Ex-مناطق صنعتی در صورت بیکاری بالا و کمتر جای خالی

دری بود یکی از بالاترین نرخ بیکاری-جای خالی نسبت در مارس Shutterstock تعداد افراد بیکار در هر جای خالی طور چشم

توسط AKHSHIJNEWS در 12 خرداد 1399

دری بود یکی از بالاترین نرخ بیکاری-جای خالی نسبت در مارس Shutterstock

تعداد افراد بیکار در هر جای خالی طور چشمگیری افزایش یافته است به عنوان مستند در زمان برگزاری با مناطق ساحلی و صنعتی سابق سرزمین شمالی با بالاترین نرخ بیکاری-به-جای خالی رفت.

در ماه آوریل نرخ بیکاری نفع مدعی-جای خالی نسبت بيشتر بود و در شمال انگلستان و جنوب اسکاتلند, ایرلند, بخش هایی از ولز و شهرهای ساحلی با توجه به موسسه اشتغال و مطالعات.

دری و ستربن تا به حال بیشترین تعداد افراد بیکار به ازای هر فرصت شغلی با 108.2 مردم در هر جای خالی در آوریل تا از 37.5 ادعا می کند در هر جای خالی در ماه مارس است. Redcar and Cleveland; Hartlepool و, South Tyneside; Haringey; Telford and Wrekin; و Tameside نیز تا به حال به خصوص بالا نسبت در هر دو ماه.

IES گفت: مناطقی که مردم در تلاش برای پیدا کردن کار قبل از coronavirus بحران شد و بدترین آمار و شاهد بیشترین افزایش در بیکاری-جای خالی رفت. برای مثال مناطق با بیش از 15 بیکاری ادعا می کند در هر جای خالی در ماه مارس تا به حال به طور متوسط افزایش در نسبت با 21 ادعا می کند در هر جای خالی در حالی که مناطق با کمتر از 0.5 ادعا می کند در هر جای خالی در مارس حال افزایش به طور متوسط از 1.15 اضافی ادعا می کند در هر جای خالی.

آن گفت: "بدترین مناطق آسیب دیده از نظر نوع شناسی هستند کسانی که با مهم صنعتی میراث پوشش مرکزی کمربند اسکاتلند مناطق ولز و بخش هایی از شمال انگلستان و متنوع مناطق شهری است که عبارتند از بیرونی لندن نیویورک و مناطق مانند بیرمنگام, Leicester, Luton و سلوق.

"مناطق طبقه بندی شده به عنوان مرفه انگلستان و جهان وطنی لندن (عمدتا درونی لندن نیویورک) تا به حال برخی از پایین ترین مدعی-جای خالی نسبت به قبل از بحران آغاز شد. اما مرفه انگلستان با تجربه بزرگترین متناسب با افزایش تعداد بیکاران متقاضیان در هر جای خالی در حالی که لندن وطنی با تجربه بالاترین متناسب با افزایش این نسبت است. حتی پس از این افزایش مدعی-جای خالی نسبت در هر دو منطقه هنوز باقی مانده کمتر از کسانی که قبل از دیده می شود این مستند در سرزمین صنعتی و دیگر مناطق محروم."

تجزیه و تحلیل بر اساس دفتر آمار ملی آمار بیکاری و خالی داده های جمع آوری شده توسط Adzuna. به عنوان در 15 مارس سال 2020 Adzuna شد لیست 820,000 انگلستان جای خالی اما با 24 مارس این افتاده بود به 331,000.

شده اند وجود دارد برخی از نشانه هایی از بهبود با Adzuna گزارش داد که تعدادی از جای خالی افزایش پیدا کرده 16,000 یا 5 درصد در هفته پس از 24 مارس.

مشاغل با آخرین درصد کاهش در تعداد شغل هایی که نوشته شده بین 12 مارس 24 مارس شامل نوازی/پذیرایی (84%); دولت (79%); مشاوره (79%) و منابع انسانی/استخدام (78%). فروش تا به حال یکی از بالاترین قطره در هر دو درصد تغییر (84%) و تعداد مشاغل کاهش (56%).

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز


فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن