نامه به سردبیر مارس 25

محتوای مقالهسر پا, ایمان و محافظ صورتمواد غذایی و پا نیست بهترین ترکیب اما هجوم شانس من فن معالجه ودرمان امراض

توسط AKHSHIJNEWS در 5 خرداد 1399

محتوای مقاله

سر پا, ایمان و محافظ صورت

مواد غذایی و پا نیست بهترین ترکیب اما هجوم شانس من فن معالجه ودرمان امراض پا عمل است واقع بین دو رستوران. بیماران من و من یک خنده خوب در اولویت ما از مواد غذایی عطر بیش از "بوی بد پا." اما podiatrists نه بوی پا در همان راه به عنوان دیگر. بو به معنای واقعی کلمه کمک به تشخیص های مختلف پا به شرایط. اما من حس بویایی مسدود شده که من به طور مداوم نگه داشتن ماسک و سپر بر روی صورت من. خوش آمدید به مراقبت از بیمار در زمان COVID-19.

آن را به عنوان به چالش کشیدن برای تحقق اساسی ما نیازهای بدن را بدون به خطر انداختن PPE من ممنون هستم که این ماه رمضان بنابراین من لازم نیست به نگرانی در مورد مواد غذایی و آب است. در حالی که این روزها بیشتر به چالش کشیدن با معده خالی قدرت ایمان و امتیاز از کمک به دیگران نگه می دارد و من خوشحال و برآورده است.

در نتیجه به نظر من ارتباط بین ایمان و پزشکی است که یک آشکار است. داشتن ایمان به چیزی بزرگتر به ما می دهد قدرت را به تصمیم گیری های دشوار تأثیر شخص دیگری سلامتی و زندگی. آیا آن سیک پزشکان در مونترال, تراش ریش خود را به استفاده از N95 مسلمان پزشکان که در حال روزه و یا دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با داشتن یک ایمان مشترک باور است که صرفه جویی و خدمت به بشریت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب