رانندگان در دادگاه بیش از وزرای شکست برای کمک به فرفره کارگران

یک بارگذاری راننده در طول مستند در لندن است. عکس: فلیکس Diemer/DPA/PA تصاویر دادگاه عالی است که امروز با شنیدن

توسط AKHSHIJNEWS در 22 خرداد 1399

یک بارگذاری راننده در طول مستند در لندن است. عکس: فلیکس Diemer/DPA/PA تصاویر

دادگاه عالی است که امروز با شنیدن یک مورد آورده توسط دو نفر از رانندگان و مستقل کارگران اتحادیه بریتانیا (IWGB) بیش از HM خزانه شکست برای محافظت از پایین پرداخت می شود و مخاطره آمیز کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آن را با تمرکز بر کارگران در اجرای اقتصاد که واجد شرایط برای خود اشتغالی درآمد پشتیبانی طرح (SEISS) به جای Coronavirus کار احتباس طرح (CJRS) که متقاضیان استدلال می کنند به منزله "قابل توجهی" درآمد بهتر حمایت می کند. به طور خاص:

  • شده است وجود دارد "غیر قابل قبول تاخیر" به عنوان SEISS تنها معرفی این ماه
  • آن را مانع از کارگران که شد خود اشتغالی بعد از 6 آوریل 2019
  • این شامل کسانی که مشتق کمتر از نیمی از درآمد خود را از خود اشتغالی
  • آن را پوشش نمی دهد مداوم سربار است که بسیاری از کارگران خود اشتغال دارند
  • آن را پوشش می دهد کمتر از ماه از CJRS.

متقاضیان استدلال کرد که زمان قانونی پرداخت بیمار (SSP) رژیم تبعیض علیه زنان و اقلیت های قومی کارگران و افراد در اجرای اقتصاد است. آنها همچنین استدلال کرد که خروج از CJRS از "اندام (b)" کارگران – رده خود اشتغالی که در آن کارگر است که به عنوان پایه حقوق اشتغال مانند تعطیلات پرداخت تبعیض آمیز است.

این IWGB به چالش دولت در پایبندی به بخش دولتی برابری وظیفه. در استدلال خود را, بن کالینز, QC توصیف تلاش دولت برای انجام برابری ارزیابی اثرات زیر بخش عمومی برابری وظیفه به عنوان "یک جعبه تیک تاک execise" که – حتی زمانی که با اذعان به "نیاز به سرعت" تحت فشار همه گیر شد نمونه اسناد' گنجاندن pro forma محتوا.

مدعی احمد Adiatu عضو IWGB گفت: مطبوعات: "من شروع به کار به عنوان یک بارگذاری راننده چند سال پیش فکر آن خواهد بود به اندازه کافی برای ارائه برای من و خانواده ام اما در حال حاضر با شیوع Covid-19 همه گیر آن تبدیل شده است غیر ممکن است.

"به عنوان یک بارگذاری درایور هزینه های از قبیل تعمیر و نگهداری خودرو, بیمه و تراکم شارژ می تواند رسیدن به بیش از 1000 پوند در ماه است. در حال حاضر من هیچ طوری که حتی نمی تواند تجدید خصوصی استخدام لیسانس. عملا با هیچ درآمد در آینده ما شده است تلاش برای به دست آوردن و ما پشت در ما اجاره.

"من و همسرم که در حال حاضر تغذیه با شیر مادر حتی تا به حال به فروش تلفن خود را به منظور خرید مواد غذایی برای خود و فرزندان. من همیشه سخت کار می کرد و من برای ارائه ، من فقط می خواهم به قادر به ادامه انجام آن است."

IWGB دبیر Jason Moyer-لی توضیح داد: "قانونی بیمار پرداخت هرگز مهم تر بوده است برای هر دو پایین کارگران پرداخت می شود و همچنین برای جامعه به طور کلی بیشتر از آن است که در حال حاضر. بنابراین باید آن را تمدید برای پوشش بیشتر مردم و مجموعه ای در یک نرخ که در واقع اجازه می دهد تا کارگران به رفتن بیمار و به دنبال بهداشت عمومی مشاوره.

"به طور مشابه, آن بسیار مهم است که کاستی از SEISS ثابت هستند بنابراین برای جلوگیری از بیشتر غیر ضروری فقر. این مایه تاسف است که ما تا به حال به دادگاه شکایت به این نقاط, اما این دولت سمت چپ ما و اعضای ما با هیچ انتخاب است."

با توجه به TUC حداقل یک در 10 بزرگسالان کار در اجرای اقتصاد کار – حدود 4.7 میلیون نفر در بریتانیا است.

وزارت خزانه داری را قانونی ارائه تیم خود در مورد این بعد از ظهر.

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز


فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن