استیون Rigby خانواده در انتظار استنطاق می رود به جای بهار آینده

محتوای مقالهکری Rigby-Wilcox استقبال آینده استنطاق به مرگ مادر در طول یک سال 2018 رویارویی با پلیس اما در همان

توسط AKHSHIJNEWS در 14 تیر 1399

محتوای مقاله

کری Rigby-Wilcox استقبال آینده استنطاق به مرگ مادر در طول یک سال 2018 رویارویی با پلیس اما در همان زمان او فرح خودش را به رفتن را از طریق فرایند.

او به تازگی آموخته ساسکاچوان خو یش طرح خدمات به برگزاری استنطاق به 27 ساله استیون Rigby مرگ در سال آینده. وزارت دادگستری گفت: StarPhoenix جمعه که خو یش سرویس آزمایشی برنامه ریزی شده استنطاق را در بهار 2021.

زمان استنطاق می گیرد بیش از دو سال تصویب خواهد شد که پس از Rigby مرگ پس از اسرائیلی در برخورد با اعضای ساسکاتون خدمات پلیس و ساسکاچوان RCMP در حومه شهر در دسامبر. 22, 2018.

Rigby-فروردین می داند استنطاق است که در مورد حقیقت یاب نیست و خطا پیدا کردن. او گفت که او می خواهد برای دیدن این روند منجر به تغییرات سیستماتیک در روان سیستم مراقبت های بهداشتی.

PIKE LAKE,SK--JANUARY 17/2020-0122 news rigby- Carey Rigby-Wilcox, right, and Rich Wilcox, whose son Steven died in an officer-involved shooting incident in December 2018, in their home near Pike Lake, SK on Friday, January 17, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Liam Richards)
کری Rigby-فروردین راست و غنی فروردین که پسر استیون درگذشت یک افسر درگیر حادثه تیراندازی در دسامبر 2018 هستند نشان داده شده است در خانه خود در نزدیکی پایک دریاچه در Jan. در 17 سال 2020 است. لیام ریچاردز/ساسکاتون StarPhoenix

Rigby و خانواده اش ساخته شده از چندین تلاش به او کمک کند تا سلامتی اش رو به وخامت گذاشته اما او تا به حال مواجه می شوند موانع در فرم از نقل مکان کرد که از مشاور به مشاور بودن قرار دادن در لیست انتظار برای یک بیمار بهداشت روانی و بستر بسیار کوتاه باقی می ماند در مراقبت های پس از اقدام به خودکشی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن