ساسکاتون جامعه کارگران تماس برای گزینه های بیشتر برای سلامت روانی بحران پاسخ

محتوای مقاله در ادامهشهرستانها در سراسر شمال امریکا در حال بحث نقش پلیس بازی در پاسخ به بهداشت روانی تماس. در

توسط AKHSHIJNEWS در 2 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

شهرستانها در سراسر شمال امریکا در حال بحث نقش پلیس بازی در پاسخ به بهداشت روانی تماس. در Saskatoon, فیلم خشونت آمیز دستگیری اوان قلمدان رفت ویروسی ترغیب Okihtcitawak گشت به آن اعلام خواهد انجام سلامتی خود را چک.

Colin Naytowhow, Delano Kennedy, and Elmer Tootoosis (left to right), are members of the Okihtcitawak Patrol Group (OPG), which conducts patrols primarily in the Pleasant Hill neighbourhood. OPG will be doing mental wellness checks Monday to Friday. Photo taken in Saskatoon, SK on Tuesday, July 7, 2020. Saskatoon StarPhoenix/Matt Smith
کالین Naytowhow, دلنو کندی و المر Tootoosis (از چپ به راست) در حال اعضای Okihtcitawak گشت گروه (OPG) که انجام گشت در درجه اول در پلیزنت هیل محله است. مت اسمیت/ساسکاتون StarPhoenix

که ویدئو آمد در میان گسترده تر حساب در مورد رفتار پلیس و مردم بومی را برانگیخت در بخشی از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

تنها 972 تماس های که به ساسکاتون پلیس پاسخ در 2018 — 0.8 درصد بود و در زمینه این دسته از "سلامت روان" در سال 2019.

اما Insp. کامرون مک براید گفت: این اعداد و ارقام نمی گرفتن عکس کامل. او گفت: بخش بزرگی از 11,063 "اختلال" تماس پلیس دریافت شده در سال 2019 به حال سلامت روانی عنصر. ماموران همچنین در پاسخ به5,048 خواستار "مستی" در سال گذشته در مقایسه با4,764 در سال 2018 است.

او موافق پلیس نیست همیشه مجهز به پاسخ به کسانی که خواستار. مشکل این است که آنها نمی دانند که تا زمانی که پس از آنها وارد شده است. او گفت که پلیس وارد هر سناریو امیدوار به انجام بهترین آنها می توانند و آنها تشخیص دهند که اغلب حبس است نه نتیجه ایده آل.

"ما نمی دانیم که تا زمانی که ما در آن چه که فرد در حال رفتن به منفعل و یا نمایش خشونت و یا اینکه آیا یکنواخت خواهد بود به راحتی به آنها و یا این که آیا یکنواخت آنها را تنظیم خاموش" مک براید گفت.

بسیاری بر این باورند پلیس باید نقش بازی در تماس مربوط به کسی که در خطر فوری.

"ما نمی توانیم فراموش ایمنی قطعه" ساسکاتون مداخله در بحران و خدمات, مدیر اجرایی, ریتا زمینه گفت. "وقتی که می آید به یک نگرانی فوری برای ایمنی تنها پلیس وجود دارد می توانید به اندازه کافی سریع."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن