کاهش ساعت برای furloughed کارکنان خواهد کمک بازیابی

دنی Berszt / Shutterstock.com کارفرمایان می خواهند انعطاف پذیری بیشتر ساخته شده را به کروناویروس کار حفظ طرح ا

توسط AKHSHIJNEWS در 10 اردیبهشت 1399

دنی Berszt / Shutterstock.com

کارفرمایان می خواهند انعطاف پذیری بیشتر ساخته شده را به کروناویروس کار حفظ طرح از جمله توسعه حداقل تا سپتامبر و توانایی برای کارکنان به کار و کاهش ساعت.

این است که با توجه به یک نظرسنجی YouGov از 1,178 ارشد منابع انسانی تصمیم گیرندگان راه اندازی شده توسط CIPD که 76 درصد از کارفرمایان است که باید furloughed کارکنان و 78% که قصد کردند کارکنان فکر می کنم اجازه می دهد کارکنان به کار و کاهش ساعت تحت این طرح مفید خواهد بود.

هفت در 10 استفاده و یا با توجه به استفاده از Coronavirus کار احتباس طرح (CJRS) می گویند که نیمی از کارکنان در کردند به طور بالقوه می تواند کاهش ساعت کار در حالی که 16 درصد می گویند بیش از نیمی خواهد بود قادر به گرفتن بر روی برخی از کار.

شش در 10 می گویند گسترش این طرح سه ماه به حداقل پایان ماه سپتامبر خواهد بود مهم ترین بازار کار تغییر کمک خواهد کرد که سازمان مقابله با تاثیر Covid-19.

هر کارفرمایان که مایل به 100 یا بیشتر کارکنان کار برکنار کردند پس از برنامه ریزی شده است تا پایان 30 ژوئن را برای شروع یک 45 روز مشاوره 17 مارس.

CIPD اجرایی پیتر پنیر گفت: اجازه furloughed کارگران بازگشت به کار به تدریج کمک خواهد کرد که سازمان بازسازی کسب و کار خود را در حالی که گسترش این طرح به پاییز خواهد اطمینان وجود ندارد "لبه صخره و" خروج از کردند مستقیم به افزونگی در پایان ماه ژوئن.

"این خواهد بود حیاتی به عنوان مستند اقدامات کاسته بیش از چند هفته یا ماه و خطر را کاهش دهد در مقیاس بزرگ موانعی در این مرحله بعد از بحران" توضیح پنیر.

"دولت خود را نشان داده است آماده برای انطباق و بهبود آن نجات بسته برای کسب و کار و کارگران به این بحران توسعه. به آن نیاز دارد به انجام این کار دوباره اینجا.

"به همان اندازه کسب و کار خود. ما نیاز به دیدن کارفرمایان وزن اخلاقی و قانونی و ملاحظات مالی با استفاده از این طرح به عمل آشکارا و مسئولانه به اطمینان حاصل شود که بیشتر انعطاف پذیر سیستم مورد آزار قرار گرفته و این که پول می رود به کسب و کار است که به آن نیاز دارید بیشتر."

تقریبا نیمی (46%) از کارفرمایان که در زمان CIPD نظر سنجی در حال حاضر furloughed کارکنان در حالی که بیشتر از 10 درصد برنامه ریزی شده به انجام این کار.

فقط 7 درصد تا به حال ساخته شده افزونگی در پاسخ به کروناویروس اختلال. بیشتر از 12 درصد گفت: آنها انتظار می رود به کارکنان کار برکنار شده است.

فکر می کنم تانک اصلاحات نیز برای معرفی به نام "کوتاه مدت" کار در CJRS برای کمک به "جداسازی" کارفرمایان کردن حمایت دولت به عنوان مستند محدودیت های بلند.

اصلاحات گفت که طرح های مشابه در اقتصاد اجازه می دهد تا کارکنان به انجام این کار اگر آنها قادر هستند با دولت هنوز سهم خود را به حقوق و دستمزد.

آلمان 'Kurzabeit' طرح برای مثال می پردازد تا 60 درصد از کارکنان خالص حقوق و دستمزد برای جبران کاهش ساعت با کارکنان که قادر به انجام برخی از کار های مورد نیاز برای پر کردن timesheets که در حال ارائه به دولت است.

به طور مشابه, در, سوئد, کارمند ساعت می توان به کاهش درصد متفاوت سطوح با کارفرمای خود دریافت متناظر با سطوح حمایت دولت برای دستمزد.

Aidan Shilson-توماس شرکت-نویسنده اصلاحات کار خود را از طریق این گزارش گفت: "این کار احتباس طرح خدمت هدف اصلی خود را برای جلوگیری از یک فاجعه موج زوائد آن به عنوان Covid-19 آورده و اقتصاد متوقف. اما دولت باید استراحت بپردازد.

"را به عنوان آن می ایستد, سیاست ممکن است به اندازه کافی انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای کارفرمایان به عنوان اقتصاد به آرامی شروع به راه اندازی مجدد.

"وزرا باید اجازه می دهد 'کوتاه' کار را به کارفرمایان باید انعطاف پذیری لازم را به کارکنان به کار در یک تدریجی مد در حالی که هنوز دریافت برخی از پشتیبانی یک بار این مستند آغاز می شود برداشته شود."

اصلاحات نیز نامیده می شود برای دولت به طلسم از جریمه کارفرمایان انتظار می رود اگر آنها را جعلی ادعا می کند تحت CJRS و راه اندازی یک کمپین عمومی در اطراف چگونه کارکنان نگران کارفرمای خود است سوء استفاده از این طرح می توانید اطلاع HM مالیات و آداب و رسوم.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب