آتش نشانان اقدام قانونی بیش از دولت حقوق بازنشستگی 'سرقت'

آتش نشانان در عمل است. رکس/شاتر چهار خدمات عمومی اتحادیه های کارگری در نظر گرفته شده اند دولت به دادگاه بیش از

توسط AKHSHIJNEWS در 6 اردیبهشت 1399

آتش نشانان در عمل است.
رکس/شاتر

چهار خدمات عمومی اتحادیه های کارگری در نظر گرفته شده اند دولت به دادگاه بیش از مزایای بازنشستگی.

آتش گردان اتحادیه (FBU) پشتیبانی شده توسط کارکنان زندان اتحادیه (POA) در مکان عمومی اتحادیه خدمات رایانه های شخصی و عمومی اتحادیه GMB است ثبت دادگاه به دلیل آنها می گویند دولت در نقض یک بخش کلیدی از خدمات عمومی طرح های بازنشستگی که به اجرا در آمد در مارس 2015.

اتحادیه مقامات استدلال می کنند که هزینه طرح های بازنشستگی برای این گروه از کارگران کاهش یافته است اما اعضای طرح دریافت نکرده مزایای. اعضای این طرح پرداخت شد 2 ٪ در هر ماه بیش از آنها باید باشد.

نتیجه مورد می تواند بر هر کسی که پیوست طرح های حقوق بازنشستگی برای کسانی که مشغول به کار در محلی در دولت, کارمندان دولت, بیمه خدمات درمانی, معلمان, نیروهای مسلح پلیس و یا آتش و یا بعد از 1 مارس 2012.

طرح ارزش دارد و هر چهار سال یکبار و اگر این نشان می دهد هزینه به دولت افزایش یافته است یا کاهش یافته است فراتر از یک سطح از پیش تعیین شده و سپس مزایای کارکنان باید کاهش یابد و یا بهبود یافته بر این اساس در قانون آورده ائتلاف دولت است.

آخرین ارزیابی در سال 2016 نشان داد که هزینه های این طرح افتاده بود زیر این سطح که از آوریل 2019 منافع برای هزاران نفر از اعضای طرح باید بهبود یافته است.

اما پس از آن دبیر کل به خزانه لیز خرپا اعلام کرد در ماه ژانویه 2019 است که روند اجرای این مزایای بهبود یافته خواهد بود "متوقف شد" تا زمانی که دولت هضم عواقب ناشی از اوایل سن تبعیض مورد پس از تایید اشتغال به دادگاه آورده شده توسط آتش نشان از اعضای قبل از مارس 2015 طرح های که دولت از دست داده بود.

این FBU توصیف تاخیر به عنوان یک "ترفند کثیف" است که به دنبال تصویب هزینه تعدادی از تبعیض غیر قانونی موارد از جمله آورده است که توسط FBU بر روی اعضای جدید 2015 طرح.

یک unionofficial گفت: پرسنل امروز: "ما سعی به مذاکره با آنها را نوشت و به آنها سه بار اما هیچ چیز انجام شد. بنابراین ما تا به حال برای قرار دادن در این ادعا است. ما به آنها فرصت به این نوع از دادگاه."

با ترکیب این هزینه های اضافی گفت: FBU دولت می تواند سعی کنید به ادعا می کنند که هزینه این طرح افزایش یافته است بالاتر از پیش تعیین سطح در نتیجه کاهش مزایای کارکنان.

این ادعای قانونی امروز تلاش برای وادار کردن دولت به لغو توقف و بهبود مزایای کارکنان در خط خود را با قوانین و مقررات.

باید اتحادیه های برنده شدن در این مورد این قانون می گوید که اعضای آن خواهد بود واجد شرایط برای انتخاب بین سهم کاهش سود پیشرفت و یا مخلوطی از هر دو.

مت Wrack, FBU دبیر گفت: "وزیران میدانند که آنها در نقض مقررات که به وضوح دولت که اگر هزینه تامین مالی این طرح قطره سپس مزایای منتقل شود باید بر روی عضو است.

"امتناع از قبول این و توقف روند به مقدار یک ترفند کثیف که در حال حاضر به معنی بسیاری از کسانی که در این طرح را به حال خود پیشرفت نکردن برای بیش از یک سال در بدترین حالت این است که هنوز این سرقت انجام شده توسط میلیونر وزیران."

عدد دبیر علامت Serwotka گفت: "امروز ما در حال تلاش برای معکوس بزرگ حقوق بازنشستگی سرقت که اعضای ما مجبور به تحمل.

"این تقلب از وزرا باید پایان یابد و ما به دنبال تمام راه های قانونی برای دریافت حقوق بازنشستگی عدالت برای اعضای ما."

این مورد واصل شد دیروز (جمعه 24 آوریل سال 2020) در دادگاه عالی. حریف خزانه و دبیر خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن