رانندگی در تئاتر ایجاد اجتماعی فاصله پسند تجربه فیلم برای ساسکاتون

محتوای مقالهاگر شما از دست رفته, تماشای فیلم بر روی صفحه نمایش بزرگ آماده برای لذت بردن از برخی از مورد علاقه

توسط AKHSHIJNEWS در 24 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

اگر شما از دست رفته, تماشای فیلم بر روی صفحه نمایش بزرگ آماده برای لذت بردن از برخی از مورد علاقه های کلاسیک در این تابستان با طرف های اجتماعی فاصله.

اروبیک, خروس بزرگ, Meyers و کریس Lawrie در حال باز کردن سینما در زیر ستارگان رانندگی در تئاتر آخر این هفته ابتدا در Warman روز جمعه و پس از آن در آگار گوشه در روز شنبه و یکشنبه در بزرگراه 16 و گل ها و جاده ها است. تئاتر تنظیم شده است به نمایش دو فیلم شبانه با پذیرش برای هر فیلم هزینه یک نرخ ثابتی از 40 دلار در هر خودرو.

حتی وجود داشته باشد اساسی امتیازی موارد برای خرید در دسترس از طریق یک برنامه Meyers گفت.

سینما زیر ستاره ها — ایجاد شده از طریق همکاری بین مایرز' کسب و کار مسلح با هماهنگی و Lawrie کسب و کار ساسکاتون صوتی و تصویری — شده است ارائه فیلم خود را راه اندازی سازمان های جامعه اما این زمان در اطراف همه چیز کمی متفاوت است.

برای اطمینان از آن است که یک محیط امن مایرز گفت: آنها را به رعایت دقیق دولت موظف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از جمله سه متر فاصله بین وسایل نقلیه و حصول اطمینان از هر حمام امکانات به درستی مقادیر است. او معتقد است که این تغییرات می توان به راحتی شدنی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن