنوان آن را با این نسخهها کار برای ساخت "مال من از آینده" در حالی که همچنان به حفاری پتاس برای فروش در سراسر جهان است.

"بازار در حال وقوع است به خوبی برای ما در این سال است. به عبارت دیگر مطابق با آنچه که ما انتظار می رود می خواهم قبل از COVID. (اما) است که می گویند وجود ندارد مداوم عدم قطعیت" او گفت:.

"وضعیت اقتصاد کلان در جهان — هیچ کس نمی داند چگونه این است که به بازی کردن ... وجود دارد باقی می ماند عدم قطعیت اما در حال حاضر پتاس واحد کسب و کار در Nutrien ما جلسه اهداف است که ما برای خودمان در آغاز سال است."

amacpherson@postmedia.com
twitter.com/macphersona

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اببس اقتصاد کانادا است و باز کردن کسب و کار با کسب و کار. یک ابتکار جدید با Postmedia به نام بازگشایی کانادا ارائه خواهد شد صلیب کشور نگاه کنید که چگونه ملی, منطقه ای و محلی اقتصادهای در حال چیدن بخار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن