نامه به سردبیر تاریخ 30 ژوئیه سال 2020

محتوای مقاله در ادامهشهر مطلع شد و چند بار به درخت شد و حدود پنج ماه بعد. من نپرسید در این مورد چند بار به شهر

توسط AKHSHIJNEWS در 9 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

شهر مطلع شد و چند بار به درخت شد و حدود پنج ماه بعد. من نپرسید در این مورد چند بار به شهر من عضو شورا Meewasin و هنوز برای دریافت پاسخ. نگرانی من فرستاده شد به ما اخیر تاون هال نشست که در آن نگرانی شد پیچیده و ساخته شده است ندارد. این خطاب با شهر دوباره بدون پاسخ.

آسفالت مسیرهای بین Sid Buckwold و دایره شمالی پل انجام هر گونه تعمیر و نگهداری منظم. کمبود بودجه و کارکنان به من گفته. این جدی نگرانی های ایمنی. اما Remai مدرن تر می شود کارکنان و 5.5 میلیون دلار کمک مالی از شهرستان. مرسی.

من دیده ام که کارکنان در ویلدوود گلف کاهش می یابد, هر سال به عنوان به خوبی. آنها انتقال به Remai? پارک های ما هستند ماکرو سرگرمی مراکز برای همه برای لذت بردن از آنجا که بسیاری از کاربران نمی توانیم $250 Metallica بلیط. زمان دریافت اولویت در دستور; پس از همه این سال انتخابات.

دارل Lutzko
ساسکاتون

ماسک می پوشند لطفا

اکثر کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند که ماسک (به خصوص در داخل خانه) به طور قابل توجهی کاهش گسترش coronavirus.

چرا ما تا آهسته به یادگیری و انطباق با این واقعیت ؟ زمانی که کمربند ایمنی جلیقه نجات و بدون سیگار کشیدن در داخل ساخته شد قانون برخی از مقاومت و سپس پذیرفته شده به عنوان آن متوجه شد که این همه صرفه جویی در زندگی می کند.

این همه گیر می رسد به هر گوشه ای از استان ما, ملت و جهان. به عنوان مدارس کسب و کار و امکانات تفریحی بازگشایی ما می خواهم برای دیدن ما به جای کاهش تعداد فعلی افزایش دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب