استرس برنامه ریزی: مسدود راهنمای UC برکلی کلاس ثبت نام

آن زمان از ترم هنگامی که UC برکلی دانشجویان به طور مداوم بررسی دقیق علمی راهنمای در جستجوی ترکیبی کامل از کلاس

توسط AKHSHIJNEWS در 10 اردیبهشت 1399

آن زمان از ترم هنگامی که UC برکلی دانشجویان به طور مداوم بررسی دقیق علمی راهنمای در جستجوی ترکیبی کامل از کلاس. این روند می تواند استرس زا باشد — شما می خواهید برای انتخاب کلاس که شما در پیدا کردن جالب و نگه داشتن شما در مسیر برای فارغ التحصیلی. برای ورودی سال اول مرور این روند حتی بزرگتر سردرد. اما خوشبختانه برای شما مسدود است در اینجا به آن را آسان تر است.

Rate My Professors و BerkeleyTime هستند جام مقدس کلاس ثبت نام. این منابع آنلاین شامل گنجینه ای از اطلاعات است که شما را در انتخاب کلاس بسیار ساده تر! برای مثال اگر شما یک گزینه بین مصرف یکی از دو کلاس به برآوردن شرط لازم برای عمده BerkeleyTime تمام اطلاعات در مورد کلاس به طور متوسط برای هر ترم و هر مربی. Rate My Professors, از سوی دیگر, می تواند به ارائه بینش های مختلف در مورد اساتید نیز کمک خواهد کرد که شما موفق در کلاس — من یاد گرفتم که من دانشگاه, استاد نوشتن از آخرین ترم اماکن تاکید بر دانش آموزانی که به طور منظم حضور در دفتر او ساعت حتی اگر او هرگز این واقعیت صریح و روشن در کلاس.

یکی دیگر از جنبه های کلاس برنامه ریزی است که اغلب نادیده گرفته است و بررسی امتحان نهایی گروه قبل از ثبت نام. به زمانی که من ثبت نام در کلاس ها به عنوان یک ورودی سال اول من کاملا راضی با برنامه من ایجاد می خواهم برای خودم تا زمانی که من در امتحان نهایی بار و متوجه شدم که من باید سه فینال در یک روز! به دنبال در امتحان نهایی گروه شما کمک می کند تا جلوگیری از استرس زا و گیج کننده نهایی هفته و نیاز به اجرا از یک دانشگاه دیگر.

در نهایت اگر شما 100 ٪ اطمینان حاصل کنید که آیا شما لذت بردن از کلاس های خود را, آن است که یک ایده خوب برای ثبت نام در کلاس از شما می خواهم در ابتدا باید; شما همیشه می توانید تست آب قبل از اضافه کردن/رها کردن مهلت و رها کردن یکی از کلاس!

وسعت مورد نیاز توصیه هایی برای کالج از حروف و علم

علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت 50AC: آشنایی با فرهنگ و مدیریت منابع طبیعی

این دوره ارضا آمریکا فرهنگ نیاز و یکی از سه breadths — اجتماعی و علوم رفتاری مطالعات تاریخی و همچنین فلسفه و ارزش ها. با گذراندن این دوره می کشد دو پرنده با یک سنگ; شما باید هر دو راضی وسعت و آمریکا فرهنگ ها مورد نیاز است.

انسان شناسی 3AC: معرفی اجتماعی/مردم شناسی فرهنگی

در این دوره بیش از حد ارضا علوم اجتماعی و رفتاری وسعت و آمریکا فرهنگ ها مورد نیاز است. آن است که به طور کلی به عنوان یک کلاس با یک کنترل حجم کار است که در آن اکثر دانش آموزان به خوبی انجام. استاد Mariane Ferme است که تدریس این دوره آموزشی نیز گفت: برای پرشور در مورد این موضوع و ملاحظه نسبت به دانش آموزان است.

مولکولی و زیست شناسی سلولی 55: آفات و بیماری های همه گیر

اساتید تدریس این دوره آموزشی که برآورده علوم زیستی وسعت شناخته شده خود را برای درگیر شدن سخنرانی ها و البته جالب مطالب. علاوه بر این با توجه به شرایط فعلی در نظر گرفتن این دوره خواهد بود به خصوص مربوطه و تشویق نوآورانه گفت و گو در حالی که همچنین یادگیری از تاریخ است.

مهندسی زیستی 100: اخلاق در علوم و مهندسی

رضایت بخش فلسفه و ارزش وسعت مورد نیاز این کلاس مناسب برای کسانی که در رشته های بنیادی در زمینه های. این دوره شکسته شدن مسائل اخلاقی جامعه علمی چهره از نظر رفتار و تحقیق مهندسی, شیوه های, و خیلی بیشتر.

کلاس توصیه اگر شما به دنبال برای اضافه کردن واحد

دانشجوی سال اول و دوم سمینار که معمولا یک یا دو واحد ارائه شده توسط بخش های مختلف و کمک به تسهیل تعامل مکالمات بین یک گروه کوچک از دانشجویان و استاد در نزدیک گره تنظیم. من دانشجوی سال اول سمینارها در طول دو فصل بهار و پاییز ترم و آنها یک راه عالی برای ارتباط برقرار کردن با همسالان و استقبال از کلاس های من با بیش از 1000 نفر!

یک واحد برکلی اتصال دوره های ارائه شده توسط ادارات مانند ریاضیات و فیزیک جفت دانش آموزان با خود مربی شخصی در این زمینه است. در طول ترم شما باید یک در یکی از جلسات خود را با مربی جلسات گروه کوچک با همفکر همسالان سخنرانی مهمان ، و بهترین بخش این است که هیچ تکالیف آزمونها و یا امتحانات — فقط تعامل و یادگیری در مورد چشم انداز در یک زمینه خاص!

بنابراین وجود شما آن را دارند! ما امیدواریم که ما demystified همه چیز ثبت نام و کلاس بندی. شما می توانید در حال حاضر مقابله با این روند با آرامش دانستن که شما در حال مسلح به دانش از مسدود!

تماس با ناندیتا Radhakrishnan در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن