Cuthand: Kateri Tekakwitha اولین بومی سنت

محتوای مقاله در ادامهآنها اردوگاه ساخته شده و بیش از چند هفته بیشتر به حال درگذشت. بزرگ پدر بزرگ من و یک گروه

توسط AKHSHIJNEWS در 6 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله در ادامه

آنها اردوگاه ساخته شده و بیش از چند هفته بیشتر به حال درگذشت. بزرگ پدر بزرگ من و یک گروه کوچک جان سالم به در برد. او صرف بقیه عمر خود را با آبله و زخم. در سال 1885 او زخمی شد در نبرد در Cutknife هیل و بود و محکوم به پنج سال در سنگی کوه زندان. او سه سال پس از بازگشت به رزرو و زندگی به قرن 20th. او باید کاملا یک مرد.

در 200 سال گذشته از اروپا تماس با ما دچار تکرار بوده است ، آبله و سل و 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که همه wreaked ویران در هند کشور است.

این جای تعجب نیست که خیلی از ما مراسم مربوط به بهبود در تمام سطوح از جمله زمین و انسانیت جامعه و فرد است. در طول این زمان به گفته ها و مراسم های انجام شده درخواست کمک برای مبارزه با COVID-19 ویروس.

این صدای جرنگ جرنگ لباس رقص توسعه داده شد به عنوان یک شفا رقص در طول سال 1918 همه گیر زنان و دختران در حال حاضر انجام رقص در رسانه های اجتماعی به نفع همه مردم است.

در حالی که رهبران ما قرار می گیرد جوامع ما در مستند با سخت حکومت ما متوجه است که این است که در سراسر جهان همه گیر و همه ما در این با هم. ما همه قربانیان این بیماری که نمی تمایز بین نژاد مذهب یا کلاس.

پاسخ این است که در همکاری و احترام به یکدیگر. پس باقی می ماند در قرنطینه تمرین های اجتماعی فاصله عشق یکدیگر و ایمن ماندن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de