درخواست به سازمان ملل متحد بودجه کمیته: آن هیچ وقت به کاهش در حمایت از کودکان

مسلح درگیری ویراستاران' انتخاب, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین, حقوق بشر, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه صلح

توسط AKHSHIJNEWS در 9 خرداد 1399
مسلح درگیری ویراستاران' انتخاب, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین, حقوق بشر, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه صلح

نظر

سازمان ملل متحد بزرگداشت روز جهانی کودک در ژوئن 1

To overcome the already anticipated risks to the UN’s ability to monitor, report and respond to violations in face of COVID-19, donors and Member States should pay particular attention to ensuring that UN missions have adequately resourced stand-alone Child Protection functions.

یونیسف نصب و راه اندازی در شمال چمن در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک برجسته قبر مقیاس مرگ و میر کودکان در درگیری های مسلحانه در طول سال 2018 است. اعتبار: سازمان ملل متحد اخبار/الیزابت Scaffidi

نیویورک, مارس 29 2020 (IPS) - در فوریه 26 سال جاری 15 سودان جنوبی کودکان منتشر شد از گروه های مسلح و به دست غیر نظامی و کودک حمایت بازیگران از جمله یونیسف و UNMISS سازمان ملل متحد را در عملیات حافظ صلح در سودان جنوبی که قادر به تسهیل کودکان امن بازگشت به خانواده خود را.

فقط چند ماه قبل از آن MONUSCO حفاظت از کودکان تیم تا به حال امن انتشار 62 کودکان نیز از گروه های مسلح در منطقه ناآرام جنوب استان کیوو در جمهوری دموکراتیک کنگو.

این نوع از انتشار تنها اتفاق می افتد با توجه به سازمان ملل متحد و تیم های فعال حمایت و گفتگو با همه طرف های درگیری در اطراف ظریف موضوع حفاظت از کودکان استخدام استفاده می شود و یا محروم از آزادی خود را که نیاز به مهارت های تخصصی و سازگار حضور و تعامل پایدار.

مداوم در سراسر جهان همه گیر و پیچیده در حال حاضر حساس فرایند حذف کودکان از گروه های مسلح و احزاب دیگر به جنگ که در حال حاضر نیاز به حرفه ای آموزش دیده و منابع اختصاص داده شده به خود را برای اطمینان از ایمنی کودکان و خوب بودن.

برای مثال به طور موقت حمل و نقل مراکز منتشر شد کودکان باید به درستی مجهز شده و مقادیر برای محافظت از کارکنان و کودکان از عفونت و تمام است که در مناطقی که در حال حاضر تامین آب در حال اجرا و عملکرد امکانات بهداشتی است که یک چالش بزرگ است.

خوشبختانه برای اکثر سازمان ملل در عملیات حفظ صلح با مجهز اختصاصی کودک حفاظت کارکنان از جمله فرزند ارشد مشاوران حفاظت و حمایت از کودکان افسران.

بسیاری از این کارکنان ضروری در حال انجام COVID-19 مستندات اما این تخصصی پست ثابت در معرض خطر از کاهش و یا قطع توسط کشورهای عضو سازمان ملل.

فرایند برش اتفاق می افتد دور از عملیات حفظ صلح خود را. این اتفاق می افتد در سازمان ملل در کمیته بودجه نیویورک هر ماه ژوئن است.

While often being the only entry point with armed groups and the communities themselves, these civilian child protection staff on- and off- UN compounds must be equipped with basic materials and technology, including internet connectivity, SIM cards and cell phones, to ensure the implementation of the mandate bestowed upon them by the Security Council.

اعتبار: سازمان ملل متحد

در این سال قبل از معمول چانه زنی فرایند بیش ماموریت' حفاظت از کودکان بودجه و نیروی انسانی رخ می دهد COVID-19 اضطراری باید در خدمت به عنوان یک یادآوری به کشورهای عضو این که چرا این اتفاق می افتد باید تحت هر, به خصوص در این شرایط.

در نژاد خود را برای کاهش هزینه ها و کاهش بودجه در ماموریت های حفاظت از صلح سازمان ملل در طول پنج سال گذشته ایالات متحده و چین شناخته شده اند به مذاکره بیش فله مقدار دلار و بیشتر بحث برانگیز تم مانند جنسيت و حقوق بشر حمایت می کند.

آنچه که کمتر شناخته شده است که برای مثال کودک حفاظت از بخش های اشغال .03 درصد از اکثر ماموریت بودجه که این حکم وجود داشته باشد به طوری که پس انداز کوچک هستند در حالی که سیاسی هزینه به کودکان بالا است.

برای بیش از 20 سال شورای امنیت شده است الزامی سازمان ملل در عملیات حفظ صلح با تخصصی حفاظت از کودکان دستور به اجرا به طور مشترک توسط سازمان ملل متحد نظامی و ارتش و پلیس و نیروهای حافظ صلح.

هسته از دستور بوده است و مستندات نقض فاحش علیه کودکان و گفتگو با گروه های مسلح به منظور پایان دادن و جلوگیری از این تخلفات است.

طرفداران و حمایت کشورها در حال حاضر از ترس تاثیر شدید محدودیت حرکت با توجه به COVID-19 مارس در سازمان ملل توانایی برای نظارت و گزارش در مورد نقض حقوق بشر و همچنین در حمایت از کودکان کارکنان ظرفیت حمل خود را در کمک رسانی به گروه های مسلح.

این باعث ایجاد یک فوری ضروری برای کشورهای عضو به ارائه حفاظت از کودکان تیم در عملیات حفظ صلح کافی در منابع مالی و انسانی برای غلبه بر این محدودیت ها.

COVID-19 اضطراری بیشتر پیچیده روند reintegrating کودکان و حمایت از کودکان, بازیگران, باید مجهز برای پذیرش نسخه های آینده از کودکان, ساخت منابع و حتی بیشتر ضروری است.

کودک حفاظت کارکنان در حال حاضر با تکیه تقریبا به طور انحصاری در فن آوری برای انجام نظارت از راه دور از نقض و نیاز به حمایت با احزاب به جنگ است.

در حالی که اغلب تنها نقطه ورود با گروه های مسلح و جوامع خود این غیر نظامی حفاظت از کودکان کارکنان در و خارج از سازمان ملل متحد ترکیبات باید مجهز به مواد اولیه و تکنولوژی از جمله اتصال به اینترنت, سیم کارت های تلفن همراه برای اطمینان از اجرای این حکم بر آنها عطا شده توسط شورای امنیت ،

ماه آینده دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را در حال حاضر خود را در سال 2020 گزارش درباره کودکان و درگیری های مسلحانه به شورای امنیت سازمان ملل متحد با اشاره به تخلفات در سراسر 20 کشور شرایط برای تقویم سال 2019.

برای غلبه بر این در حال حاضر پیش بینی خطرات به سازمان ملل توانایی برای نظارت و گزارش و پاسخ به موارد نقض در صورت COVID-19 اهدا کنندگان عضو و باید توجه خاص به تضمین این که مأموریت سازمان ملل متحد باید به اندازه کافی منابع مستقل حفاظت از کودکان توابع.

در غیر این صورت دبیرکل 2021 گزارش سالانه نقض فاحش حقوق کودکان در سال آینده آماده است به باریک و شورای امنیت سازمان ملل متحد می ایستد یک شانس از دست دادن آهنگ از تصویر از آنچه که اتفاق می افتد به کودکان در جنگ-کشورها را تحت تاثیر قرار.

نظارت بر این اساس از سازمان ملل توانایی نگهداری مجرمان به حساب, برای مثال از طریق خود برنامه اقدام به امضا طرفین درگیری به پایان رسید و جلوگیری از نقض فاحش.

در حال حاضر زمان برای افزایش و نه کاهش این ظرفیت اگر دولت جدی در مورد حفاظت از کودکان در جنگ است.

*Dragica Mikavica ارشد وکالت, مشاور کودکان را نجات دهید. او صرف در شش سال گذشته در دفاع از حقوق کودکان آسیب دیده جنگ از طریق سازمان ملل متحد و در حال حاضر برای نجات کودکان در نیویورک است. او در بوسنی در جریان جنگ داخلی در اوایل 1990s.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب