محتوای مقاله

دکتر سارا Dungavell نتواند با بیماران.

به ساسکاتون روانپزشک اجرا می شود خود توصیف “سفر درمانگاه” ارائه پرواز-در خدمات به شهرهای در شمال استان و به طور منظم درمانگاه در ساسکاتون.

در حال حاضر او “نشسته در زير زمين به طور کامل در خانه” او می گوید.

Dungavell می خواهد به بیرون — نه از خستگی اما از آنجا که بیماران در حال گرفتن منافع آنها را اگر او می تواند صحبت کردن با آنها در فرد است.

“این سخت است برای ساخت همان کیفیت از همدلی و پشتیبانی هنگامی که شما یک laggy تصویری اتصال,” او گفت:. “این سخت است برای کسی گریه در انتهای دیگر و نه قادر بودن به همان full-body همدلانه پاسخ. من نمی توانم به جلو خم نشان می دهد که گوش می کنم. من نمی تواند نشستن در سکوت در کنار آنها زمانی که آنها گریه می کنند.”

SASKATOON,SK--AUGUST 21/02019-0913 news lgbt psychiatry- Sara Dungavell, who works at OUTSaskatoon providing LGBTQ2+ safe care, speaks to nurses at the University of Saskatchewan in Saskatoon, SK on Wednesday, August 21, 2019. Dungavell also works out of the University of SaskatchewanÕs Student Wellness Centre and provides fly-in and remote services to northern communities.(Saskatoon StarPhoenix/Liam Richards)
دکتر سارا Dungavell در Saskatoon, Saskatchewan. (ساسکاتون StarPhoenix/لیام ریچاردز) لیام ریچاردز/ساسکاتون StarPhoenix

ارائه دهندگان خدمات سلامت روان در سراسر استان صورت همان چالش است. در حالی که در فرد بازدیدکننده داشته است باقی می ماند یک گزینه بسیاری از خدمات چرخد و به عرصه مجازی برای محافظت از بیماران و پزشکان به طور یکسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو