فنتانيل قاچاق محاکمه به تعویق افتاد برای سه مرد متهم در سال 2018 مصرف بیش از حد

محتوای مقالهقانون اساسی برنامه ریزی شده شنیده می شود در روز دوشنبه در مورد سه مرد را به ظن ارتباط با هفت استعم

توسط AKHSHIJNEWS در 17 خرداد 1399

محتوای مقاله

قانون اساسی برنامه ریزی شده شنیده می شود در روز دوشنبه در مورد سه مرد را به ظن ارتباط با هفت استعمال بیش از حد مواد مخدر در ساسکاتون شده اند خالی نقل مکان کرد و به سقوط.

Japmanjot Grewal, 24, Shervin Dass Beeharry, 21, و ازم Kabani, 22 بودند و در اصل برنامه ریزی برای یک محاکمه با حضور هیئت منصفه در فنتانيل قاچاق به اتهام شروع در 8 ژوئن ساسکاتون دادگاه ملکه نیمکت.

با pretrial برنامه های کاربردی قادر به ادامه در ماه مارس با توجه به COVID-19 شیوع و پس از آن دادگاه محدودیت آنها قرار بود به جای ژوئن 8 trial تاریخ Beeharry وکیل برایان Pfefferle تایید کرد در روز جمعه. آنها در حال حاضر شده است موکول به مدت شش هفته در ماه سپتامبر.

"آن را فقط نمی خواهید به قادر را برای ما به آدرس این مورد احترام اجتماعی فاصله توصیه" Pfefferle گفت: در مورد بیشتر adjournment.

Beeharry, Kabani و Grewal از متهم فروش فنتانيل-laced کوکائین که پلیس بر این باورند که منبع هفت استعمال بیش از حد از جمله چهار مرگ و میر در ساسکاتون بیش از یک آخر هفته در ماه مارس سال 2018 است. سه زن و یک مرد کشته شدند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن