گسترش مهاجرت بهداشت اضافه معافیت برای کارکنان مراقبت های دولتی گفت

شاتر دولت خواست شده برای قراضه مهاجرت بهداشت اضافه بها برای مهاجر مراقبت از کارگران به عنوان آن را ممکن است بر

توسط AKHSHIJNEWS در 31 اردیبهشت 1399

شاتر

دولت خواست شده برای قراضه مهاجرت بهداشت اضافه بها برای مهاجر مراقبت از کارگران به عنوان آن را ممکن است برای جلوگیری کارگران از خارج از منطقه اقتصادی اروپا از انتخاب به کار در بریتانیا است.

در مارس اعلام شد که بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران و امدادگران از خارج از کشور که ویزا به علت منقضی قبل از 1 اکتبر سال 2020 خواهد بود اعطا خودکار تمدید روادید رایگان خواهد بود و معاف از مهاجرت بهداشت اضافه – £400 در هر سال سهم نسبت به دسترسی به بیمه خدمات درمانی است که با توجه به افزایش £624 در ماه اکتبر.

اما در روز دوشنبه (18 اردیبهشت) وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت هیچ برنامه ای برای تمدید معافیت از پرداخت هزینه برای مراقبت از کارگران است.

کالج سلطنتی پرستاری نوشته شده به دبیر خانه Priti پاتل بخواهید که به اتهام بخشیده است به عنوان یک مسئله فوری.

"ما در حال حاضر دریافت ویرانگر حساب از کاربران که در حال مبارزه برای پرداخت هزینه و تاثیر آن در خانواده های خود زندگی" گفت: RCN مدیر اجرایی و دبیر خانم دونا Kinnair.

"این اتهام تضعیف مراقبت اختصاص داده شده در خارج از کشور, بهداشت و مراقبت از کارکنان ارائه به همه ما است."

جاستین Madders کار سایه وزیر بهداشت گفت: آن را "به سادگی نامعقول" به "سیلی اضافی به اتهام" بهداشت و مراقبت از کارگران است.

در ضمن GMB اتحادیه نامیده می شود برای £600 میلیون اورژانس اجتماعی مراقبت بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای Covid-19 بیمار پرداخت برای مراقبت از کارگران است. خط مقدم کارگران در بیمه خدمات درمانی ارائه شده خود را کامل و عادی پرداخت اگر آنها بیمار با این ویروس اما این تمدید شده است به مراقبت از کارکنان.

این اتحادیه خواستار دولت به پرداخت کامل backdated بیمار پرداخت به تمام مراقبت های اجتماعی کارگران که دولت به دنبال مشاوره خود جدا.

راشل, Harrison, GMB ملی افسر گفت: "مراقبت های اجتماعی کارگران کلیدی ما کارگر قهرمانان در عین حال همواره شکست خورده توسط دولت با توجه به پرداخت PPE و تست.

"بیشتر مراقبت اجتماعی کارگران اگر آنها coronavirus ها در مواجهه با یک انتخاب غیر ممکن – خانه ماندن در فقر بیمار پرداخت که بدان معنی است که آنها نمی تواند از پرداخت اجاره بها و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز و یا رفتن به محل کار و قرار دادن همکاران و شهروندان در خطر است. آن را یک کابوس است.

"پرداخت مراقبین بیمار پرداخت آنها می تواند زنده ماندن در دور و دور بهترین راه کنترل عفونت در مراقبت از ما خانه."

HR فرصت ها در بهداشت و درمان در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR فرصت ها در بهداشت و درمانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب