Sask. پلی تکنیک آماده برای برخی از دانشگاه های برنامه نویسی برای سقوط

محتوای مقاله در ادامهس: چه فن آوری های مدرسه سرمایه گذاری برای اطمینان از آموزش از راه دور می تواند انجام شود

توسط AKHSHIJNEWS در 9 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

س: چه فن آوری های مدرسه سرمایه گذاری برای اطمینان از آموزش از راه دور می تواند انجام شود ؟

یک: آن را احتمالا کمتر در مورد سرمایه گذاری اما من فکر می کنم استقرار فن آوری است که ما تا به حال در محل است. منظورم ساسکاچوان پلی تکنیک در طول تاریخ انجام داده است بسیار مناسب بخشی از فاصله آنلاین آموزش از راه دور در تعدادی از برنامه های آن در طول سال است. و بنابراین در برخی از راه های آن بوده است واقعا در مورد پوسته پوسته شدن تا به کارگیری از فن آوری است که ما در حال حاضر.

یکی از چیزهایی که ما در طول این بیماری همه گیر است که ما تا به حال به نزدیک دانشگاه ما به رسمیت شناخته شده است که برای برخی از دانش آموزان ما که ایجاد چالش با توجه به دسترسی به تکنولوژی برای آنها, بنابراین ما در حال ایجاد یک اورژانس کامپیوتر طرح وام.

Q: چگونه می خواهد تعدادی از دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی در پردیس در ماه سپتامبر بود متفاوت از نمونه سال ؟

یک: ما اصلا محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم خواهد شد در محوطه دانشگاه لزوما در هر نقطه در زمان, اما ما متوجه است که ساختمان اشغال چیزی است که رفتن به یک چالش. و ما در حال بدیهی است که به دنبال و ارزیابی ما فضاهای مطمئن شوید که زمانی که ما در پردیس تحویل قطعات اتفاق می افتد که ما مطمئن شوید که ما در حال نشست آن فاصله فیزیکی مورد نیاز در مغازه ها و آزمایشگاه و همچنین در فضاهای مشترک در محوطه دانشگاه.

س: وجود دارد یک تغییر در شهریه برای هر برنامه در این سال ؟

ما تصمیم به افزایش شهریه و ما متعهد به صفر درصد شهریه (افزایش) برای هر دو داخلی و بین المللی ما دانش آموزان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن