زن به اتهام اختلال در رانندگی مرگ منتشر شده توسط رضایت


محتوای مقاله

یک زن متهم به هدف قرار دادن و کشتن 23 ساله Kionna نیکوتین با یک وسیله نقلیه در یک Meadowgreen محله پارکینگ منتشر شده از بازداشت با تاج رضایت.

وثیقه جلسه برنامه ریزی شده بود در روز چهارشنبه در ساسکاتون استانی دادگاه برای 22 ساله استیسی-Marie سنگ اما در ادامه پس از رضایت انتشار.

او به اتهام اختلال در رانندگی و عدم توقف در صحنه برخورد پس از نیکوتین آمار بود در یک پارکینگ در 700 بلوک Appleby درایو حدود 4:30 صبح در ژوئن 6.

یک شمع افروزی برگزار شد و دوشنبه شب به نیکوتین یک دستیار آموزشی, همسر, دختر و برادر به خواهر و برادر کوچکتر.

Saskatoon police reported Kionna Nicotine, 23, died after being struck by a vehicle in a parking lot on June 6, 2020.
ساسکاتون پلیس گزارش Kionna نیکوتین, 23, درگذشت, پس از اصابت یک خودرو در یک پارکینگ در 6 ژوئن سال 2020 است. ونسا نیکوتین/Facebook

سنگ ساخته شده است اولین حضور در دادگاه در روز دوشنبه با مادر و خواهر خود در دادگاه. روز چهارشنبه او به نظر می رسد با تصویری از کاج گراو مرکز تادیبی. بدون اعضای خانواده یا نیکوتین یا سنگ بودند در دادگاه هنگامی که سنگ شد از جمله 24 ساعت منع رفت و آمد مگر با اجازه کتبی.

آزادی او منظور نیز منع او از مصرف الکل و مواد مخدر و از عامل وسیله نقلیه موتوری.

سنگ بعدی دادگاه ظاهر است برای برنامه ریزی Aug. 19.

[email protected]

twitter.com/breezybremc

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>