دانشمندان مصرانه از احتیاط بیش از در دسترس بودن آنتی بادی آزمون

جو Giddens/PA سیم/PA تصاویر دانشمندان هشدار داده اند از خطرات مرتبط با استفاده گسترده از آنتی بادی آزمایش توسط

توسط AKHSHIJNEWS در 1 خرداد 1399

جو Giddens/PA سیم/PA تصاویر

دانشمندان هشدار داده اند از خطرات مرتبط با استفاده گسترده از آنتی بادی آزمایش توسط کارکنان و عموم مردم به عنوان دولت خود را آماده اعلام برنامه برای همه بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارکنان به آزمایش می شود.

دکتر کلودیا Paoloni رئیس جمهور از بیمارستان مشاوران و متخصصان انجمن گفت: نگهبان: "توانایی ارزیابی کرده و در حال حاضر این ویروس یک نقطه عطف بزرگ, اما هنوز هم وجود دارد تعدادی از عوامل ناشناخته. جدید آزمون ورود باید به سادگی نمی توان به عنوان یک چراغ سبز برای کاهش PPE و دیگر حمایت بیمه خدمات درمانی کارکنان که تست مثبت است."

استاد Gino مارتینی افسر ارشد علمی در رویال دارویی جامعه گفت: "هر آزمایش پادتن در حال حاضر تنها می تواند بخشی از تصویر. مسئله واقعی این است که هیچ کس می داند که سطح ایمنی است که اعطا با داشتن آنتی بادی به coronavirus چه مدت آن ممکن است و اگر شما می توانید تبدیل به دوباره آلوده."

دکتر سیمون کلارک دانشیار در سلولی و میکروبیولوژی در دانشگاه مطالعه گفت: این آزمون بودند "خوب برای ارضای کنجکاوی مردم است اما نه بیشتر".

او گفت: نگهبان: "داشتن این آنتی بادی است که یک راه قابل اعتماد برای تایید است که کسی آلوده شده قبلا. حضور خود را نشان نمی دهد که کسی مصون است و آن را باید به یاد داشت که هر پست-عفونت ایمنی ممکن است به سرعت در حال خرد شدن... ما فقط نمی دانم به اندازه کافی در مورد آنچه در آن طول می کشد را به کسی ایمنی بدن به Covid-19 به دقت تست, مردم," او گفت:.

حرکت دولت به تامین بهداشت و درمان کارکنان با استفاده از آزمون است که در allaying ترس در محل کار خواهد شد ارائه آمار و ارقام در مورد تعداد افرادی که تا به حال Covid-19. این آزمایش خون که می خواهد انجام شده توسط صدها هزار نفر از کارگران باید پردازش شده در آزمایشگاه. آن هنوز ثابت نشده است که آنتی بادی های کاهش یا حذف خطر عفونت مجدد. طول هر مصونیت به دست آورده است نیز ناشناخته است.

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) اعتبار سه آزمایشگاه مبتنی بر آنتی بادی آزمایش آنها خواستار "تغییر": یکی از سوئیس-بر اساس روشه; یک از ما بر اساس ابوت و یکی دیگر از ویلز شرکت ارتو تشخیص بالینی. به ابوت آزمون آنلاین به فروش می رسد توسط بابل و Superdrug – در میان دیگران – from £69 اگر چه ابوت خود را در این هفته اصرار داشت که آزمون آن در نظر گرفته نشده بودند مورد استفاده قرار گیرد توسط مردم مصرف خود را در نمونه خون.

بیمه خدمات درمانی, مدیر پزشکی, Professor Stephen Powis گفت که مردم باید به نگه کردن خرید آزمون تا زمانی که دولت دانشمندان پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد دقت و صحت. بیشتر از عوامل پیچیده بود که مردم با Covid-19 که نمی تبدیل شدن به بسیار بیمار ممکن است ایجاد سطوح بالایی از آنتی بادی. خواهد ایروینگ استاد ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام گفت: "حساسیت داده خواهد شد وابسته به چه نوع نمونه سرم آزمایش شده اند. اگر اینها بیشتر – یا همه – از بیماران بستری و سپس این رقم ممکن است یک دست بالا گرفتن."

ارتو بالینی تشخیص مدیر عامل Paul Hackworth گفت: "احساس ما این است که در ابتدا از آن خواهد شد مورد استفاده در بازگشت کارکنان و در خدمت نیازهای واکسن. این مهم خواهد بود برای پیدا کردن چگونه به سرعت سطوح آنتی بادی است که مطرح شده پس از واکسیناسیون افول در طول زمان است."

تحولات خواهد بود کاملا مشاهده شرکت ها به دنبال به آزمون کارکنان به عنوان آنها بازگشت به محل کار.

در مارس الکس, تمپلتون, مدیر عامل شرکت تست کننده به کسب و کار Qured گفت: پرسنل امروز: "ما آزمایش است که در آن نمونه های جمع آوری شده توسط خود بيماران در خانه یا در محل کار و در حال couriered به ما شریک آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل سریع. آن است که ترکیبی از هر دو این آزمون که به انگلستان کسب و کار تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به مدیریت کل کارکنان جمعیت به اطمینان حاصل شود که آنها قرار نیست همکاران خود و یا دیگران در معرض خطر در حالی که این ویروس در گردش است. با این اطلاعات کسب و کار قادر خواهد بود برای شروع برنامه ریزی برای آوردن کارکنان خود را به کار با خیال راحت در یک پست-مستند جهان است."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن