چه هستند تفاوت بین انگلیسی ها و فرانسوی قوانین جمعی موانعی?

What are the differences between British and French laws on collective redundancies?

در این دیدگاه از رکود جهانی اقتصادی بین المللی کارفرمایان باید بدانید که خود مسئولیت حقوقی در کشورهای مختلف است. آلن-مسیحی Monkam به بررسی تفاوت های مهم بین این قوانین در جمعی زوائد آن در فرانسه و انگلستان با تمرکز بر زمانی که و چه به مشورت و برای چه مدت.

چه جمعی افزونگی?

در انگلستان قانون بخش 195(1) از اتحادیه های کارگری و روابط کار (تحکیم) قانون 1992 (TULR(C)A) را فراهم می کند که یک جمعی افزونگی است “یک دلیل مربوط به فرد و یا برای تعدادی از دلایل که همه آنها نه چندان مرتبط”.

فرانسه قانون فراهم می کند برای یک مجموعه تعریف از افزونگی: “اخراج مطلع توسط کارفرما (1) برای یک یا چند دلیل مربوط به فرد از کارکنان (2) ناشی از بسته شدن و یا انتقال از محل کار و یا اصلاح خودداری کارمند یک عنصر ضروری از قرارداد اشتغال (3) مربوط به مشکلات اقتصادی و فن آوری جهش ساماندهی برای حفاظت از رقابت بسته شدن فعالیت” (مقاله 1233-3 کد از کار).

هنگامی که به مشورت

تحت s.188(1) از TULR(C)یک کارفرما در انگلستان وظیفه مشورت کنید که در آن پیشنهاد “به اخراج به عنوان برکنار شده 20 یا بیشتر کارکنان در استقرار یکی ظرف مدت 90 روز یا کمتر”.

در قانون فرانسه, کارفرما باید به دنبال یکی از دو زیر آزمون: (1) هنگامی که کارفرما می خواهد به اخراج کمتر از 10 نفر از کارکنان در یک دوره 30 روزه (2) و یا زمانی که کارفرما بخواهد به اخراج 10 نفر از کارکنان و یا بیشتر در یک دوره 30 روز.

آنها به مشورت

در انگلستان کارفرما باید مشورت “مناسب نمایندگان از هر گونه آسیب دیده کارکنان”. در واقع این نمایندگان اتحادیه مستقل کارگری (به رسمیت شناخته شده توسط کارفرما) است که نشان دهنده تاثیر کارکنان. که در آن وجود دارد از جمله اتحادیه های کارگری کارفرما باید مشورت نمایندگان منصوب یا منتخب کارکنان را تحت تاثیر قرار.

انگلستان کارفرما باید همچنین برگزاری مشاوره فردی با کارکنان انتخاب شده برای افزونگی به منظور بحث در مورد معیارهای انتخاب نمره استفاده از آنها را جایگزین اشتغال و کارکنان نظرات و بازخورد.

در فرانسه دامنه و محتوای این وظیفه به مشورت بستگی به تعداد کارکنان در شرکت و مقیاس بررسی قرار گرفته است.

کارفرما باید برگزاری مشاوره فردی با انتخاب کارمندان تنها اگر کارفرما او کمتر از 10 نفر از کارکنان (ماده 1233-11 کد از کار) و یا اگر وجود دارد هیچ کارمند نماینده در این شرکت است.

زمانی که این شرکت دارای 11 و کارکنان کمتر از 50 نفر پرسنل کارفرما موظف به مشورت با کارمند نمایندگان است که “Comité اجتماعی Economique et” (CSE) (مقاله 1233-8 کد از کار).

در این مورد خاص که در آن شرکت 50 نفر یا بیشتر و در نظر دارد به اخراج 10 نفر از کارکنان یا بیشتر کارفرما به مشورت با (1) نمایندگان اتحادیه های کارگری (2) کارمند نمایندگان و (3) فرانسه دولت.

آنچه به مشورت در مورد

در انگلستان مشاوره باید مربوط به راههای اجتناب و یا کاهش اخراج و کاهش عواقب آن است. کارفرما باید از افشای اطلاعات تحت s.188(4) از TULR(C)یک سال 1992 از جمله دلایل افزونگی اعداد و توضیحات مربوطه کارکنان معیارهای انتخاب روش حمل کردن واخراج روش محاسبه پرداخت افزونگی اطلاعات مربوط به کارکنان سازمان.

در فرانسه کارفرما باید با ارائه اطلاعات مشابه یعنی به دلایل اقتصادی از اخراج تعدادی از قرارداد ختم رود, معیارهای انتخاب و استخر برای انتخاب شرکت یافته به جدول زمانی از اخراج اقتصادی اقدامات انتظار می رود پس از آزادسازي انتظار عواقب آن بر سلامت, ایمنی و شرایط کار (مقالات L. 1233-10 و 1233-31 کد از کار).

به طور خاص اگر کارفرما پیشنهاد اخراج به عنوان کار برکنار شده و 10 نفر از کارکنان و یا بیشتر:

  • و اگر این شرکت کمتر از 50 کارمند باید آن را نیز ارائه اطلاعات در مورد اقدامات لازم برای جلوگیری و یا کاهش واخراج;
  • یا اگر شرکت 50 نفر یا بیشتر از آن را باید پیش نویس “طرح de sauvegarde de l’emploi” که مجموعه ای از ناشران مختلف اقدامات برای جلوگیری و یا کاهش افزونگی اخراج: جایگزین اشتغال در داخل و یا خارج از شرکت در خاک فرانسه, نقل و انتقال تعهدات به منظور جلوگیری از شرکت های فولادی برای ایجاد فعالیت های جدید کارکنان آموزش کار زمان کاهش (ماده L. 1233-61 و L. 1233-62 کد از کار).

در نهایت زمانی که این شرکت 50 نفر و یا بیشتر در فرانسه کارفرما باید نگه اضافی مشاوره در “اقدامات است که ممکن است بر حجم و ساختار نیروی کار” (ماده L. 2312-8 کد از کار).

چگونه به مشورت

در قانون انگلستان مشاوره دوره باید حداقل 30 روز هنگامی که کارفرما پیشنهاد را برکنار کمتر از 100 نفر از کارکنان; این دوره افزایش یافته است به 45 روز حداقل زمانی که جمعی زوائد آن مربوط به 100 نفر از کارکنان و یا بیشتر. کارفرما نیز باید به اطلاع وزارت کار و امور کسب و کار.

در فرانسه, جدول زمانی از مشاوره بستگی به هر دو شرکت کارکنان و تعدادی از ختم رود. زمانی که این شرکت در نظر دارد به اخراج کمتر از 10 کارمند کارمند نمایندگان “Comité اجتماعی Economique et” را از آن نظر نهایی در عرض 1 ماه از اولین دور از جلسات مشاوره (ماده L. 1233-8 کد از کار).

زمانی که این شرکت در نظر به اخراج 10 نفر از کارکنان و یا بیشتر و اگر آن را به کمتر از 50 کارمند, کارمند نمایندگان باید با برگزاری دو جلسه مشاوره از هم جدا 14 روز حداکثر (ماده L. 1233-29 کد از کار).

زمانی که شرکت پیشنهاد اخراج 10 نفر از کارکنان و یا بیشتر و اگر آن را تا 50 نفر یا بیشتر مشاوره دوره “Comité اجتماعی Economique et” است :

  • دو ماه اگر تعداد زوائد آن کمتر از 100
  • سه ماه اگر کمتر از 250
  • چهار ماه بالاتر از این حد است.

این دوره با افزایش زمان برای مذاکره با اتحادیه های کارگری (بدون محدودیت) به علاوه به مشورت با دولت (15 تا 21 روز) به علاوه برای مشورت به صورت جداگانه با کارکنان زمانی که مورد نیاز (پنج روز حداقل).

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de