اوه ارائه دهندگان تیم به پیشنهاد تکمیلی پشتیبانی از NHS انگلستان

تصویر: شاتر بهداشت شغلی ارائه دهنده و اسکلتی-عضلانی (MSK) شرکت خدمات باید تیمی را به 'آن را ساده تر برای سازما

توسط AKHSHIJNEWS در 25 اردیبهشت 1399

تصویر: شاتر

بهداشت شغلی ارائه دهنده و اسکلتی-عضلانی (MSK) شرکت خدمات باید تیمی را به 'آن را ساده تر برای سازمان بیمه خدمات درمانی به خرید پشتیبانی اضافی برای تکمیل خود را آه منابع و کمک به کارمند برنامه.

اتصال سلامت یک MSK ارائه دهنده خدمات و مدیریت سلامت (HML) فراهم می کند که آه خدمات به سازمانهای خصوصی و دولت باید همکاری برای ارائه پشتیبانی از طریق یک جدید NHS انگلستان چارچوب است که آنها می گویند حذف اغلب وقت گیر مناقصه روند.

HR تیم در بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به تماس در کمک به عنوان و زمانی که آنها به آن نیاز دارند ایجاد ظرفیت اضافی در مناطق که در آن آنها کشیده می شوند.

این شرکت ارائه خواهد شد پشتیبانی از جمله از راه دور و بر روی سایت مشاوره و کمک برای بالینی و غیر بالینی کارکنان; کار متمرکز بر ارزیابی و توانبخشی برنامه های متناسب با خدمات پوشش پیشگیری, ارزیابی, توانبخشی و آموزش و مشاوره تلفنی با خط.

Alasdair Kerr, مدیر خدمات بهداشت حرفه ای در اتصال بهداشت گفت: "اخلاق ما است که همه ما می تواند به نگه داشتن افراد مناسب و سالم و در محل کار است که مهم تر از همیشه در طول این زمان دشوار است. در کنار HML ما آماده هستند و قادر به کمک به بیمه خدمات درمانی و متعهد به انجام این کار در هزینه ملی برای حمایت تلاش است."

HML مدیر فروش لوئیس کارول افزود: "ما خواهد بود سیالات و خیاط خدمات به نیازهای بیمه خدمات درمانی و باقی می ماند متعهد به ساخت مطمئن شوید که کسانی که در خط مقدم از همه گیر پاسخ مشاوره و پشتیبانی آنها نیاز دارند."

این چارچوب شامل:

  • بازگشت به کار بعد از تست انزوا یا بیماری
  • مدیریت کارکنان که نگرانی در مورد آسیب پذیری خاص
  • ارزیابی ریسک بالینی در محل کار
  • استقرار موقت و بازگشت کارکنان
  • سلامت جسمی و روانی مسائل و نگرانی های خود را در طول و پس از شیوع کروناویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن