ایمیل سلطنتی دست می دهد درخواست تجدید نظر در برابر آژانس کارگر تصمیم

loocmill / Shutterstock.com ایمیل سلطنتی و Angard نیروی انسانی راه حل یک ایمیل سلطنتی فرعی که لوازم کارگران به

توسط AKHSHIJNEWS در 20 تیر 1399

loocmill / Shutterstock.com

ایمیل سلطنتی و Angard نیروی انسانی راه حل یک ایمیل سلطنتی فرعی که لوازم کارگران به حامل نامه منحصرا از دست داده اند خود را درخواست تجدید نظر علیه این تصمیم که یک گروه از کارگران می تواند به عنوان تعریف آژانس کارگران و حق همان حقوق اشتغال به عنوان ایمیل سلطنتی کارکنان.

اشتغال درخواست تجدید نظر دادگاه (خوردن) موافقت با اشتغال دادگاه تصمیم که Mr D Kocur که تا به حال کار کرده و Angard پس از 2015 است و "سازمان کارگران" در معنای مقررات 3 از کارکنان سازمان مقررات و Angard یک "کار موقت آژانس" در مقررات 4.

آقای Kocur شد توسط Angard نیروی انسانی راه حل ها و seconded به ایمیل سلطنتی به انجام کار در یک ایمیل sortation مرکز در لیدز. او درباره 12 هفته مداوم خدمات در ماه ژوئن 2015 تحریک حق خود را به درمان برابر با ایمیل سلطنتی کارکنان تحت مقررات.

در اکتبر 2015 او مطرح شده شکایت در مورد گرفتن کوتاه تر می شکند نسبت مستقیم ایمیل سلطنتی کارکنان و او بعد از آن زمان این شرکت و Angard به دادگاه برای دیگر موارد اتهام ناعادلانه درمان مانند که با توجه به کش رفتن کارت برای دسترسی به محل; بودن دسترسی به سایت مرکز تناسب اندام و نمی پرداخت برای استراحت و یا دریافت همان سطح از مرخصی سالانه حق.

دادگاه را رد کرد و او ادعا می کند اما خوردن بعد اجازه درخواست تجدید نظر خود را در رابطه با مرخصی سالانه و استراحت.

مورد اخیر – Angard نیروی انسانی راه حل ها و ایمیل سلطنتی گروه v Mr D Kocur و دیگران – به دنبال روشن کردن کارگر وضعیت Kocur و تعدادی از کارکنان دیگر عرضه شده به ایمیل سلطنتی توسط Angard.

استخدام دادگاه در سال گذشته حکم داد که آنها باید در نظر گرفته شود سازمان کارگران است. اما ایمیل سلطنتی و Angard استدلال در غذا خوردن است که دادگاه داده نشده بود با توجه به این واقعیت است که Kocur شد seconded به کار به طور انحصاری برای ایمیل سلطنتی و به عنوان هر عرضه کار بود و محدود به زمان آن بود بنابراین غیر ممکن است برای دسته بندی این رابطه به عنوان یک باز ترتیب که دادگاه احساس ساخته شده Kocur آژانس کارگر.

اروین Mitchell, شرکت حقوقی است که به نمایندگی Kocur و دیگر متقاضیان گفت: خوردن که Angard و ایمیل سلطنتی تکیه بر این واقعیت است که متقاضیان' قرارداد با آژانس شد از مدت نامحدود; اما نه از این امکانات خود را در زمان کار در خارج تعریف آژانس کار می کنند.

قاضی آورباخ یافت که دادگاه تا به حال با دقت در نظر گرفته و آنچه در عمل اتفاق افتاده و تا به حال به درستی تفسیر قانون مورد در آینده به نتیجه آن است.

شازیه خان اشتغال شریک در ایروین میچل گفت: "مشتریان من خوشحال هستند که خوردن به رسمیت شناخته شده این تجدید نظر برای آنچه در آن بود -- یکی دیگر از خودت تلاش Angard نیروی انسانی راه حل ها و ایمیل سلطنتی برای درمان مشتریان من به عنوان کلاس دوم شهروندان با انکار آنها خود را سازمان حقوق کارگر.

"ما در حال نا امید است که تفسیر درمان همچنان با عدم دسترسی برابر به ارائه PPE و دست sanitisation بطری به آژانس کارگر مشتریان نسبت به ایمیل سلطنتی کارگران است.

"مشتریان من بیشتر رد شده است £200 به رسمیت شناختن پرداخت جایزه برای نقش پستی کارگران همچنان به بازی در طول Covid-19 بحران است. پرداخت ظاهرا تنها ساخته شده است به ایمیل سلطنتی همکاران و کارکنان سازمان در به رسمیت شناختن تلاش های خود را در طول همه گیر

"ET ساخته شده آن را بسیار روشن است که آقای Kocur و مشتریان آژانس کارگران و باید درمان شود در همان راه به عنوان ایمیل سلطنتی خود کارکنان است. شاید ایمیل سلطنتی و Angard نیروی انسانی راه حل شما در حال حاضر در نهایت این را در هیئت مدیره."

ایمیل سلطنتی گروه نزدیک شده است برای اظهار نظر.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب