اتحادیه می گوید معلمان به تعامل با مدرسه بازگشایی برنامه

دروازه های بسته مدرسه در شمال یورکشایر. آدم Vaughan / Shutterstock.com معلمان و سایر کارکنان مدرسه را گفته شده

توسط AKHSHIJNEWS در 23 اردیبهشت 1399

دروازه های بسته مدرسه در شمال یورکشایر. آدم Vaughan / Shutterstock.com

معلمان و سایر کارکنان مدرسه را گفته شده است نه "تعامل" با برنامه مدرسه reopenings ماه آینده با اتحادیه مدعی است که این طرح دولت را به انگلستان از مستند است 'بیش از حد سریع و بیش از حد گیج کننده و بیش از حد مخاطره آمیز'.

آموزش و پرورش ملی اتحادیه (NEU) توصیه کرده است اعضای بگویید headteachers آنها "[در انتظار] مشاوره بیشتر از [خود] اتحادیه" اگر از آنها خواسته شد در مورد در دسترس بودن آنها برای گسترده تر کار بعد از 1 ژوئن.

روز یکشنبه نخست وزیر گفت: ملت است که آن امیدوار بود دانش آموزان در پذیرش سال یک و شش سال خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه در ماه آینده ارائه Covid-19 عفونت رای به کاهش ادامه داد. دانش آموزان در گروه های سال شد و انتظار می رود به بازگشت به مدرسه در مراحل.

در نامه ای به اعضای منتشر شده توسط آینه NEU گفت: "تا کنون دولت درگیر نیست با ما برای بحث در مورد هر گونه مشاوره بیشتر در اجتماعی, فاصله, تست, در, مدارس, PPE یا در مورد کسانی که آسیب پذیر هستند از جمله BME کارکنان.

"هیچ مدرسه یا کالج می توانید برنامه را بر اساس اطلاعات ما در حال حاضر از دولت است.

"ما مشاوره قوی است که بر این اساس شما باید در حال حاضر تعامل با هر گونه برنامه ریزی مبتنی بر گسترده تر بازگشایی مدارس است."

اظهار نظر در انتشار یک سند ارشاد برای مدارس دیروز NEU مشترک دبیر کلی دکتر مریم Bousted گفت: "آموزش و پرورش ملی اتحادیه خواهید مدارس برای حرکت به باز گسترده تر به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار, اما از آن است که امن نیست و در عین حال. این جدول زمانی است که بی پروا. این جدول زمانی است که به سادگی امن نیست."

او گفت: معلمان بوده است "هولناک با پرسش" از کارکنان و پدر و مادر.

"دولت دامن زده معلمان و اضطراب باعث سردرگمی واقعی به دلیل اعلام تعارض است بر اهمیت اجتماعی فاصله و چگونه و یا اینکه آیا آن را می توان در مدارس.

آموزش و پرورش ملی اتحادیه خواهید مدارس برای حرکت به باز گسترده تر به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار, اما از آن است که امن نیست و در عین حال. این جدول زمانی است که بی پروا. این جدول زمانی است که به سادگی امن نیست" – دکتر مریم Bousted ملی آموزش و پرورش اتحادیه

"این NEU توسط مشاوره مدرسه ما رهبر, اعضای امروز که ما در هیچ موقعیت برای شروع برنامه ریزی برای گسترده تر باز نشده است. این بی پروا و با عجله رویکرد ایجاد یک سطح عدم قطعیت و استرس برای رهبران مدرسه است که به سادگی قابل کنترل" Bousted گفت.

راهنمایی برای این بخش گفت: مدارس و مهد کودک به احتمال زیاد نیاز به کاهش اندازه کلاس ها و نگه داشتن کودکان در گروه های کوچک و بدون مخلوط کردن با دیگران; تلو تلو خوردن استراحت و ناهار تایمز آف رها و انتخاب یو پی اس; افزایش فرکانس از تمیز کردن; کاهش استفاده از آیتم های به اشتراک گذاشته شده و استفاده از فضای باز است.

وزارت آموزش و پرورش گفت: این درخواست در مدارس و مهد کودک ارائه دهندگان به برنامه ریزی بر اساس آنها باز خواهد شد در ژوئن 1, پیش بیشتر علمی مشاوره.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: "این آخرین مشاوره های علمی نشان می دهد آن را امن برای کودکان برای بازگشت به مدرسه از 1 ژوئن, اما ما همچنان به محدود کردن کلی اعداد در مدرسه و معرفی اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از انتقال.

"این نخستین گام به سوی داشتن همه افراد جوان به جایی که تعلق دارند – در مهد کودک, مدارس و کالج ها – اما ما همچنان به رهبری شواهد علمی و تنها به برداشتن گام های بیشتر هنگامی که زمان مناسب است."

بخش آموزش منابع انسانی نقش در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR شغل در آموزش و پرورشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب