4 عضو از کال زنان واترپلو انتخاب به عنوان همه آمریکایی ها

عنوان: 4 عضو از کال زنان واترپلو انتخاب به عنوان همه آمریکایی ها چکیده: Brigit مولدر نامگذاری شد و به تیم اول

توسط AKHSHIJNEWS در 12 اردیبهشت 1399

عنوان: 4 عضو از کال زنان واترپلو انتخاب به عنوان همه آمریکایی ها

چکیده: Brigit مولدر نامگذاری شد و به تیم اول کلر Sonne به تیم سوم و هانا DeRose و Cassidy توپ شد محترم اشاره

برچسب ها: Brigit مولدر کلر Sonne هانا DeRose کسیدی توپ

فصل ممکن است کوتاه اما تمجید همچنان به رول به صورت کال زنان واترپلو تیم.

پس از بدست آوردن همه MPSF افتخارات juniors Brigit مولدر و کلر Sonne بودند به نام به انجمن دانشگاهی واترپلو, مربیان, همه آمریکایی های اول و سوم تیم بود. نه انتخاب باید به عنوان یک شگفتی آمده با توجه به این که مولدر رهبری MPSF با 59 امتیاز و Sonne به پایان رسید گره خورده است برای چهارم در کنفرانس کمک در حالی که جمع آوری 25 اهداف است.

ارشد مرکز هانا DeRose در ضمن نامگذاری شد لوح. DeRose رونق این سال خدمت به عنوان یک قوی گزینه سوم در خرس' جرم. با وجود این فصل در حال هشت بازی کوتاه تر از 2019 کمپین DeRose 18 اهداف — فقط یکی کمتر از سال قبل است.

پیوستن به DeRose به عنوان یک لوح است junior دروازه بان کسیدی توپ که منجر به کنفرانس موجب صرفه جویی در. توپ بود خرس' لنگر در دفاع و او با بازی بسیار خوبی به خصوص با توجه به این که این فقط اول فصل به عنوان یک نویسنده.

برای DeRose درآمد همه آمریکایی افتخارات یک علامت تعجب در پایان از او در کالج حرفه ای. برای جوانان به ارمغان می آورد و حتی بالاتر از انتظارات برای فصل آینده است.

اتان Moutes پوشش زنان آب چوگان. با او تماس بگیرید در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن