حرف روز: گله ایمنی کلید برای شروع بهبودی

محتوای مقاله

هر موسسه و محل کار را از طریق رفتن به طور موقت از دست دادن بخشی از نیروی کار خود را در حالی که بازیابی آنها را از coronavirus در یک سریال بر اساس. این اتفاق بارها و بارها تا زمانی که گله کوچک محل کار و ایمنی به دست آورد.

صالح مدیران و مدیران منابع انسانی باید در حال حاضر برنامه برای که. برای کسب و کار کاهش می تواند رفتار یک shutdown جدی خواهد بود و اگر به اندازه کافی بلند, مرگبار نتیجه.

صالح مقامات بهداشت عمومی و مقامات منتخب را توصیه نهادهای عمومی و کسب و کار برای آماده سازی برای مدیریت این وضعیت است. یا آنها باید شروع به در حال حاضر.

هنگامی که گله بزرگ ایمنی (60-80 درصد) بدست آمده است بالقوه برای slowdowns بسیار کاهش می یابد: 1. تا زمانی که ایمنی به طول می انجامد. 2. اگر ویروس بازیابی معلوم شد که تنها به طور موقت ایمنی یک یا دو فصل است. سپس آن را می شود طبیعی است. آماده شدن برای آن برنامه ریزی برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>