خواهد شد سازمان ملل متحد رئیس & مدیریت ارشد داوطلب پرداخت کاهش بحران زده جهان ،

ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه, TerraViva سازما

توسط AKHSHIJNEWS در 31 اردیبهشت 1399
ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه, TerraViva سازمان ملل متحد

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ راه رفتن در سراسر دالان خالی در قفل شده پایین ساختمان دبیرخانه سازمان ملل متحد در نیویورک است. اعتبار: سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد, مارس 20 سال 2020 (IPS) - به عنوان فزاینده بحران مالی را تهدید به تضعیف سازمان ملل متحد روز-به-روز عملیات در سراسر جهان, یک پیشنهاد در حال لگد در اطراف در خارج از دالان خالی سازمان ملل متحد باعث شده است سوال: آیا مقامات ارشد از جمله دبیر کل و معاون دبیر کل (DSG) تحت-دبیر-ژنرال (USGs) از جمله 60 سران سازمان ملل متحد, سازمان بودجه و برنامه و معاون دبیر-ژنرال (ASGs), داوطلب به کاهش حقوق و دستمزد— حتی به عنوان یک ژست نمادین?

کول گوتام سابق سازمان ملل متحد معاون دبیر کل و معاون مدیر اجرایی کودکان سازمان ملل متحد 's سازمان یونیسف گفت: IPS: "من فکر می کنم این امر می تواند بسیار عالی حرکت همبستگی برای حقوق بشر سازمان ملل ارشد ترین مقامات کشور از جمله سران سازمان به موافقت و اعلام داوطلبانه پرداخت قطع برای خود در پاسخ به بحران مالی ناشی از COVID-19 است که تأثیر سازمان ملل متحد در سیستم خود و مردم جهان آن را در خدمت."

دکتر لیلا Fourie, گروه, مدیر عامل شرکت ژوهانسبورگ بورس و Fani Titi مدیر عامل شرکت Investec که اعضای سازمان ملل متحد دبیرکل سازمان جهانی سرمایه گذاران برای توسعه پایدار, داد, گفت: "ما افتخار می کنیم رهبری نشان داده شده توسط آفریقای جنوبی رئیس جمهور در پاسخ به این بیماری همه گیر. این است که چرا ما باید هر دو انتخاب برای پیوستن به رئیس جمهور در اهدای 30 درصد از حقوق ما برای سه ماه به COVID-19 امداد تلاش است."

خواسته در مورد یک حرکت توسط کارکنان سازمان ملل متحد در Cabo Verde برای اهدای حقوق خود را, سازمان ملل متحد, سخنگوی استفان نواز به خبرنگاران گفت: مارس 19: "ما کارکنان در نیویورک که اهدا کالا و خدمات به همه گیر, آیا آن را به ارائه مواد غذایی. بنابراین من فکر می کنم این غیر معمول نیست برای کارکنان سازمان ملل متحد به هر داوطلب و یا برای خدمت به جوامع که در آن کار می کنند".

او همچنین گفت که در Cabo Verde نیمی از سازمان ملل متحد کشور-اعضای تیم حدود 50 کارکنان از نهادهای سازمان ملل متحد و هماهنگ کننده مقیم دفتر ساخته شده کمک های مالی به دولت COVID-19 تلاش.

این بالغ بر کمی کمتر از 5000 $و به طور مستقیم کمک به 46 خانواده های نیازمند. نخست وزیر منتقل شد ژست و تشکر سازمان ملل علنا گفت: نواز.

در نظر قطعه منتشر شده توسط IPS در مارس سفیر Anwarul K. Chowdhury سابق تحت-دبیر کل و نماینده عالی سازمان ملل متحد (2002-2007) و نماینده دائم بنگلادش به سازمان ملل متحد (1996-2001), تأکید این نکته که "اگر بحران نقدینگی را نگه می دارد در مؤثر بر کار سازمان ملل متحد و حکم خود را تحویل سازمان ملل کارکنان به عنوان یک ممتاز بخشی از بشریت باید عضویت در تلاش خلاق قرار دادن منافع جهان بدن جلوتر از خود را قربانی."

"یکی از این اندازه گیری می تواند برای کارکنان سازمان ملل متحد اجازه می دهد تا سازمان ملل متحد را به خودداری از 20 درصد از حقوق ماهانه خود را برای جبران تاثیر زمان بحران نقدینگی در ماه های آینده".

"زمانی که نقدینگی وضعیت بهتر می شود, می گویند در شش ماه زمان است که 20 درصد را پرداخت می شود".

دبیر کل سازمان ملل متحد (S-G) و تیم مدیریت ارشد او گفت: باید منجر شود به عنوان مثال اعلام کرد که آنها را انجام دهد تا به طور داوطلبانه.

توضیح بیشتر سفیر چودری گفت: IPS: "که من در حال حاضر اضافه کردن که برای S-G و تیم مدیریت ارشد باید وجود داشته باشد یک خود اعلام کرد 20% کاهش پرداخت برای شش ماه آینده است."

"خواهد بود که مورد استقبال جامعه بین المللی از صمیم قلب و نشان می دهد تعهد سازمان ملل متحد رهبری به ماموریت گسترده تر سازمان ملل متحد برای بشریت" او اشاره کرد.

به عنوان پشتیبانی برای کارکنان روز به روز کار و موقعیت در پایین ترین سطح این پیشنهاد باید حذف همه خدمات عمومی (GS) کارکنان سازمان ملل متحد., گفت: سفیر چودری رئیس سابق مجمع عمومی سازمان ملل متحد اداری و بودجه کمیته در طول 52 جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد (1997-1998).

سازمان ملل متحد که باقی می ماند بسته تا پایان ماه ژوئن است – و شاید تمدید از طریق اوت یا سپتامبر – با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر رو به رشد بحران نقدی و با توجه به اندازه گیری برای دیر یا عدم پرداخت حق عضویت توسط اکثریت قریب به اتفاق از 193 عضو.

اعداد متناوب: $1.63 میلیارد دلار بدهکار به سازمان ملل متحد را به طور منظم بودجه و $2.14 میلیارد به بودجه حافظ صلح.

ایالات متحده ظاهرا مدیون حدود 486.7 میلیون معوقه پرداخت نشده است اما وعده داده شده برای تحویل تا پایان سال—بسته تا حد زیادی در نوسان سیاسی و نوسانات خلق و خوی از فرار رئیس جمهور آمریکا است.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ می گوید: "غیر قابل پیش بینی جریان نقدی" تشدید شده اند مرگبار COVID-19 همه گیر در حالی که به طور جدی تهدید U. N. توانایی برای انجام کار خود را—حتی به عنوان نزدیک به 36,000 کارکنان در سراسر جهان در حال کار از خانه.

همانطور که از ژانویه 2019 ناخالص حقوق و دستمزد تحت دبیر کل سومین رتبه بندی بالا در سلسله مراتب سازمان ملل متحد شد $198,315 و دستیار دبیر کل کشیده در حدود 179,948 به استثنای پست تنظیمات مهمان نوازی و هزینه های سفر در طول دیم.

برنامه پیشنهادی بودجه برای سال 2020 (a/74/6 فرقه. 1) فراهم نیست و یک شکست واقعی حقوق SG و DSG اما "پس از هزینه های" برای SGs حقوق و دستمزد و مزایای بودند افزایش یافته است از $457,500 در سال 2018 به $585,200 هر دو در سال 2019 و 2020 به استثنای مهمان نوازی هزینه های اقامت و یک ماشین.

این پیشنهاد به صورت داوطلبانه پرداخت کاهش می آیند در زمانی که برخی از جهان رهبران سیاسی از جمله نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نیوزیلند و سه رئیس جمهور– جاى یاکوب از سنگاپور سیریل Ramphosa از آفریقای جنوبی و اوهورو کنیاتا کنیا– باید همه گرفته داوطلبانه کاهش حقوق و دستمزد همراه با برخی از نمایندگان و کارکنان ارشد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه مارس protocol wine studio اعلام کرد او و دیگر قانونگذاران خواهد بود با در نظر گرفتن 20% کاهش پرداخت برای شش ماه آینده در همبستگی با کسانی که تحت تاثیر coronavirus.

که begs سوال: چرا دیگر رهبران غربی زیر را در جای پای او را?

ایان ویلیامز نویسنده بی حد و حصر رئیس جمهور از نیویورک, انجمن مطبوعات خارجی و یک رئیس جمهور سابق سازمان ملل متحد خبرنگاران انجمن (UNCA) گفت: IPS مقایسه نفرت انگیز شکسپیر به درستی گفت.

او با اشاره به این که سال anti-سازمان ملل متحد تبلیغاتی توسط ما محافظه کاران را ترک کرده است این تصور که کارکنان سازمان ملل متحد به طور کلی اجازه دهید به تنهایی ارشد مدیریت پرداخت می شود مقادیر عظیم.

اما در طول دهه emoluments برای کارمندان برگزار شده است در حالی که کسانی که برای مدیریت شرکت های بزرگ را تا این حد رواج او اشاره کرد.

و در حالی که کارکنان سازمان ملل متحد در حال پرداخت حقوق بخش خصوصی هستند "جبران" با سهام کمک های مالی و گزینه ها و پاداش. بدون شک وجود دارد که توسط خود خود اعلام کرد استانداردهای به عنوان کسب و کار مخازن بنابراین باید مدیر عامل حقوق, اما آیا, است که باید به درخواست های بین المللی کارمندان دولت است که مسئله او اضافه شده است.

گفت: ویلیامز در حالی که سازمان ملل متحد مدیران ممکن است ضعیف بستگان خود را خصوصی همتایان نفرت انگیز مقایسه هنوز هم اعمال می شود.

آنها بسیار بهتر از پرداخت کارکنان جدید و به مراتب بهتر از بسیاری از "ما مردم جهان."

"بنابراین در حالی که در یک سطح آنها باید پرداخت به منعکس کننده بحران در اقتصاد جهانی و اثرات آن بر سازمان ملل متحد بودجه آنها باید در واقع "داوطلب" به سنگین رها در پرداخت برای خاطر جمعی خود را شهرت به عنوان خدمتگزاران مردم و برای تصویر بین المللی این سازمان به عنوان یک کل. چند گرسنگی به عنوان یک نتیجه" اعلام کرد ویلیامز.

Martin S. ادواردز دانشیار و رئیس دانشکده دیپلماسی و روابط بین الملل در دانشگاه سیتون هال گفت: IPS: "من می خواهم بگویم دو دلیل وجود دارد این است که به احتمال زیاد برای گرفتن".

این اولین بار است که یک روش ساده اقدام جمعی مشکل است. این آسان نیست برای به دست آوردن مردم به توافق برای کاهش پرداخت های خود را به طور داوطلبانه.

"این چیزهایی که به طور معمول از بالا به پایین رهبری در شرکت های, پس از اشاره به این حادثه تلخ را باید یکی به رهبری (و به درخواست همکاران خود را نیز تسویه حساب تا)".

دوم سیاسی است. در حالی که آن را خوب لفظی حرکت آن را به دست پنی-جوانه تهمت کاخ سفید و تایید خود را از سوء ظن است که مقامات سازمان ملل متحد بیش از حد پول است.

"من فکر نمی کنم که به اندازه کافی خواهد بود از یک حرکت باز ما سهم. مسئله بزرگتر این است که این یک قطره در سطل است. بحران مالی رو به سازمان ملل متحد است که در میلیاردها و هیچ مقدار از داوطلبانه کارکنان کاهش می دهند این تفاوت" ادواردز اعلام کرد.

سفیر چودری گفت: سازمان ملل متحد مدیریت ذکر شده در مارس 1 مشورتی که "اگر چه تاثیر فوری این حرکت به طور متناوب شرایط کار در پاسخ به COVID-19 شیوع منجر به کاهش سفر قراردادی خدمات عمومی و هزینه های عملیاتی در سراسر تمام بودجه ما نیز پیش بینی خواسته های جدید بر عملیات ما و خدمات ما به عنوان پاسخ به بهداشت جهانی بحران."

آن را باید به یاد داشت که در مواجهه با گذشته مالی و نقدینگی بحران به عنوان یکی بودن رو در حال حاضر به طور منظم حقوق و دستمزد کارکنان هرگز قطع شده است و یا تحت تاثیر منفی او اشاره کرد.

کلمه "اخراج" هیچ ربطی از نظر شرایط خدمات از کارکنان سازمان ملل متحد و به نظر نمی رسد در هر گونه تصمیم گیری در سازمان ملل متحد. است که گزینه ای را برای مقابله با بحران نقدینگی در حال حاضر او اشاره کرد.

"من همچنین با اشاره به قبلی که در آن از نظر ماموریت و دستور بر خلاف بخش خصوصی کارکنان سازمان ملل متحد از دست داده است هر بخشی از حقوق و دستمزد و مزایای دیگر مانند بیمه درمانی و بازنشستگی سهم".

که بدان معنی است که آیا این برنامه از کار و دستور تحویل منفی تحت تاثیر بحران نقدینگی در حال حاضر کارکنان حقوق و دستمزد و دیگر استحقاق ادامه خواهد داد بی پیرایه او اضافه شده است.

"تنها یک مدیریت داخلی تصمیم می تواند خودداری از 20 ٪ از حقوق و دستمزد برای شش-ماه-دوره امکان پذیر است. مهم این است که S-G طول می کشد سرب در این زمینه است."

"به نظر من قطعه من تاکید کرد که دبیرخانه سازمان ملل متحد باید بریس خود را به انجام آن جهانی مسئولیت در یک high-spirited راه و در شیوه ای موثر و کارآمد. هیچ کسب و کار به عنوان معمول است."

در ضمن در این بخش شرکت داوطلبانه کاهش پرداخت شده اند در حال افزایش است.

در بهترین خرید مدیر عامل شرکت Corie بری گرفته 50 درصد کاهش در حقوق و دستمزد پایه در حالی که مدیران ارشد در این شرکت گرفته اند کاهش 20 درصد; جان لانسینگ, مدیر اجرایی رادیو عمومی ملی (NPR) گرفته شده و 25 درصد کاهش در حالی که دیگر مدیران باید حقوق خود را با کاهش 10 تا 15 درصد است.

موزه متروپولیتن در شهر نیویورک اعلام کرده است پرداخت کاهش رو به بالا از 20 درصد سیستم گسترده.

با توجه به کسب و کار خودی رهبران از برخی از شرکت های متاثر از این بیماری همه گیر به خصوص خطوط هوایی "در حال بخشش حقوق خود را به عنوان همه گیر بدتر".

این رهبران عبارتند از موسسان Lyft مدیران در Airbnb و مدیر عامل شرکت ماریوت. و در رسانه ها و بخش های سرگرمی دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger است که صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد خود را برای سال 2020 در حالی که پنج Comcast مدیران ایشان اهدا به موسسه خیریه. در Delta Air Lines مدیر عامل اد Bastian گفت که او خواهد بود تا 100 ٪ از حقوق و دستمزد خود را برای شش ماه آینده.

گوتام گفت: از همه مهمتر به عنوان بسیاری از دولت ها اعلام بسته های کمک مالی برای شهروندان خود که از دست دادن شغل خود و برای نجات شرکت های خصوصی و کارفرمایان که کسب و کار رنج می برند وجود دارد باید تلاش هماهنگ نیاز به یک کاهش شدید در grotesquely پرداخت بزرگ و قدرت پردازش بسته ها لذت می برد توسط مدیران عامل و مدیران ارشد از شرکت های بزرگ در بسیاری از کشورها است.

"در واقع قانون ارائه کمکهای مالی برای شرکت های بزرگ – به عنوان مثال خطوط هوایی آستر کروز بانک ها و صندوق های تامینی و زنجیره های هتل های بزرگ ، باید نیاز به کاهش شدید در خود اجرایی حقوق و کمک هزینه به واجد شرایط برای دریافت هر گونه عموم یارانه کمک مالی از جمله وام."

که تولید واقعی منابع گفت: Gautam به جبران کارگران خود را در خطر از دست دادن شغل و خواهد بود خوش آمدید حرکت به سمت عادلانه تر و بیشتر فقط اقتصادی جهان نظم است.

نویسنده را می توان در تماس thalifdeen@ips.orgtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب