GGGI نشانه های یک اجرای توافقنامه با اتحادیه اروپا به ارائه پشتیبانی در شتاب سبز اوگاندا شهرنشینی و صنعتی شدن دستور کار

اقتصاد و تجارت, اقتصاد سبز آزادی مطبوعاتکامپالا اوگاندا Jul 8 سال 2020 - اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ارائه

توسط AKHSHIJNEWS در 18 تیر 1399
اقتصاد و تجارت, اقتصاد سبز

آزادی مطبوعات

کامپالا اوگاندا Jul 8 سال 2020 - اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ارائه شده توسط کمیسیون اروپا در اوگاندا و دولت اوگاندا از طریق جهانی رشد سبز موسسه (GGGI) را امضا کرده اند قرارداد امروز به همکاری در پیشبرد سبز اوگاندا شهرنشینی و صنعتی شدن دستور کار است. این پروژه بخشی از اتحادیه اروپا فراگیر اقتصاد سبز جذب برنامه (GreenUP) تامین مالی تحت 11th, اروپایی صندوق توسعه (EDF) و اجرا خواهد شد برای 36 ماه دوره با مجموع هزینه برآورد شده کمتر از EUR 5mln. این توافقنامه با اتحادیه اروپا در اوگاندا و خانم Dagmar Zwebe کشور نماینده GGGI اوگاندا ،

هدف کلی این GreenUp اقدام به کمک به اوگاندا انتقال به سمت فراگیر سبز و رقابتی اقتصاد کم کربن با ایجاد مناسب و معقول مشاغل سبز. در چارچوب این مداخله این پروژه طراحی شده است برای حمایت از دولت اوگاندا (GOU) با برنامه های توسعه ملی III (NDPIII) تعهدات برای 2020/21-2024/25 و تعهدات بلند مدت به عنوان بیان شده در اوگاندا سبز رشد و توسعه استراتژی (UGGDS) و اوگاندا چشم انداز 2040. آن را به طور مستقیم کمک به سبزتر رشد راه برای تبدیل شدن به یک درآمد متوسط کشور از طریق شتاب سرمایه گذاری در رشد سبز مسیرهای.

پروژه تاثیر هدف است بنابراین "اوگاندا دستیابی قوی و فراگیر و پایدار رشد اقتصادی". اوگاندا چشم انداز 2040 به طور خاص برجسته صنعتی شدن و شهرنشینی به عنوان کلید کانونی هستند آن را به عنوان پیش بینی است که 60 درصد از اوگاندا زندگی می کنند در مناطق شهری توسط 2040 و در نتیجه اقدامات و طراحي و ارائه خدمات و جذب سرمایه گذاری سبز ثانویه شهرستانها کمک خواهد کرد اوگاندا برای بهره مندی از مزایای اقتصادی و اجتماعی سود سهام است که با شهرنشینی.

از طریق یک multistakeholder فرایند هدایت ملی برنامه ریزی سازمان (NPA) به عنوان هماهنگ کننده پروژه های صنعتی و مناطق گولو, Entebbe, Pakwach و صورتی شناسایی شده اند و برای دریافت حمایت از این پروژه در توسعه Masterplans در شیوه و شناسایی پتانسیل های سرمایه گذاری پروژه ها. این پروژه متعهد به جذب سرمایه گذاری تعهدات برای حداقل 6 پروژه برای این مناطق صنعتی به سرعت و سبز صنعتی فرآیند در اوگاندا. این فرایند هدایت خواهد شد با دستورالعمل های خاص تنظیم کردن آنچه که یک رنگ سبز صنعتی می تواند مانند نگاه.

با یک روند مشابه شهرهای اروا, گولو, Jinja و Mbarara شناسایی شده اند توسط ذینفعان رهبری وزارت سرزمین های مسکن و توسعه شهری در هماهنگی نزدیک با NPA به دریافت مشابه پشتیبانی به عنوان مناطق صنعتی در توسعه Masterplans و شتاب تامین مالی بالقوه (عمومی و خصوصی) پروژه. برای اروا-Pakwach راهرو و برای گولو وجود خواهد پیوست تمرکز ترکیب دو عنصر برای اطمینان فراگیر رشد سبز انجام شده است. به طور کلی هدف این است که برای تنظیم این کشور کم کربن توسعه مسیر ایجاد مشاغل سبز به منظور کاهش بار زیست محیطی و استفاده از منابع طبیعی و به منظور کمک قابل ملاحظه ای برای افزایش سرمایه گذاری سبز جریان به اوگاندا.

افزایش زباله های جمع آوری و مرتب سازی در بیشتر Kampala منطقه شهری (GKMA) عنصر دیگری از این پروژه است. هدایت GKMA زباله استراتژی مدیریت 2021-2030 دو مرتب سازی زباله و انحراف مراکز خواهد بود طراحی شده و سرمایه گذاری تعهد خواهد بود به دنبال حداقل یکی از این سایت برای حمایت از GKMA تعهد از 30 درصد بازیافت تا سال 2030. بعلاوه پشتیبانی توسعه کسب و کار ارائه خواهد شد به چند شرکت های کوچک و متوسط در زباله بخش به تقویت عملیات خود را و قادر به گسترش دامنه خود و افزایش زباله های خود را بازیافت و یا درمان.

همه ذینفعان درگیر در این پروژه شامل -اما نه محدود به - دولت اوگاندا اتحادیه اروپا و GGGI و به شدت متعهد به حمایت از اوگاندا انتقال به سمت فراگیر سبز و رقابتی کم کربن اقتصاد و به خصوص بخش به عنوان شفافی بر در UGGDS. این شامل ساخت اوگاندا محیط کسب و کار بیشتر منجر به فراگیر و سرمایه گذاری های سبز و بهبود محیط زیست برای سرمایه گذاری در اوگاندا اقتصادی سبز تحول و شهرنشینی و صنعتی شدن دستور کار است.

اطلاعات بیشتر در مورد GGGI کار در اوگاندا اینجا را کلیک کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب