ساسکاتون پلیس به دنبال کودک معلول را سرقت دوچرخه

محتوای مقالهساسکاتون پلیس درخواست مردم به در مواظب برای یک جفت منحصر به فرد دوچرخه.یک پست به پلیس خدمات حساب ت

توسط AKHSHIJNEWS در 6 تیر 1399

محتوای مقاله

ساسکاتون پلیس درخواست مردم به در مواظب برای یک جفت منحصر به فرد دوچرخه.

یک پست به پلیس خدمات حساب توییتر گفت: دو دوچرخه متعلق به 12 سال به سرقت رفته بودند در 1000 بلوک از خیابان J جنوبی بین 4 p. m. در 21 ژوئن و ساعت 10 صبح در ژوئن 23.

دختر بنا به گزارش ها رنج می برد از بیماری اسپینا بیفیدا یک بیماری باعث ایجاد مشکلات در ستون فقرات و استخوان های ستون فقرات است. سرقت دوچرخه تخصصی اجازه می دهد تا برای استفاده از آنها.

"در حال حاضر او است که محدود به یک صندلی چرخدار و نمی توانید لذت بردن از هوای تازه & آزادی او دوچرخه به او" پلیس نوشت, در سایت, درخواست, هر کسی با اطلاعات به جلو آمده.

ساسکاتون دیده است و موارد مشابه به یک نتیجه موفق قبل از. در دسامبر 2018, a 10-year-old boy را بر روی صندلی چرخدار بازیافت شد و پس از آن به سرقت رفته بود از مادرش خودرو. قبل از آن در ماه نوامبر سال 2017 پلیس به اتهام دو مرد با در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته پس از آنها تقریبا دو ده ورزشی صندلی چرخدار است که گزارش شده بود به سرقت رفته از ساسکاچوان ویلچر ورزشی انجمن NRG مینی بسکتبال با ویلچر برنامه.

Saskatoon police say a a pair of specialized bikes belonging to a 12-year-old girl with spina bifida were stolen sometime between June 21 and June 23, 2020.
ساسکاتون پلیس می گویند یک جفت تخصصی دوچرخه متعلق به 12 سال مبتلا به اسپینا بیفیدا به سرقت رفته بودند مدتی بین ژوئن 21 و 23 ژوئن 2020. ساسکاتون خدمات پلیس/توییتر

بیشتر در مورد این موضوعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن