با آب و هوای فعلی ایجاد شده توسط coronavirus همه گیر بسیاری از محققان در حال تمرکز تحقیقات خود را از جمله کسانی که در لارنس برکلی و آزمایشگاه ملی است که یادآوری پیشرفته آن منبع نور و یا ALS, X-ray تسهیلات را منحصرا مطالعه COVID-19.

با توجه به Berkeley Lab مدیر مایکل Witherell انتشار این تصمیم تاثیر را در COVID-19 پژوهش در حالی که باقی مانده در درون محدودیت از سایت وضعیت. آزمایش های در حال انجام در حال حاضر شامل سه ALS beamlines. Beamlines بررسی ساختار 3D از نمونه ها مانند پروتئین ها و ویروس ها توسط درخشان اشعه ایکس در خود متبلور اشکال.

“ساختاری مطالعات می تواند منجر به مواد مخدر است که هدف و حمله این ویروس در حالی که ترک حیاتی دیگر سیستم های دست نخورده به عنوان مثال و یا که می تواند در غیر این صورت بهبود دفاعی بدن در برابر ویروس” گفت: یک آزمایشگاه برکلی سخنگوی یک ایمیل به در.

کارکنان در حال حاضر در حال کار بر روی سایت بازگشت, مارس 31.

با توجه کالیفرنیا پناهگاه در محل سیاست و به منظور تسهیل اجتماعی فاصله تنها تعداد محدودی از ALS’ 200 نفر پرسنل در حال کار در سایت. با توجه به Berkeley Lab سخنگوی کارکنان و اعضای باقی مانده بر روی سایت قرار گرفته اند آموزش های اضافی و تمام مناطق کار در حال بررسی بین سایت شیفت.

“تنها یک beamline دانشمند در هر تجربی, ایستگاه یک شتاب دهنده اپراتور و الکترونیک, تکنسین تعمیر و نگهداری در حال حاضر” این سخنگو گفت در ایمیل. “این LBNL تیم عملیات ضروری پرسنل در محل برای اطمینان از عملیات ایمن از امکانات سایت و به طور کلی.”

علاوه بر این کاربران مجاز در سایت و به جای حمل و نقل در نمونه ها برای تجزیه و تحلیل بر روی سایت ستاد. این نمونه ها متبلور ویروس پروتئین است که آلوده نمی هر کسی.

این کاربران شامل گروه های مختلف بین المللی دانشگاه ها به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در صنعت با توجه به Berkeley Lab آزادی مطبوعات.

“حدود نیمی از COVID-19 کاربران تا کنون شرکت های دارویی با قابلیت اتصال به منطقه خلیج فارس, کار در درمان یا واکسن” این سخنگو گفت در ایمیل. “چند تا از کاربر موجود در گروه ALS کار کرده اند در توصیف coronaviruses و درمان برای سال و رسیده به ALS به استفاده از تسهیلات برای مطالعه COVID-19-مربوط به نمونه است.”

این بیانیه مطبوعاتی همچنین اعلام کرد که تحقیقات انجام شده توسط این گروه در محدوده چگونه برای خنثی کردن تند و تیز پروتئین در سطح سلول به توصیف سازه های درگیر در تکثیر این ویروس چگونه عفونت توسط ویروس اثرات ساختار سلول های آلوده.

این دپارتمان انرژی ایالات متحده را از علم است که در حال حاضر بودجه ALS عملیات در حالی که beamlines دریافت کمک های مالی از موسسه ملی سلامت به عنوان دیگر حامیان هر دو علمی و صنعت.

“با توجه به سرپناه در محل سفارشات و دیگر در حال تحول عوامل در اطراف آزمایشگاه عملیاتی دولت ما در حال حاضر نیست که یک تخمین برای چه مدت ALS تنها انجام تحقیقات مرتبط با COVID-19” این سخنگو گفت در ایمیل.

Megha کریشنان تحقیق و ایده های خبرنگار. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @_meghakrishnan_.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو