وزیر آموزش و پرورش با استفاده از کرون مدارس مثال برای دفع اتحادیه انتقاد

گاوین Williamson, وزیر امور خارجه, آموزش و پرورش
شاتر

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون است گفت: معلمان اتحادیه های کارگری مخالف تصمیم دولت برای بازگشایی مدارس ابتدایی در تاریخ 1 ژوئن که تجربه دانمارک و هلند نشان می دهد که شروع مجدد کلاس ها می توان با خیال راحت.

ویلیامسون گفت: دولت خواهد آینه رویکرد صورت گرفته در دو کشور: “مدارس باید شروع به بازگشت در دانمارک و دیده نشده تاثیر منفی به عنوان یک نتیجه از آن است. این امر مورد تأئید این روش این است که این روش درست است.”

آموزش اتحادیه های کارگری نوشت: به ویلیامسون در این هفته تاکید است که کارکنان مدرسه نشده بودند محافظت در کار های اجتماعی فاصله قوانین – بر خلاف کارکنان در بخش های دیگر. آنها گفتند: “درس چهار و پنج ساله می تواند تبدیل به منابع Covid-19 انتقال و گسترش یافته است. ما فراموش نمی کنم که دولت باید در نما این سطح خطر برای جامعه ما است.”

وزیر آموزش و پرورش با این حال با انتقاد از “نابود” و گفت: مجلس عوام که معلمان کودکان و خانواده های آنها خواهد دسترسی به تست اگر آنها احساس ناخوشی. او افزود که یک زیر گروه از مریم گلی, دولت, کمیته مشاوره کار کرده بود از نزدیک با بخش خود را.
دانمارک عفونت کاهش پیدا کرد و پس از بازگشایی مهد کودک ها و مدارس ابتدایی یک ماه پیش با R نرخ در حال حاضر در 0.7. آن را به حال شده است در 0.9.

فکر شده است که کودکان کمتر تحت تاثیر Covid-19 نسبت به بزرگسالان اگر چه این که چرا ممکن است هنوز به طور کامل درک نشده است. اما اسامه رحمان مشاور ارشد علمی به وزارت آموزش و پرورش گفت: علم و فن آوری انتخاب کمیته دیروز بود که “کم درجه ای از اعتماد به نفس” در هر گونه شواهد نشان می دهد که کودکان انتقال Covid-19 کمتر از بزرگسالان است.

دکتر پاتریک روچ دبیر معلمان اتحادیه NASUWT توصیف رحمان بیانیه که با عنوان “تکان دهنده و نگران کننده است”.

وی افزود: “دولت به سادگی ارائه شده تنها گوشه ای از شواهد که باز شدن مدارس از ژوئن 1st خواهد بود امن برای کودکان و یا برای معلمان است.

“دولت ایمنی و سلامت راهنمایی به مدارس Covid-19 امن” نیز محزون می خوانی ناکافی و هیچ کاری برای اطمینان از معلمان و یا پدر و مادر که آن را امن برای مدارس برای باز کردن به کودکان است.

“مدارس قرار داده شده اند در یک وضعیت که در آن تصمیم اشتباه خواهد شد و در نتیجه مردم در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار و در حال مرگ است.”

در مجلس, کار, آموزش, سایه, Rebecca طولانی بیلی گفت: مدارس نباید به خواسته “تقلا برای پیاده سازی غیر واقعی طرح توسط یک تاریخ خاص”.

نامه فرستاده شده به ویلیامسون آمد از ملی آموزش و پرورش و اتحادیه امضا شد توسط نمایندگان تمام آموزش اتحادیه های کارگری. آن گفت: “همه ما می خواهیم مدارس دوباره باز اما است که تنها باید اتفاق می افتد زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار. دولت نشان از عدم تفاهم در مورد خطرات ناشی از گسترش coronavirus در مدارس و بیرون از مدارس برای پدر و مادر و خواهر و برادر و بستگان و جامعه گسترده تر.”

برخی از نمایندگان مجلس گفت: ویلیامسون مشاوره به نگاه کرون مثال بود و بی معنی با توجه به این که دانمارک تا به حال 533 مرگ و میر در حالی که انگلستان تا به حال بیش از 30 ، 000.

دانمارک اولین کشور در اروپا به بازگشایی آن مدارس ابتدایی پس از حاوی ویروس آن از ابتدا. هلند از سوی دیگر دیده می شود بیش از 5,500 مرگ اما در حالی که مدارس دانمارکی دوباره میدوی از طریق آوریل, هلندی, مدارس ابتدایی تنها باز درهای خود را در یک محدود, مد, از این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im