جهان به شما نیاز دارد. در حال حاضر.

مسلح درگیری های تغییر آب و هوا جرم و جنایت و عدالت, اقتصاد و تجارت, آموزش و پرورش, خشونت جنسیتی, جهانی, عناوین

توسط AKHSHIJNEWS در 30 تیر 1399
مسلح درگیری های تغییر آب و هوا جرم و جنایت و عدالت, اقتصاد و تجارت, آموزش و پرورش, خشونت جنسیتی, جهانی, عناوین, سلامت, انسان, حقوق بشردوستانه اضطراری TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

یاسمین Sherif است مدیر آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید

نیویورک Jul 20 سال 2020 (IPS) - "ما ممکن است همه در آمد کشتی های مختلف اما ما در همان قایق در حال حاضر" مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار گفت. خود را بی حکمت حلقه صحت از همیشه امروز برای بسیاری از چالش های جهان مواجه است. COVID-19, ادامه درگیری های مسلحانه و مجبور جابه جایی تغییر آب و هوا ناشی از بلایای طبیعی عمیق تقسیم و گسترده تبعیض علامت خانواده بشر در قرن 21 است.

یاسمین Sherif

در حالی که COVID-19 است و در واقع یک بحران بهداشتی دولت از دنیای بزرگتر و چند بعدی از بحران است. یک راه حل امن آموزش و پرورش است. نه فقط هر آموزش و پرورش اما کیفیت آموزش و پرورش است. یکی که جامع است و سبب نسل جوان به ویژه دختران برای تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود مولد و آوردن صلح پایدار برای جوامع خود و جهان است. بدون کیفیت آموزش و پرورش ما را به تسلیم شدن به یک کهکشان مارپیچی از بحران به عنوان یک انسان ،

در واقع همه ما در همان قایق است. اما کسانی که در سمت چپ دورترین پشت در درگیری ها و جابجایی اجباری ممکن است هرگز فرصتی برای بازیابی و جستن به عقب. COVID-19 خطر انداخت و آنها را بیشتر به ورطه disempowerment و ناامیدی. بدون آموزش و پرورش وجود دارد این است که هیچ امیدی برای آنها. غم COVID-19 است اما یک بحران در آنها غیر طبیعی جهان از خشونت گسترده و سیستماتیک نقض سلب مالکیت و فقر شدید. همه تأثیر آنها را در همان زمان.

به آنها بگویید که در این دنیای سلامت-بحران اما نه در آموزش و پرورش بحران به معنی عدم به رسمیت شناختن جهان خود و درد و رنج خود را. آنها مقدار به 75 میلیون امروز از آنها 39 میلیون نفر از آنها دختران هر چند شماره پیش بینی شده برای افزایش با توجه به COVID-19. غیبت از مدرسه و یا ساختار آموزش از راه دور را محدود خواهد میلیون ها نفر هرگز بازگشت به مدرسه. به عنوان بسیاری از گزارش های اخیر نشان می دهد (نجات کودکان, زنان سازمان ملل به ذکر چند) آنها را در معرض خطر بودن مجبور به ازدواج کودکان در اوایل بارداری و کودک کار و یا در حال استخدام به خشونت کشیده شد و نیروهای گروه های تروریستی. این بسیار واقعی حفاظت از تهدیدات در حال حاضر افزایش و ساخت راه خود را به زندگی روزانه میلیون ها نفر از کودکان آسیب پذیر و جوانان در کشور در حال حاضر تحت تاثیر شرایط اضطراری و بحران طولانی.

آموزش و پرورش خود را نمی توانید صبر کنید تا زمانی که COVID-19 را تصویب کرده است تا صلح وارد کرده و یا تا زمانی که مالی و رکود اقتصادی است. بر خلاف کانادا و وزیر توسعه بین المللی کارینا گولد می گوید در مصاحبه اش در این ماه ECW خبرنامه: "جهان به شما نیاز دارد برای حفظ و مطالعه, برای حفظ, خواب برای حفظ فشار برای آنچه شما می خواهید در جهان ببینید."

آن است که در حال حاضر وقت در بقیه از ما به حرکت می کند. ما باید با حداکثر سرعت دویدن با سرعت است و ما باید آن را انجام دهید با هم.

از آنجا که اعلام COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر آموزش و پرورش نمی تواند منتظر سرمایه گذاری در بیش از 100 دریافت (همکاران) در سراسر 35 کشور های مختلف/زمینه در چندین مرحله اول ما پاسخ اضطراری. این شامل فاز دوم ما COVID-19 پاسخ اختصاص داده شده به طور انحصاری به پناهندگان آواره و میزبان خود را-جوامع و همچنین به عنوان تثبیت تلاش برای تعمیق حمایت از ما به ساحل.

در سراسر این کشور ECW پشتیبانی از همکاری بین میزبان دولت, سازمان ملل متحد, سازمان های بین المللی سازمان های غیر دولتی و سازمان های محلی از طریق تاسیس آموزش و پرورش در اورژانس هماهنگی مکانیزم. در مالی یونیسف در حال کار در کنار کودکان را نجات بشریت و گنجاندن طرح بین المللی و جهانی چشم انداز بین المللی به عنوان یک نتیجه از ECW را ادامه داد: اولویت حمایت از ساحل عاج. در جمهوری دموکراتیک کنگو, کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل تسهیل مشترک درخواست از سازمان های بین المللی AVSI و تیری Sans Frontieres هر دو آنها تا به حال تشکیل کنسرسیوم با سازمان های غیر دولتی محلی. در جنوب سودان کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل همچنین یک نقش مشابه حمایت از ارائه موفق برنامه های کاربردی از فدراسیون جهانی لوتری, جهان, چشم انداز بین المللی و محلی و سازمان های غیر دولتی در سراسر. در عراق سه بین المللی سازمان های غیر دولتی زنان بوده است, نجات کودکان و پناهندگی نروژی شورای اسلامی در حال همکاری با سازمان های غیر دولتی محلی مردم در نیاز و کمک های سازمان است. در کامرون یونسکو و یونیسف همکاری برای توسعه مشترک COVID-19 نرم افزار. در چاد برنامه جهانی غذا با همکاری کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و یک کنسرسیوم به رهبری بشریت و ورود در مداخلات در حمایت از ملی COVID-19 پاسخ.

"در ابتدا من در شوک بود در بسته شدن مدارس که تا به حال نیز منجر به تعلیق از غذا گفت:" در نیجر. "اما زمانی که من شنیده ام از سرگیری وعده های غذایی مدرسه و آموزش از راه دور من احساس شادی است. مدرسه وعده غذایی که WFP (برنامه جهانی غذا) ارائه شده به فرزندان من به من اجازه برای نگه داشتن کودکان در یادگیری با وجود ناچیز منابع است."

"عظیم بسیج از پدر و مادر و حضور عظیم از کودکان (2,300 کودکان در کلاس از جمله 150 کودکان پناهنده) در این COVID-19 پروژه آموزشی است که موفقیت های قابل توجهی" گفت: یک مدیر ارشد روستا در نیجر در پاسخ به یک مکمل مداخله توسط چشم انداز جهانی.

این نمونه برجسته تنوع این مشارکت ها و نشان دادن ECW تعهد مشترک برنامه ریزی و همچنین بومی سازی در دستور کار. ما سپاسگزار برای همکاران ما که با هم کار می کنند در کشور برای تحویل در سخت ترین شرایط. کار خود را چیزی است که باعث تفاوت. به عنوان یک تکیه صندوق جهانی برای آموزش و پرورش در شرایط اضطراری و بحران طولانی, آموزش و پرورش, نمی توانید صبر کنید به هدف برای آنها مفید باشد و به بحران متاثر از کودکان و جوانان ما در خدمت است.

اما ما نمی تواند در یک حالت اضطراری برای همیشه لطفا برای. وجود دارد "طبیعی" و ما نیاز به تنظیم به این واقعیت است. در نتیجه آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید در حال حاضر نیز از سرگیری سرمایه گذاری خود را در چند سال انعطاف پذیری برنامه ها (MYRPs) که طراحی شده برای پشتیبانی هماهنگ برنامه نویسی مشترک در سراسر بشردوستانه و توسعه جامعه برای پیشبرد انسانی-توسعه انسجام ملی مالکیت بهبود و پایداری.

به عنوان مقرون به صرفه, صندوق, ECW به فوریت نیاز به $310 میلیون دلار برای حمایت از شرکای ما برای رسیدن به این هدف از 25 چند سال انعطاف پذیری برنامه ها تا سال 2021. در واقع $310 میلیون است که ما کمک مالی فوری شکاف و ما از شرکای استراتژیک ما برای حمایت از تلاش های جمعی برای جلوگیری از اختلال در مجموع به آموزش و پرورش از میلیون ها نفر از کودکان و جوانان را تحت تاثیر درگیری ها و جابجایی اجباری.

ما همه در همان قایق است. اما برخی ممکن است آن را از طریق طوفان. ما باید برای جلوگیری از ضرر و زیان در پیشرفت ساخته شده و ما باید برای جلوگیری از از دست دادن امید زمانی که همه چیز شده است دور گرفته شده است. ما تنها می تواند به صرفه جویی در این دنیا اگر ما اول نجات جان کسانی که در سمت چپ دورترین پشت سر گذاشت. آنها نیاز به یک آموزش و پرورش و جهان به آنها نیاز دارد. ما نیاز شما را به آن رخ می دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب