چگونه Co-op با استفاده از دوره های کارآموزی به لرزش تا پیشرفت حرفه ای

یعقوب شاه/PA سیم/PA تصاویر با تمرکز بر پیشرفت شغلی Co-op برنده جایزه خرده فروشی کارآموزی برنامه کمک به بهبود ن

توسط AKHSHIJNEWS در 17 اردیبهشت 1399

یعقوب شاه/PA سیم/PA تصاویر

با تمرکز بر پیشرفت شغلی Co-op برنده جایزه خرده فروشی کارآموزی برنامه کمک به بهبود نگهداری و تغییر منسوخ درک است که خرده فروشی ارائه نمی کند یک کار با ارزش. کارآموزی مدیریت لوئیس تیمپرلی می گوید پرسنل امروز چگونه آن را تبدیل ورود به سطح نقش.

شما بعید است برای پیدا کردن بسیاری از مدرسه leavers که آرزوی نسبت به یک حرفه ای در خرده فروشی شاید به دلیل اشتباه و منسوخ شده و دیدگاه کلیشه ای است که آن را ارائه نمی دهد, پاداش مسیر شغلی و ادراک آن است که مهارت کم و کم پرداخت می شود.

اما Co-op به دنبال این تغییر و منسوخ برداشت با آن جامع کارآموزی استراتژی ارائه می دهد که شرکت کنندگان در یک مسیر روشن پیشرفت شغلی و فرصت به آدرس واقعی چالش های کسب و کار در حالی که آنها یاد بگیرند.

پرسنل امروز جوایز 2020

Apprenticeship Employer 2019

بخش Co-op تیم دریافت کارآموزی کارفرما از سال جایزه در پرسنل امروز جوایز 2019 رویداد

آیا شما یک کارآموزی برنامه به فریاد در مورد ؟ مطالب برای پرسنل امروز جوایز 2020 که شامل کارآموزی کارفرما از سال رده در حال حاضر باز است. جوایز را در Grosvenor House Hotel در پارک لین در ماه نوامبر سال 2020 است.

این چشم انداز که به دست آورده Co-op هم کارآموزی کارفرما از سال و برنده کلی عناوین در سال 2019 پرسنل امروز جوایز با قضات تحت تاثیر قرار چگونه سازمان با استفاده از آن کارآموزی برنامه ها برای بهبود احتباس افزایش داخلی ارتقاء فرصت ها و توسعه یک حس قوی از ارزش های مشترک در میان همکاران.

خرده فروشی مواد غذایی و توسعه تعاونی گروه دومین منطقه از نظر تعداد دوره های کارآموزی با حدود 400 آموزان در حال حاضر در یک برنامه.

در سراسر Co-op به عنوان یک کل حدود 1200 کارآموزان در حال بدست گرفتن بخشی در برنامه ها در مناطق از جمله منابع انسانی, توسعه نرم افزار, خرید پروژه , مدیریت و امور مالی. Funeralcare بزرگترین شاگرد همگروهی با بیش از 500 نفر در مراسم تشییع جنازه عضو تیم خدمات مراسم تشییع جنازه عمل و مراسم تشییع جنازه مدیر برنامه.

در خرده فروشی به طور خاص دوره های کارآموزی ارائه شده در تمام سطوح از ورود خود را در سطح خرده فروش برنامه در سطح 2 درست به آن اجاره Manager مدرک کارآموزی برنامه در سطح 6.

"بخشی کلیدی از استراتژی ما شامل در آوردن مردم در سطح 2 دوره های کارآموزی اما با یک خط دید روشن نسبت به سطح 3 Retail رهبر تیم و 4 سطح خرده فروشی مدیر برنامه ها می گوید:" لوئیس تیمپرلی کارآموزی مدیریت در بخش Co-op است که درگیر با دوره های کارآموزی در سراسر سازمان – از Funeralcare برنامه به کسانی که در امور مالی و منابع انسانی.

"ما می توانید ببینید که سطح ورود کارآموزان می توانند با یادگیری در مورد خرده فروشی به عنوان یک حرفه ای., و قرار دادن دانش به عمل است. آنها نمی خواهد فقط می تواند در آینده و انجام یک کار و سپس رفتن به خانه آنها واقع می شود فکر کردن در مورد گام های بعدی در حرفه خود," او می گوید.

تجربه عملی

بخش Co-op شروع به ارائه دوره های کارآموزی در سراسر همه بخش ها در سال 2011 در درجه اول به دلیل آن را می خواستم به معرفی آموزش و توسعه را که به زبان آموزان تجربه عملی در کار خود نقش است.

"ما تا به حال موضوع را با پایین نگهداری و گردش مالی بسیار بالا" اذعان می کند تیمپرلی.

آنها نمی خواهد فقط می تواند در آینده و انجام یک کار و سپس رفتن به خانه آنها واقع می شود فکر کردن در مورد گام های بعدی در حرفه خود" لوئیس تیمپرلی کارآموزی مدیریت

"ما در تلاش برای دریافت برخی از بازخورد از همکاران به عنوان آنها را ترک و از مدیران از همکاران که تا به حال باقی مانده است. در بسیاری از موارد آنها احساس نمی بخشی از کسب و کار آنها در آینده انجام کار و رفتن به خانه – و بسیاری از احساس آنها نمی گرفتن پشتیبانی و آموزش به منظور انجام کارهای خود را بهتر است.

"یکی از راه حل هایی که مورد بحث قرار گرفت یک برنامه آموزشی است که شامل یک آموزش در روز, اما آنها واقعا مربوط به یک حرفه ای برنامه توسعه."

یکی از اعضای تعاونی دوره های کارآموزی تیم پیشرو در توسعه خرده فروشی پیشگامی کارآموزی برنامه بود و قادر به کمک به شکل دادن به سازمان خود برنامه با استفاده از بینش به دست آمده از دیگر کسب و کار خرده فروشی و بازخورد از Co-op همکاران.

خرده فروش برنامه به طور خاص شامل عملی در کار آموزش از جمله کمک به مشتریان در فروشگاه ها و پردازش پرداخت – اما نیز ارائه بنیادی نظریه های خرده فروشی است که خواهد شد کمک به زبان آموزان در طولانی مدت خود را استخدام. کردن کار ماژول شامل درک چشم انداز کسب و کار و مشتریان خود مشخصات و تجارت.

ترین آموزش تحویل داده شده است در خانه و با برخی از ماژول های ارائه شده توسط متخصصان خارجی.

تیمپرلی می گوید: "یکی از تمرکز خرده فروشی کارآموزی برنامه تجارت است. فروشگاه های ما گاهی کوچک; آنها به راحتی فروشگاه, نه سوپر مارکت ها. ما می دانیم که آن را بسیار مهم است که تبلیغات ما در جای خود و همکاران ما نیاز به دانستن آنچه که ارائه می دهد و بصری دهید کار به افزایش تعداد آیتم ها در مشتریان سبد."

برخی از نظریه های مبتنی بر آموزش تحویل داده است خارج از سایت. زمانی که کارآموزان بازگشت به خود و ذخیره آنها را به صحبت کردن با مدیر خود در مورد آنچه را به آنها آموخته و مدیر لینک خود را در یادگیری با مثال ها و فرصت ها در محل کار است.

"همه همکاران ما حرکت در اطراف فروشگاه در طول روز, بنابراین شما نمی خواهد پیدا کردن یک فرد در تا تمام وقت و یک نفر دیگر جایگزینی سهام; آنها بدانند که این تصویر کامل از بودن در یک فروشگاه خرده فروشی و یادگیری در مورد آنچه که شامل" او می گوید.

"ما یک مرد جوان که به پایان سطح 2 و سطح 3 برنامه است و فقط ترویج شده است به یک مدیر فروشگاه. او دمیده دور با حمایت او بود و چگونه دوره های کارآموزی سود برده و او را در کار خود را و بسیاری از داستان های دیگر مانند که از اطراف کسب و کار."

پشتیبانی از زبان

چگونه coronavirus تحت تاثیر دوره های کارآموزی در عرصه Co-op

مانند بسیاری از, در بخش خرده فروشی و همکاران در Co-op – از جمله کارآموزان – کار کرده اند را به نگه داشتن ملت مواجه نگردند با لوازم ضروری بیش از چند ماه گذشته.

"همه فروشگاه های ما مشغول هستند; آن را بسیار به چالش کشیدن که در یک فروشگاه کوچک و داشتن اجتماعی فاصله را حفظ می گوید:" تیمپرلی.

"همه از ما خرده فروشی کارآموزان در حال استراحت در یادگیری تا پایان مارس به عنوان آنها واقعا می خواستم به تمرکز بر روی حمایت خود را از فروشگاه همکاران و مشتریان و کاربران. سخت است به تمرکز بر روی هر گونه کار آموزشی است که مورد نیاز برای کارآموزان چرا که آنها فقط نیاز به در دسترس باشد به پشتیبانی مشتریان است. که تصمیم گرفته شد با صحبت کردن به کارآموزان و رهبران ارشد و همه خیلی راحت با آن است. ما با هدف به راه اندازی مجدد آموزش در آینده بسیار نزدیک ،

کارکنان که خود جدا شده اند و قادر به ادامه با برخی از off-the-کار دانش-یادگیری بر اساس در صورتی که مایل به در حالی که بسیاری از مردم در Co-op سر دفتر توابع پشتیبانی شده اند قادر به ادامه دوره های کارآموزی خود را. در واقع پنج زبان آموزان شروع یک پروژه مدیریت, کارآموزی در ماه آوریل است.

"بسیاری از ما آموزش دهندگان ارائه از راه دور برگزاری جلسات آموزشی با زنده و ضبط شده آموزشی در هر صورت. حتی آنهایی که کوچک ما با کار کردم بسیار خوب از راه دور آموزش تنظیم یو پی اس است که قادر است که به اتفاق می افتد," او می گوید.

یک موفقیت خاص تیمپرلی افتخار است که قبل از کارآموزی برنامه ای است که کمک می کند تا کارکنان برای آنها زبان انگلیسی است که زبان دوم بر روی آن کارآموزی برنامه. برای شرکت در برخی از دوره های کارآموزی در انگلستان افراد مورد نیاز به سطح خاصی از زبان انگلیسی و ریاضیات صلاحيت; اثبات این یک چالش برای برخی از همکاران.

"ما احساس کردیم که برخی از آنها محروم بودن قبل از آنها می خواهم حتی در برنامه خود را به زبان انگلیسی بود به اندازه کافی قوی برای حرکت به نرم افزار و یا قبل از ارزیابی" او می گوید.

"قبل از کارآموزی برنامه کمک می کند تا آنها را برای رسیدن به سطح مورد نیاز زبان انگلیسی برای درخواست مجدد برای این برنامه و بسیاری از آنها پس از شروع کارآموزی خود را. این نه تنها کمک به آنها را با خود کارآموزی بلکه در زندگی به طور کلی."

مدرک دوره های کارآموزی

علاوه بر این برای ورود به سطح دوره های کارآموزی Co-op نیز اجرا می شود یک رشته مدیریت کارآموزی برنامه که بسیار سازمان یافته تر. آن را با همکاری Anglia Ruskin دانشگاه به ارائه دوره که می بیند آموزان سراسر کشور با حضور "بلوک انتشار هفته" در یک هتل در ناتینگهام برای شرکت در یادگیری علمی و کارگاه های آموزشی, گروه های کار, نقش بازی و کار مبتنی بر تکالیف.

اغلب درجه کارآموزان کار مرتبط است به چالش های زندگی که رهبری ارشد تیم می مانند ورودی ، برای مثال برخی از زبان آموزان از فروشگاه های خرده فروشی و دیگران از تدارکات لشکر خواسته شد تا نگاهی به چگونه به منظور بهبود برخی از بازده در برخی از فرآیندهای زنجیره تامین.

"آنها می آیند تا با مشکلات کسب و کار شامل در برنامه و تشویق کارآموزان به فکر می کنم در مورد آنچه می تواند انجام شود در مورد آن به طوری که آنها واقعا احساس مانند آنها در حال اضافه کردن ارزش خود در سراسر کارآموزی – نه فقط دور رفتن و نوشتن یک پایان نامه می گوید:" تیمپرلی.

"این واقعا کمک مردم در فروشگاه ها درک برخی از چالش های است که مردم در پشتیبانی از توابع و بالعکس. این توسعه یک حس واقعی از درک در سراسر آن تیم است."

در جای دیگر در سازمان Co-op است که به دنبال گسترش کارآموزی همگروهی بیشتر با معرفی برنامه های جدید در امور مالی و خدمات مشتری بیش از 12 ماه آینده.

"ما برخی از امور مالی کارآموزان در کسب و کار, اما این برنامه شده است بسیار ad-hoc" می گوید: Timperley. "یکی از برنامه های ما به دنبال به را در یک پیشرفت حرفه ای برنامه برای سرمایه گذاری, شروع در سطح 2 و در نهایت ساختمان را به سطح 7 حرفه ای حسابداری کارآموزی.

"در خدمات مشتری برای افرادی که در کار مشترک ما خدمات مرکز برنامه ریزی است که برای ساخت خدمات به مشتریان کارآموزان به رهبران تیم و آنها را به بیشتر از یک مدیریت کارآموزی مانند سطح 3 رهبر تیم و سطح 5 مدیر عملیات."

نسل بعدی از کارآموزان

تیمپرلی نیز هیجان زده در مورد کار Co-op انجام شده است در اطراف سطح ورود استخدام در خرده فروشی. همکاری با 25 دانشکده های تعاونی حامیان آن در حال حاضر در اجرای طرح yearlong کار قرار دادن طرح که آن امید را تشویق مدرسه leavers برای پیوستن به یک Co-op کارآموزی برنامه در 2021.

"ما در فرم ششم در هیئت مدیره و از 20 سپتامبر از دانش آموزان در BTEC کسب و کار مطالعات برنامه در حال رفتن به آینده به Co-op یک روز در هفته برای کل سال" او می گوید.

"این کار قرار دادن برنامه با یک تفاوت است. آنها فقط نمی تواند در آینده به سایه مردم آنها را در واقع انجام کار واقعی با تیم ما.

"هنگامی که آن دسته از افراد آمده در آن است رفتن به بسیار خوبی برای توسعه حرفه ای. آنها ممکن است به ما بپیوندید پس از آن آنها ممکن نیست اما با این وجود ما باید با توجه به آنها یک فرصت عالی برای ساخت تا خود را رقم بسیار قابل توجهی است."

وارد پرسنل امروز جوایز در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب