چه هنوز هم نیاز به اتفاق می افتد به نفع خود برای مبارزه با قاچاق انسان

جنسيت و خشونت جنسیتی, حقوق بشر, ساحل نگهبانان نگه داشتن سازمان دیده بان در Thengar کاراکتر جزیره در خلیج بنگا

توسط AKHSHIJNEWS در 9 تیر 1399
جنسيت و خشونت جنسیتی, حقوق بشر,

ساحل نگهبانان نگه داشتن سازمان دیده بان در Thengar کاراکتر جزیره در خلیج بنگال و بنگلادش در فوریه 2, 2017. انتخاب فایل عکس

Jun 26 سال 2020 - در اواخر سال 2019 ما آموخته دلخراش مخمصه Suma Akter یک بنگلادشی زن در عربستان سعودی که مخفیانه ضبط شده و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی داستان او را از سوء استفاده و بهره برداری در خارج از کشور. در عربستان سعودی Akter گفت: کارفرما او را ضرب و شتم او و در یک نقطه ریخت و روغن داغ در دست او است. بعد از آن زمانی که او سقوط بیمار Akter گفت: کارفرما به فروش می رسد او را به شخص دیگری برای 22,000 کاهش یافت (تقریبا Tk 5 لاخ).

این فقط یک فرم از قاچاق انسان است. قاچاق انسان جرم است; آن را شامل بهره برداری از کسی که با استفاده از آنها capitalising در آسیب پذیری خود—برای اهداف اجبار کار تجاری یا جنسی با استفاده از زور و تقلب و یا اجبار. این یک جنایت هولناک است که طول می کشد استفاده از اغلب مردم از جان گذشته, ربودن رویاهای خود و سرقت از آنها را از آزادی خود برای سود.

در ژوئن 25, ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه منتشر شد 2020 جهانی قاچاق انسان (TIP) گزارش به روز رسانی بنگلادش رتبه بندی از درجه 2 سازمان دیده بان لیست درجه 2. این گام مهم نشان دهنده بنگلادش پیشرفت در مبارزه با قاچاق انسان سال گذشته از جمله ایستاده تا هفت ضد قاچاق دادگاه و اقدام در برابر استخدام سازمان بهره برداری بنگلادشی به دنبال کار در خارج از کشور.

ما تبریک می گویم دولت و متعهد کنشگران جامعه مدنی که مبارزه خستگی ناپذیر به دنبال پاسخگویی برای قاچاقچیان و آزادی برای قربانیان. آنها بنگلادش قهرمانان در مبارزه با جهانی قاچاق انسان است. ردیف 2 رتبه بندی به معنی بنگلادش دولت است قابل توجه و افزایش تلاش ها برای دیدار با استانداردهای حداقل نسبت به حذف قاچاق. اما کار بیشتری باید انجام شود به طور کامل با این استانداردها و پایان دادن به این عمل نفرت.

ایالات متحده مفتخر است به کار با بنگلادش در تلاش های خود برای مبارزه با قاچاق انسان. ما اکو سازمان ملل متحد, شبکه مهاجرت ژوئن 11 op-ed در تشویق اقدامات بیشتر به آدرس نکته و چهار توصیه برای بنگلادش به اقدام بیشتر در آن مبارزه برای آزادی قربانیان قاچاق انسان:

اول استخدام هفت ضد قاچاق دادگاه به مدیریت 5,000+ موارد در زمینه 2012 ضد قاچاق و به سرعت به ارمغان بیاورد قاچاقچیان به عدالت به عنوان مفصل در سال 2000 سازمان ملل متحد نکته پروتکل. تا زمانی که قانونی سهام برای مجرمان به وضوح مطرح قاچاق همچنان کم ریسک بالا و سود تلاش. این باید تغییر کند.

دوم اینکه بنگلادش در مبارزه با قاچاق انسان قربانی-محور با اولویت بندی برای مراقبت از قربانیان مرد و زن و پیر و جوان. این به این معنی بنگلادش نیاز به تخصیص بیشتر منابع دولتی به منظور ارتقاء مراقبت از بازماندگان—در رابطه با قوی تلاش های سازمان های غیر دولتی و کمک کننده و جامعه به اطمینان حاصل شود تمام قربانیان دریافت حمایت کافی و مراقبت از برنامه های طراحی شده به پزشکی ، روحی ، اجتماعی ، قانونی و توانبخشی نیازهای لازم برای شروع روند شفا.

سوم تقویت اقدامات برای حفاظت از افراد به دنبال امن کانال به کار در خارج از کشور. این شامل در ادامه به اجرای قوانین برای استخدام سازمان سرکوب در کسب و کار است که باد رسمی استخدام هزینه های تعیین شده در محل توسط دولت-به-دولت مذاکرات و همکاری برای پایان دادن به پرداخت این هزینه ها توسط کارگران و قرار دادن فشار بر کارفرمایان برای پرداخت این هزینه ها. زمانی که افراد یک وام به پرداخت هزینه های استخدام آنها به شدت آسیب پذیر به بهره برداری. این حساب دیفرانسیل و انتگرال یکی که معایب کارکنان از شروع نیاز به تغییر در کامپیوتر است. کارفرمایان باید بیشتر به ساخت در دسترس مسیرهای امن برای مهاجرت. ما را تشویق دولت اقدامات سریع برای بررسی و دستگیری مظنون به قاچاقچیان پس از قتل وحشتناک از 26 بنگلادشی در لیبی و ما امیدواریم که این اقدامات منجر به نهادی پادمان برای اطمینان از تراژدی شبیه به این هرگز دوباره اتفاق می افتد.

چهارم تحقیق و تعقیب قاچاقچیان که قانع کننده هزاران نفر از مردم برای شرکت در تجاری اعمال جنسی از جمله به این دلیل که آنها متولد شده در یک فاحشه خانه. ما از دولت را به اتخاذ اقدامات فوری به دقت بررسی گزارش از قاچاق جنسی در فاحشه خانه ها مجوز شناسایی و محافظت از قربانیان.

همه از این است که واقعا کار سخت و در میان جهانی Covid-19 بحران مبارزه تنها تر شدن فوری است. قاچاقچیان در حال capitalising در هرج و مرج از این بیماری همه گیر است و ما باید آنها را به حساب جنایات خود را. وقت آن است که برای همه ما به اولویت بندی اقدامات لازم برای محافظت از آزادی است. ما متعهد به همکاری با بنگلادش در انتقادی وظیفه مهم برای لغو قاچاق انسان است.

ارل R. Miller است که سفیر ایالات متحده به بنگلادش. او شاید تنها سفیر آمریکا در تاریخ به بررسی و بازداشت قاچاقچیان انسان به عنوان یک سابق قسم خورده افسر اجرای قانون.

جان پنبه ریچموند است که سفیر ایالات متحده در-بزرگ برای نظارت و مبارزه با قاچاق انسان. او led ضد قاچاق سازمان های غیر دولتی و به عنوان یک خدمت تخصصی قاچاق انسان دادستان قبل از آمدن به بالاترین مقام در دولت فدرال ایالات متحده آمریکا اختصاص داده شده به مبارزه با قاچاق.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن