قانونی بیمار پرداخت تخفیف: چگونه برای آماده سازی حقوق و دستمزد خود را

شاتر

شرکت های کوچک در حال حاضر قادر به ایجاد یک ادعا برای تخفیف برای coronavirus مربوط به قانونی بیمار پرداخت اما آنها مناسب سيستم حقوق و دستمزد به انجام این کار? آن استاپلتون طول می کشد یک نگاه در چه مورد نیاز است.

پس از ماه گذشته سازمان با کمتر از 250 کارکنان شده اند قادر به درخواست برای بازیابی هزینه های کروناویروس مربوط به قانونی بیمار پرداخت (SSP) از طریق یک تخفیف از HM مالیات و آداب و رسوم.

در حالی که مورد استقبال بنگاههای کوچک و متوسط این نیست البته سهولت بار برای هر کسب و کار است. کارفرمایان بزرگ با بیش از 250 کارمند هنوز هم نیاز به پردازش SSP برای کارکنان بیمار با coronavirus محافظ و یا خود جدا. که مستلزم ضبط جدید غیاب نوع در بخش مناسب از سيستم حقوق و دستمزد.

حتی کسب و کارهای کوچک لزوما واجد شرایط برای SSP تخفیف. کارفرمایان تنها واجد شرایط اگر آنها با تمام معیارهای زیر:

 • آنها ادعا برای یک کارمند که واجد شرایط برای بیمار پرداخت با توجه به کروناویروس
 • آنها تا به حال یک پایه حقوق و دستمزد طرح در عمل قبل از 28 فوریه سال 2020
 • آنها تا به حال کمتر از 250 کارمند در سراسر پای طرح در 28 فوریه سال 2020
 • آنها واجد شرایط برای دریافت کمک های دولتی تحت کمیسیون اتحادیه اروپا موقت چارچوب است.

کارفرمایان باید آگاه باشند که بازپرداخت خواهد شد پوشش به مدت دو هفته در نرخ قابل اعمال SSP و قابل پرداخت است اگر یک زمان و یا کارمند سابق قادر به کار و یا بعد از 13 مارس سال 2020 و به عنوان SSP چرا که آنها هر دو:

 • حال یا باید coronavirus
 • نمی تواند و یا نمی توانند کار کنند زیرا آنها بودند/هستند خود منزوی در خانه
 • شد/محافظ در راستای بهداشت عمومی ارشاد.

کارفرمایان باید حفظ سوابق زیر سه سال پس از تاریخ دریافت می کنند پرداخت برای خود ادعا می کنند:

 • تاریخ کارمند خاموش بود بیمار
 • که از آن تاریخ بودند مقدماتی روز
 • دلیل آنها گفت: آنها در محل کار – در صورتی که علائم به حال کسی که آنها زندگی می کردند با حال علائم و یا آنها محافظ
 • کارمند ملی شماره بیمه.

کارفرمایان می توانید انتخاب کنید که چگونه آنها حفظ سوابق از کارکنان خود را عدم وجود بیماری. HMRC ممکن است نیاز به دیدن این سوابق در صورت وجود اختلاف بر سر پرداخت SSP.

 است که خود را حقوق و دستمزد سیستم به این کار ؟

حتی کسانی که کسب و کار است که واجد شرایط برای SSP تخفیف و دریافت مشاوره خوب در مورد نحوه مدیریت این فرایند لزوما باید حقوق و دستمزد سیستم های طراحی شده برای حمایت از این معاملات. معلوم نیست که چگونه آنها می توانند سیستم های خود را برای تسهیل این کارفرما بازپرداخت. این تغییرات به SSP هستند و از طیف وسیعی از چالش های است که می تواند یک کابوس برای مقابله با اگر منابع انسانی و حقوق و دستمزد ندارد و حق فرآیندها و فن آوری در محل.

سازمان ها مزایای اگر آنها در حال حاضر نقل مکان کرد و به یک ابر مبتنی بر سیستم است که به عنوان به احتمال زیاد به آنها را قوی امنیت و اداره زیرساخت و توانایی از راه دور کار در یک شیوه agile – اما آنها هنوز هم نیاز به راه اندازی خود را ابر رویکرد درستی است. بسیاری از سازمانها را ابر حقوق و دستمزد موتورهای اما اگر آنها تغذیه توسط یکی دیگر از منابع انسانی و نیروی کار و استخدام سیستم (HCM) داده خواهد سرچشمه در این سیستم است که می تواند باعث بهره وری مشکلات. در مقابل یک ابر مبتنی بر HCM و حقوق و دستمزد سیستم حذف نیاز برای انتقال داده ها از سیستم های دیگر به حقوق و دستمزد و نیاز به مداخلات دستی.

با حرکت به مانند یک سیستم کسب و کار می تواند به کاهش خطر و بار اداری و دستیابی به امنیت افزایش یافته است. آنها همچنین می توانید اضافه کردن به چابکی و انعطاف پذیری از حقوق و دستمزد. با استقبال از ترکیب قابلیت های حقوق و دستمزد و HCM عامل به عنوان یک کسب و کار می توانید بیشتر دسترسی فوری به HCM و حقوق و دستمزد داده ها را در اختیار خود و با سرعت بیشتری ایجاد تنظیمات.

حتی کسانی که کسب و کار است که واجد شرایط برای SSP تخفیف و دریافت مشاوره خوب در مورد نحوه مدیریت این فرایند لزوما باید حقوق و دستمزد سیستم های طراحی شده برای حمایت از این معاملات است.”

خدمات مدیریت نیز می تواند یک نقش کلیدی. مزایای برون سپاری HCM و حقوق و دستمزد به یک متخصص شریک است که به جای تمرکز بر فقط ارائه خدمات حقوق و دستمزد منابع انسانی حرفه ای می توانید به جای تمرکز بر اینکه همکاران مثبت برای هر دو منابع انسانی و سازمان استراتژی است. اگر شخص ثالث و قابلیت ارائه تکنیک HCM و حقوق و دستمزد برون سپاری به عنوان یک راه حل در یک پلت فرم واحد و سپس آنها را به یک فرصت برای رانندگی کاهش خطرات قابل توجهی بازده و اتوماسیون به یک سازمان است.

نکته کلیدی این است که یک HCM و سيستم حقوق و دستمزد تحویل در ابر است که یک راننده برای افزایش امنیت; کمتر در معرض خطر و افزایش چابکی. جالب است توجه داشته باشید که زمان دوره مستند نیز یکی از شلوغ ترین برای فرآیندهای مالی و فعالیت های. در بالای همه که آنها نیز مجبور به مقابله با طیف وسیعی از چالش های اداری که تغییرات SSP مقررات است فقط یکی البته قانع کننده ،

آن خواهد شد که شده است استرس زا برای هر حقوق و دستمزد تیم اما برای کسب و کار عامل در ابر با یک HCM و حقوق و دستمزد سیستم این روند به احتمال زیاد شده است فقط کمی کمتر مورد.

حقوق و دستمزد و فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر حقوق و دستمزد مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im