ساسکاتون آتش باعث می شود تقسیم دوم با شتاب برای نجات فرد در گذشتن

محتوای مقاله

یک ساسکاتون آتش نشانی گردان رئیس دوره نقاهت بعد از کاهش و او در حالی که نجات یک فرد تهدید کننده به پرش خاموش گذشتن.

آتش نشانان از جمله گردان رئیس اعزام شدند شنبه به پل هوایی در, دایره, درایو غرب و Idylwyld درایو شمالی در مدت کوتاهی قبل از 8:15 بعد از ظهر پس از یک تماس از خارج از وظیفه آتش بازرس که در گزارش از دیدن کسی در خطر است.

آنها وارد برای پیدا کردن پلیس در حال حاضر در تلاش برای صحبت کردن با کسی که تا به حال ساخته شده راه خود را خارج از امنیت شمشیربازی در گذشتن. آتش نشانان آغاز شد برش شمشیربازی و حرکت یک نردبان کامیون به موقعیت برای کمک به نجات. سپس فرد ظاهرا ساخته شده حرکت به سمت لبه با توجه به آتش سوزی بخش انتشار اخبار.

در آن لحظه گردان ارشد بنا به گزارش این ماجرا بازوی خود را از طریق برش شمشیربازی و برداشت فرد جلوگیری از آنها را از رفتن بیش از لبه. افسران پلیس در صحنه و سپس کمک به نگه گردان ارشد و فرد در محل تا نردبان کامیون می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن همه پایین.

مضطرب فرد به بیمارستان منتقل شد به عنوان یک احتیاط. سازمان آتش نشانی گفت: گردان ارشد تا به حال چه معتقد بودند به جراحات جزئی کاهش عمده از نرده.

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>