این Buttertones " تیره گشت و گذار صدا بالغ بر 'Jazzhound'

درجه: 4.0/5.0 این Buttertones باید یک نام شناخته شده در سبک indie rock, جامعه, بازی محبوب گشت و گذار راک برای

توسط AKHSHIJNEWS در 8 اردیبهشت 1399

درجه: 4.0/5.0

این Buttertones باید یک نام شناخته شده در سبک indie rock, جامعه, بازی محبوب گشت و گذار راک برای تلفن های موبایل که به تازگی از آب گرفتگی این ژانر است. در حالی که این گروه به ظاهر از دست رفته تماس با هویت خود در آخرین آن دو آلبوم, آن را واقعا می آیند به خود را در آن آلبوم جدید Jazzhound. رکورد منتشر شد مارس 10, است پر سر و صدا ترکیبی از جاز نرم, خوش بین bops و تصفیه شده برای تلفن های موبایل است که برجسته Buttertones رشد و توانایی به طور کامل راحت با این عصر جدید.

ترکیب صنعتی را تحت تاثیر قرار و صاف '50s گشت و گذار موسیقی Buttertones را انتخاب هوشمند در تنوع خود را آلبومها حتی اگر فقط کمی. Jazzhound آغاز می شود با "چشم فانتوم" یک جاست jazzy شماره با طبل. این آهنگ بلافاصله علائم تغییر در راه Buttertones حمل خود را از تمیز ملودی برای خواننده ریچارد Araiza را بسیار نرم و صدای به نوعی تبدیل شدن به حتی بیشتر suave.

در آوردن بیشتر تیره جاز تأثیرات "انکار You Win Again" خوش آمدید انشعاب از گروه محاکمه و واقعی صدا. اما در یک فلش Jazzhound انتقال از, خوش بین, پر انرژی آهنگ برای بیشتر رام, احساساتی, آهنگ.

"محو دور به آرامی" با یک کاملا متوسط سرعت یکی از رکورد بیشتر سودا آهنگ. سرعت آن مطابقت ندارد این آلبوم آهنگ های دیگر بیش از حد نزدیک و نه آن را بیش از حد boringly کند. متن ترانه آینه کسانی که در اوایل Buttertones آلبوم ضعیف اما به شدت relatable اجازه می دهد یک به زنده vicariously از طریق خواننده را در غم و اندوه است. آن را به یک اشاره به شنوندگان که Buttertones هنوز هم دارای بسیاری از ویژگی های ساخته شده است که طرفداران سقوط در عشق با آنها.

دیرین تحسین این گروه خشن, سمت, نمی ترسند: بی پروا indie انرژی است که هنوز به خوبی و در حال حاضر. آهنگ ها "کثیف آپارتمان" و "Bebop" با صدای بلند, تصاویر زنده از نوستالژی. "Bebop" برای تلفن های موبایل مانند یک نسخه بهبود یافته از گروه قبلی برای تلفن های موبایل: شیطانی فوری و رقص-شایسته.

و سپس قبل از شنوندگان متوجه Jazzhound's انرژی می شود نرم تر و عاشقانه تر. اشتیاق بر روی "کور مسافر" و sultriness از "فلر" بافت قصه های زندگی در قتلگاه و در نتیجه پذیرش نهایی و نشاط بخشی ، "فلر" در خاص است صاف و مخمل خواب دار آهنگ فقط مانند مواد آن را پس از نام. این Buttertones بازی به توانایی خود را برای مطابقت با آهنگ تن به عنوان آن را به طرز عجیبی خوب چیزی است که این گروه انجام داده است قبل از در آهنگ های مانند "Matador." اما سنگهای قیمتی از این آهنگ در حال تعجب ظاهر باس غنی ریف — دقیقا همان چیزی است این آهنگ نیاز به آنها را در دلربایی.

اگر چه هر آهنگ است که اساسا متفاوت طبل همواره درخشش به عنوان عنصر وحدت است که بلافاصله پس از بازدید شنوندگان گوش. انتقال در Jazzhound فوق العاده صاف; خواننده ها غنی هستند و هر ابزار می افزاید: یک قطعه مهم به رکورد کلی هماهنگی.

Jazzhound کاری ادامه داده اند تا در یک مهربان باشید با "حساسیت به لمس بی نهایت" یک آهنگ که تلفیقی از همه از این آلبوم را برای تلفن های موبایل نرم. "من شما را به نگه دارید تا شما خواب/ سپس من رفته" می خواند Araiza. لحن دارای شنوندگان به آرامی و سپس آن را رفته است. نهایی آهنگ "Jazzhound" است که یکی از آخرین گریه از Buttertones گفت: آنها دقیقا می دانند چه آنها در حال انجام است. تنها مشکل این است که این آهنگ می توانست بیشتر به یاد ماندنی; آن را محو و به فاصله و مناسب نیست به عنوان capstone با وجود اینکه عنوانی آهنگ.

این آلبوم اثبات شده است که Buttertones بالغ باید از یک روش ساده, indie در, گشت و گذار گروه راک به یک است که دارای لایه های متعدد از تجربه ژانرهای و احساسات. گروه reined در انرژی است که آنها را رو به موفقیت تهیه پیچیده صدا خواهد کرد که نگه داشتن آنها را در بالا برای مدت زمان طولانی.

این Buttertones اعتماد به نفس در Jazzhound — و به حق ، این آلبوم نشان می دهد که نه تنها گروه رشد بسیار زیاد بلکه Buttertones' تعهد به موسیقی و تلاش آنها قرار داده ایم به انتشار یک ضبط با کیفیت.

Pooja عدل موسیقی را پوشش می دهد. او تماس بگیرید در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن