روز جهانی محیط زیست سال 2020

تنوع زیستی, محیط زیست, جهانی, عناوین, سلامت, چند رسانه ای, TerraViva ملل متحد تصویری

Jun 3 سال 2020 (IPS) – نام من است اما من 10 سال و من در کانادا زندگی کنند. من به اشتراک گذاری این ویدیو با تو امروز من یاد گرفتم که من آینده – آینده تمام کودکان – مشخص خواهد شد چه ما هم امروز.

زندگی ما منجر شود – از غذاهایی که می خوریم و هوایی که ما تنفس می نوشند و آب و هوا است که باعث می شود ما یک سیاره قابل زندگی جای – می آید از طبیعت است. اگر ما نمی انجام بخشی خود را برای کمک به آن همه چیز ما باید در زندگی ما از دست خواهد رفت.

ما در یک نقطه بدون بازگشت است.”

روز جهانی محیط زیست مهم ترین روز برای اقدام زیست محیطی. از آن شده است جشن هر سال در ژوئن 5: کار با دولت ها و کسب و کار و افراد مشهور و شهروندان به تمرکز تلاش خود را بر روی یک کلید موضوع محیط زیست.

این موضوع برای روز “تنوع زیستی.” این است پایه و اساس است که پشتیبانی از تمام زندگی بر روی زمین و زیر آب است. تاثیر آن بر هر جنبه ای از سلامت انسان, ارائه تمیز کردن هوا و آب, مغذی, مواد غذایی, علم و پزشکی, مقاومت به بیماری ها و کمک می کند تا با تغییر آب و هوا. تغییر یا از بین بردن فقط یک قسمت از این ظرافت متعادل سیستم تاثیر می گذارد تمام عمر سیستم و نتایج ویرانگر است.

با توجه به IPBES به عنوان بسیاری از یک میلیون گونه از موجودات زنده در معرض خطر انقراض است. 75 ٪ از زمین های ما مبتنی بر محیط و دو سوم از ما در محیط های دریایی تغییر شده توسط انسان است. مناطق شهری به بیش از دو برابر از سال 1992. پلاستیک آلودگی افزایش یافته است ده بار از سال 1980 همه قبل از من متولد شد.

و در حال حاضر COVID19 نشان می دهد که چگونه تخریب تنوع زیستی می تواند آسیب سیستم است که پشتیبانی از زندگی انسان است. سازمان ملل متحد می گوید که تقریبا یک میلیارد موارد بیماری و میلیون ها نفر از مرگ و میر اتفاق می افتد هر سال از بیماری های ناشی از coronaviruses. حدود سه چهارم از همه ظهور بیماری های عفونی در انسان ها در گذشته به مردم از حیوانات. و آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که حفظ تنوع زیستی در سیاره ما محافظت از ما در برابر بیماری های همه گیر.

IUCN روشن ساخته است که دولت انجام داده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از از دست دادن تنوع زیستی در سیاره ما است.
مقدار باقی مانده است که باید انجام شود.

طبیعت ما ارسال پیام. پس لطفا گوش دادن به خاطر آینده ما!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>