خرده فروشان و مواد غذایی زنجیره ای اعلام تدریجی دوباره باز

اجتماعی فاصله اقدامات در B&Q به عنوان آن را بازگشایی فروشگاه های آنجورج Cracknell رایت/LNP/شاتر تعدادی از

توسط AKHSHIJNEWS در 12 اردیبهشت 1399

اجتماعی فاصله اقدامات در B&Q به عنوان آن را بازگشایی فروشگاه های آن
جورج Cracknell رایت/LNP/شاتر

تعدادی از کسب و کار اعلام کرده اند تدریجی re-opening اقدامات از جمله B&Q, Homebase و Pret.

DIY خرده فروش B&Q باز همه از آن 288 مغازه های دیروز (30 آوریل) در حالی که رقیب Homebase طرح به 70 از آن 164 فروشگاه های باز توسط این آخر هفته. هر دو را معرفی دقیق اقدامات ایمنی از جمله محدود کردن تعداد زیادی از مردم در فروشگاه کارت-تنها پرداخت ها و صفحه نمایش وسیله ،

Pret A Manger ساندویچ های زنجیره ای گفت که آن را باز خواهد شد 20 در لندن شاخه امروز برای غذای آماده قهوه و مواد غذایی و یا برای تحویل سفارشات از طریق برنامه های مانند فقط خوردن و یا Deliveroo. آن را در حال حاضر افتتاح 10 فروشگاه با باز بار فقط تا 2pm و فیزیکی فاصله اقدامات در فروشگاه.

دیگر زنجیره های غذایی مانند Nando و برگر کینگ دیروز اعلام کرد که شروع به تجارت دوباره به آماده سازی غذا برای غذای آماده و یا تحویل.

اما محبوب نانوایی های زنجیره ای Greggs که بیش از 2000 فروشگاه در سراسر کشور به تعویق انداخته است تصمیم خود به بازگشایی که نگرانی جمعیت از مشتریان می تواند جمع آوری. یک پیشنهاد آزمایشی از افتتاح 20 فروشگاه ها شده است را در خود نگه دارد و پس از "قابل توجه علاقه" ،

با بررسی مستند اقدامات به دلیل در 7 مارس, دولت قصد دارد به موضوع راهنمایی در هفته آینده در محل کار چگونه می تواند با خیال راحت بازگشایی شده است.

با توجه به گزارش های ارشاد در حال آماده شدن برای بخش کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی (BEIS) توسط ارنست و یانگ و به احتمال زیاد شامل مشاوره خاص و محل های کار از جمله تماس با مراکز و فروشگاه های خرده فروشی.

به عنوان تعدادی از شرکت ها شروع به دوباره باز کردن چند چهره رفتن به دیوار و یا برش شغل.

لباس زنجیر واحه و انبار باید هر دو اعلام کردند آنها را متوقف خواهد کرد معامله تمام فروشگاه های آنلاین و خرید و منجر به از دست دادن بیش از 1800 شغل. مارک فروخته شد برای تجدید ساختار شرکت Hilco اما موفق به امن نجات معامله است.

بودجه خطوط هوایی Ryanair اعلام کرده است آن را قطع 3,000 مشاغل معادل 15 درصد از نیروی کار خود را. این زوائد آن بیشتر خواهد شد در میان خلبانان و خدمه کابین وجود دارد و به احتمال زیاد خواهد پرداخت-برش تا 20 درصد برای سایر کارکنان.

مدیر اجرایی مایکل اولری گفت که جزئیات بیشتری را اعلام خواهد کرد 1 ژوئیه اما اگر یک coronavirus واکسن یافت نمی شود: "ما ممکن است مجبور به اعلام کاهش بیشتر و عمیق تر کاهش در آینده".

در جای دیگر, ویکتوریا بکهام وارونه شده است تصمیم به کردند 30 از مد برچسب کارکنان پس از حرکت درو انتقاد. شرکت "در حال حاضر بازنگری و ما قبول وجود دارد یک راه بهتر رو به جلو برای ما کسب و کار" به گفته یک سخنگوی.

تغییر مدیریت فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر مدیریت تغییر شغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب