EasyJet به قطع 4,500 شغل به بهبود است و پیش بینی برای سال 2023

عکس: PA تصاویر EasyJet تنظیم شده است به 30 درصد از کارکنان خود را برکنار – به مقدار 4,500 مشاغل – آن را به عنو

توسط AKHSHIJNEWS در 8 خرداد 1399
EasyJet aircraft at Southend

عکس: PA تصاویر

EasyJet تنظیم شده است به 30 درصد از کارکنان خود را برکنار – به مقدار 4,500 مشاغل – آن را به عنوان نشان می دهد پرواز تقاضا خواهد شد به طور کامل بهبود می یابند تا 2023.

با وجود این شرکت هواپیمایی گفته است که زمستان رزرو در این سال ها جلوتر از سطح معادل در این زمان در سال گذشته است.

این شرکت راه اندازی خواهد شد یک کارمند روند مشاوره در طرح های پیشنهادی برای کاهش تعداد کارکنان.

به عنوان شرکت قصد دارد به منظور کاهش ناوگان خود را اندازه 14 ٪ در این سال – از دست دادن 51 هواپیما از آن 353-قوی ناوگان – کاهش شغل سقوط خواهد کرد در تمام بخش های کسب و کار از جمله بازاریابی, زمین, خدمات و تعمیر و نگهداری.

Easyjet که تا به حال furloughed هزاران نفر از کارکنان گفت: آن را به حال به اندازه کافی پول برای زنده ماندن و اضافه کرد که "نقد رایت در زمین شده است به طور گسترده در خط با ما تخمین های منتشر شده در ماه آوریل".

مدیر اجرایی easyJet Johan Lundgren افزود: "ما می خواهیم برای حفاظت از به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان ما می تواند برای طولانی مدت ... ما پیش بینی کاهش تعداد کارکنان تا 30% در سراسر کسب و کار و ما ادامه خواهد داد برای حذف هزینه و غیر انتقادی هزینه در هر سطح. ما خواهد شد راه اندازی یک کارمند مشاوره در طول چند روز آینده."

به ویژه مبتنی بر حامل 15,000 کارکنان تمام وقت.

برایان Strutton دبیر خلبانان اتحادیه Balpa گفت easyJet کارکنان خواهد بود "شوکه شده در مقیاس این اطلاعیه".

وی افزود: "با توجه easyJet یک شرکت بریتانیایی است که بریتانیا است که قوی ترین آن در بازار و آن را تا به حال صدها میلیون نفر در حمایت از مالیات دهندگان بریتانیایی, من با خیال راحت می توانید می گویند که ما نیاز به یک مقدار زیادی از قانع کننده که easyJet نیاز به چنین چشمگیر کاهش است."

EasyJet برنامه ای برای شروع دوباره پرواز در انگلستان و فرانسه از 15 ژوئن و گفت: رزرو بر سر پروازهای تشویق شده بود البته از پایه پایین. اما این شرکت افزود: "ما بر این باورند که سطح تقاضا در بازار دیده می شود و در سال 2019 به احتمال زیاد به رسید دوباره تا 2023."

با این حال یک سخنگوی اضافه شده: "رزرو برای زمستان هستند و جلوتر از معادل نقطه در سال گذشته که شامل مشتریان که در حال rebooking coronavirus-مختل پرواز برای تاریخ بعد."

بودجه حامل است در وسط یک نبرد با موسس آن و بزرگترین سهامدار Stelios حاجی-Ioannou بیش از یک میلیارد پوند سفارش برای 107 ایرباس هواپیما. شرکت هواپیمایی برگزار شد یک جلسه عمومی هفته گذشته در پاسخ به حاجی-Ioannou تماس برای حذف چهار مدیران و اندرو فیندلای رئیس امور مالی این هفته اعلام کرد برنامه ای برای ترک این گروه از یک سال از در حال حاضر تنها چند روز پس از او جان سالم به در حاجی-Ioannou تلاش برای بیرون راندن او.

بزرگ دیگر حامل قابل توجهی انگلستان حضور بریتیش ایرویز شرکت هواپیمایی رایان ایر و ویرجین آتلانتیک در مجموع برنامه ریزی 18,000 زیان کار است.

در اوایل این ماه گزارش شد که با برنامه ریزی مجدد به استخدام کارکنان در شرایط بدتر. و یک نامه دریافت شده توسط کارکنان دو هفته پیش مشخص شده برنامه های بریده بریده کابین خدمه حقوق به £24,000 در حالی که ارشد خدمه را مجبور به جمع و جور کردن به سطح پایه پرداخت.

اکثر ارشد خدمه و خدمات به مشتریان مدیران – در حال حاضر در حدود £35,000, در حالی که برخی از خدمه رهبران – خدمات به مشتریان مدیران – می توانید کسب درآمد تا £80,000 در هر سال است.

در ضمن آلمانی حامل لوفت هانزا متوقف شده بیش از پذیرش €9bn بسته کمک مالی از دولت آلمان به دلیل شرایط تحمیل شده توسط اتحادیه اروپا که خواست شرکت هواپیمایی به چشم پوشیدن از حقوق به شش از 300 فرود اسلات در فرانکفورت و مونیخ فرودگاه.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب