راه رستگاری در فیلم "روز موش خرمای کوهی امریکا'

هنگامی که ما فکر می کنم از آنچه در آن به معنی تبدیل شدن به یک فرد بهتر است ما به طور کلی قاب روند به عنوان یک

توسط AKHSHIJNEWS در 9 اردیبهشت 1399

هنگامی که ما فکر می کنم از آنچه در آن به معنی تبدیل شدن به یک فرد بهتر است ما به طور کلی قاب روند به عنوان یک نوع اخلاقی بیداری. با توجه به احساسات مردمی همه تبدیل شدن به یک فرد بهتر و ظاهرا نیاز به دیدن گناه را در زمان راه و تصمیم گیری را در آغوش آنچه را حق است. تنها پس از آن خواهد شد یک تغییر در اقدامات خود را دنبال کنید. آن را سالم و بی خطر داستان: پاک کردن آسان و آغشته با سرنوشت. اما به من آموخته راه سخت در تلاش من برای رشد کردن بودن که نابالغ بچه دبیرستانی — کسی که گاهی اوقات هنوز هم خیره به عقب از آینه حمام — آن را نیز کاملا اشتباه است. من فکر می کنم که چه شده و من به کلاسیک فیلم "روز موش خرمای کوهی امریکا" خیلی به من و بعد فورا رفت واز ، در هسته این فیلم از نظر اخلاقی مات تصویر از رشد شخصی است.

زمانی که من جوانتر بود من ستایش آن دلیل واضح: چند فیلم هستند تا به طور کامل سرگرم کننده است. کارگردان بزرگ Harold Ramis فیلم پر خور و نتیجه-رایگان جاودانگی است بی نظیر فرار از واقعیات است. و به همین دلیل حتی در 50 rewatch در حالی که پناه در محل یک فیلم در مورد تکرار هرگز یک بار احساس تکراری. بیل موری شخصیت فیل Connors است sleazy جاذبه شخصیت به عنوان jaded هواشناس به دام افتاده در یک زمان حلقه در روز موش خرمای کوهی امریکا. تنظیم برای پوشش موش خرمای کوهی امریکا ظهور زنده در Punxsutawney, پنسیلوانیا, Connors jerkish و megalomaniacal رفتار در نهایت جلب به او را به عنوان او می یابد خود را به طرز مرموزی محکوم به تکرار روز موش خرمای کوهی امریکا برای ابدیت. به جای مانده یکنواخت اما هر روز به شرح زیر حالات مختلف و پرش شهر شخصیت های رنگارنگ کردن هر یک از دیگر به خنده دار و دلخراش اثر است. ند رایرسون را بی شرمانه بیمه بشه مثلا شکست خورده است هرگز به من قرار داده در طبقه در اشک.

سرگرم کننده فیلم است که چرا من بیش از حد اغلب را انتخاب کنید به تماشای "روز موش خرمای کوهی امریکا" در 2:00 بعد از ظهر روز یک شنبه به جای گوش دادن به سخنرانی. اما آن را تشدید پشت فیل اودیسه که جدا آن را به عنوان تنها فیلم مورد علاقه. ابدیت عاطفی عمیق به اندازه کافی در خود و در عین حال استفاده از آن به عنوان یک آزمایشگاه برای توسعه انسانی و نه فقط به عنوان یک ارزان تهوع اجازه می دهد تا فیلم به دست بگریبان شدن با آنچه در آن به معنی یک فرد خوب در یک عمیقا پیچیده است.

کاتالیزور برای فیل را تغییر ریتا (اندی MacDowell) یک غیر نوع زن که به نظر می رسد در ناامیدی بر فیل خودشیفتگی و تحقیر. مهم نیست که چقدر سخت او تلاش می کند, فیل است قادر به برنده شدن او را بیش از. در نتیجه با این حال خنده دار است برای دیدن فیل fruitlessly "کنترل-Z" تاریخ خود را با ریتا به امید درآمد او محبت اولیه انگیزه برای تغییر است به شدت خودخواه. در حالی که این lust نیست کاملا تعریف رفتار او در پایان فیل شکستن این چرخه در پایان فیلم با ریتا در کنار تخت او را نشان می دهد عشق خود را برای او باقی مانده بسیار مهم انگیزه است.

اما از نظر اخلاقی فندک به سمت فیل پیشرفت نیز هست. همه ما احتمالا ملاقات کرد که یک نفر (یا شاید بیش از یکی) که به وضوح یک انسان بهتر از ما است. آنها نوع آنها دوست داشتنی و آنها واقعا همدلانه. در این سال او خرج می کند در اطراف ریتا, Phil احساس می کند این را به عنوان به خوبی. آیا او را به عنوان کامل به عنوان فیل معتقد است او یک سوال جالب — او خیره امتناع نان تست چیزی جز صلح جهانی خورده بود در من برای سال — اما در ذهن خود او را کمتر فرشته از یخ مجسمه های او ایجاد می کند ، فیل ممکن است ببینید که جهان مانند او اما پس از مواجهه با vapidity خود را بی پایان rebirths او می یابد که او می خواهد.

فیل احساسات نسبت به ریتا در حال انگیزه ای برای او برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر است نه غریزی اخلاقی بیداری. هیچ چیز وجود دارد آلی یا آنی در مورد تغییرات فیل می سازد. در عین حال که انگیزه هل فیل بهتر عمل میکند — به جعلی آن تا زمانی که او آن را می سازد. البته هیچ چیز آسان در این مورد. فیل سفر خسته کننده است صعود پر از بی پایان repetiton و نا امید کننده افسردگی است که پرورش می دهد سر خود را در قالب یک تمدید خودکشی مونتاژ. آن را تلخ برای یک فیلم به عنوان یک صورتحساب خارق العاده رام-com. اما صادقانه tale of redemption آن بسته پانچ.

و در پایان فیل موفق است. مردم شهر پیدا خیرخواه ناجی و ریتا و فیل پیدا کردن عشق. ماهیت رسانه به طور طبیعی ما مانع از دانستن فیل تفکر در پایان اما از طریق مطلق کار می کنند و با وجود, خاکستری, انگیزه, فیل قادر است به عمل مانند یک فرد خوب است. و با این منطق که به اندازه کافی به او را به یک فرد خوب است. آن را کاملا خارج از ماشین چین دهنده پیام برای یک فیلم هالیوود, اما آن را فراهم می کند واقعی الهام بخش برای من به عنوان من سعی کنید برای تبدیل شدن به شخص من خواهید بود. ما نمی باید به پرستاران — ما فقط نیاز به تلاش برای عمل مانند آنها.

تماس با دیوید نیومن در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن