کوچک دولت خانههای گلی خالی پست الکترونیکی-در برگه های رای

محتوای مقاله در ادامهFyrk گفت: هزینه باقی می ماند یک مسئله در بالا از دست رفته ساعت کار و به طور بالقوه بهره پ

توسط AKHSHIJNEWS در 3 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

Fyrk گفت: هزینه باقی می ماند یک مسئله در بالا از دست رفته ساعت کار و به طور بالقوه بهره پایین از رای دهندگان. "ما می توانید ببینید که بسیاری از مردم با استفاده از آنها," او گفت:.

اگر 10 از 100 رای دهندگان با استفاده از پست الکترونیکی-در گزینه های Fyrk گفت: از آن می تواند اتلاف منابع برای شهرداری کوچک که مرزهای پرنس آلبرت. بر خلاف نگرانی های ابراز شده توسط اعضای ساسکاتون را شورای شهر, خطرات ناشی از تقلب در پایین او اضافه شده است.

"این COVID ترس همه. همه در تلاش برای آن را آسان برای همه, اما گاهی اوقات شما فقط می توانید نیست," او گفت:. "قرار دادن بر روی خود ماسک و رای است."

که نه تنها منحصر به فرد نگرانی موثر بر کوچک دولت خانههای گلی خالی پست الکترونیکی-در انتخابات است.

ری گوی از ساسکاچوان انجمن روستایی شهرداری گفت: مردم در انتخابات ممکن است سقوط اگر رای دهندگان نگران گسترش ویروس. از سوی دیگر این reeve موقعیت باز در این سال نیز ممکن است افزایش مشارکت مردم است.

"ما همه نگران این البته به دلیل COVID," او گفت:. "اگر ما در انتخابات, ما در حال رفتن به باید مراقب باشید."

RM شاهزاده آلبرت مدیر روشنک Roy گفت: پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود مفید برای نگران رای دهندگان.

هزینه نیست یک موضوع که به تصویب شورای فرآیند در سال گذشته, او گفت:. برای او این امر می تواند کمی بیشتر از خرید تمبر و پوشش هزینه های کار که انتخابات به طور معمول نیاز است.

در شهرداری رای دهندگان باید دو گزینه برای جلوگیری از فیزیکی سنجی. به عنوان به زودی به عنوان نامزد نزدیک ساکنان می توانید با ما تماس بگیرید بازگشت و انتخاب کنید تا یک رای گیری کیت و یا دریافت از طریق پست. تا زمانی که برگه های رای در حال بازگشت و در زمان آن را صاف و, روند, او گفت:.

"به خصوص (با) این بار چه در رفتن در حال حاضر با این COVID," او گفت:. "من فکر می کنم آن بهتر خواهد بود که ما با استفاده از این پست الکترونیکی-در رای گیری. به خصوص برای نگه داشتن همه امن است."

بیشتر در مورد این موضوعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب