این بیماری همه گیر است آمار فارغ التحصیل, استخدام بازارهای متفاوت در سراسر جهان
شاتر

فارغ التحصیل استخدام بازار پایین است و تقریبا یک سوم در برخی از کشورها با توجه به coronavirus موسسه دانشجو کارفرمایان پیدا کرده است.

یک تجزیه و تحلیل از 21 کشور توسط فارغ التحصیل و شاگرد کارفرما بدن یافت می شود که تعداد مشاغل در دسترس برای دانشگاه leavers پایین بود توسط بیش از 30 درصد در شمال ایرلند و ایتالیا و دانمارک.

کشورهای دیگر دچار یک افت شدید در تحصیلات تکمیلی نقش دسترس بودند, بلژیک, کانادا, هلند, لهستان و امارات متحده عربی.

هشت کشور از جمله ایرلند هنگ کنگ و آفریقای جنوبی قطع کرده و فارغ التحصیل شغل بین 15 درصد و 29 درصد ISE یافت.

در مقایسه با کشورهای دیگر چشم انداز شغلی برای فارغ التحصیلان در انگلستان بالاتر با کاهش شغل های 1 تا 14 درصد همان است که در فنلاند و استرالیا و نیوزیلند و ایالات متحده است.

ISE کار با شبکه بین المللی کارفرمایان و دانشگاه مشاغل خدمات به کنار هم قرار دادن گزارش.

یک اقلیت از کشورها برای تجزیه و تحلیل این پژوهش بر این باورند که وضعیت بدتر خواهد شد برای فارغ التحصیلان با اکثر انتظار انقباض در مشاغل به کم کردن سرعت.

لهستان و امارات متحده عربی انتظار بازار کار برای فارغ التحصیلان به رشد است. مالزی تنها کشور مورد بررسی است که انتظار می رود 30 درصد به علاوه کاهش شغل در طول 2021.

ISE مدیر عامل Stephen Isherwood گفت: “فارغ التحصیلان در سراسر جهان به صورت یک شغل سخت بازار است. با محلی بازار کار پیمانکاری و فرصت برای کار در خارج از کشور کاهش فارغ التحصیلان نیاز به تمرکز و مدبر در جستجوی خود را برای کار می کنند.

“هیچ کس گفت که استخدام را متوقف خواهد کرد در دسترس نباشد و ما نباید تشویق دانش آموزان به نمایش فارغ التحصیل در بازار کار به عنوان یک همگن نهاد. انعطاف پذیر طرز فکر در مورد محل صنعت و نوع کار به دانش آموزان کمک کند کشف قبلا unimagined فرصت.

“ميلر انجام پایان و فارغ التحصیل کارفرمایان با شرکت های بزرگ حافظه قبلی رکود را 2023 در ذهن خود. قطع بیش از حد عمیق به کارشناسی استخدام این سال و کسب و کار را فاقد استعداد آموزش دیده در نقش های کلیدی در هنگام رشد می گرداند.”

ISE یافته است بیا در کنار اطلاعات جدید از بانک اطلاعات مشاغل Adzuna که نشان می دهد که بیش از 100 فارغ التحصیلان را در رقابت برای هر شغل در این تابستان.

Adzuna گفت: فارغ التحصیل, جای خالی کاهش یافته بود با 73 درصد در سال تا به امروز در شمال شرق و ولز سخت ترین ضربه. آن را با اشاره به این واقعیت تعدادی از شناخته شده فارغ التحصیل کارفرمایان یا به تعویق افتاد لغو و یا به شدت کاهش می یابد خود را فارغ التحصیل, استخدام, طرح های این سال با توجه به همه گیر.

اندرو شکارچی از بنیانگذاران Adzuna افزود: “تابستان سال 2020 به نظر می رسد می شود بسیار چالش برانگیز برای کار فارغ التحصیل شکارچیان. در این 10 سال ما شده اند جمع آوری و تجزیه و تحلیل بازار اشتغال داده من را دیده اند هرگز چنین عدم تعادل عرضه و تقاضا.

“بسیار شبیه به 2008/9 رکود فارغ التحصیل, استخدام اثبات می شود یکی از سخت ترین بخش های ضربه. به kickstart طرح است که خبر خوبی برای ورود به بازار کار برای اولین بار, اما آن را نیز می تواند یک کوته برنامه ای برای افزایش مشاغل در دراز مدت.

“بسیاری از کارگران که از ترس کار خود را می تواند تحت خطر پس از شش ماه دولت یارانه است و ما می تواند تا پایان در همان موقعیت ما در حال حاضر خواهد شد که به احتمال زیاد نتیجه در بسیاری از موارد”

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im